» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Szwajcaria » Ile waluty wymienić?

Ile waluty wymienić?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Cześć wszystkim!

Mam nadzieję, że otrzymam tutaj pomoc :) Za dwa tygodnie lecę do Szwajcarii, chciałabym tam spędzić dwa tygodnie i wracać przez Niemcy z przystankiem na parę dni. W tych dwóch państwach chciałabym spędzić trochę czasu na zwiedzaniu. Dlatego w grę wchodzą muzea i miejsca w których można czegoś się dowiedzieć - te płatne również. Nie wiem tylko ile zabrać ze sobą pieniędzy żeby na wszystko starczyło. Nocleg mam już zarezerwowany z posiłkami.
Nie mam karty kredytowej dlatego korzystanie z bankomatów na miejscu nie jest możliwe. Zastanawiałam się, żeby wymienić pieniądze w kantorze internetowym tylko nie mam sprawdzonego. Może możecie mi coś polecić? czytałam o tym kilka artykułów, między innymi na stronie strefawalut.pl ale nie wiem który kantor mam wybrać abym nie straciła.
IP: 89.228.169.115
Użytkownik
Posty: 46
Jeżeli mowa o Szwajcarii,to polecam oczywiście drogę przez Alpy i Bawarię,gdzie juz masz przepiękne widoki,zatrzymać możecie się w Monachium,a dalej w Zurychu oraz Bazylei.
IP: 79.185.54.254

Strona: 1

Forum turystyczne » Szwajcaria » Ile waluty wymienić?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij