» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » Hotel Zvernec(Vlora)

Hotel Zvernec(Vlora)

Strona: 1

Autor Treść
Tereska
Gość
Szukam informacji o hotelu Zverneci.ktokolwiek był ktokolwiek widział?:)Będę wdzięczna za osobiste opinie i spostrzeżenia.
IP: 109.196.51.64
amartii
Gość
Będę w tym hotelu od 18.08 do 27.08, jeśli będzie Pani jeszcze zainteresowana to proszę odezwać się do mnie na maila: marti.b@autograf.pl , chętnie prześlę info bezpośrednio z hotelu :)
Nigdzie w internecie nie znalazłam żadnych opinii więc sama jestem ciekawa... :D
IP: 80.238.111.168
Tereska
Gość
Dziękuję za odpowiedź i życzę udanego wypoczynku!!!!Na pewno się odezwę!Pozdrawiam!!!
IP: 109.196.51.96
marta
Gość
Jeździliśmy do tego hotelu na prywatną plażę z centum Vlory,woda czysta i ciepła a jedzenie w resteuracji b.dobre,choc czas oczekiwania na zamówienie bardzo długi,osobiście polecam małże-pycha!!!!!!!!!!!!!
Sam hotel położony na ,,odludziu",spokój i cisza,można wypocząc. Do miasta ok 10 km taxi ,pokoi nie widziałam ,ale otoczenie przyjemne życze udanego wypoczynku
IP: 31.42.14.52
Tereska
Gość
Nie ma opinii bo jeszcze nikt nie był w tym hotelu:(Biuro umieszcza dany obiekt(prawdopodobnie na zachętę) a później umieszcza klientów gdzie popadnie.To nie do pomyślenia!!!!Dziękuje wszystkim za odpowiedzi!!!!
IP: 109.196.54.139

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » Hotel Zvernec(Vlora)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij