» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja: San Panteleimon

Grecja: San Panteleimon

Strona: 1

Autor Treść
Violetta
Gość
Pod koniec czerwca wybieram sie z rodziną na wczasy do Grecji, do hotelu San Panteleimon. Proszę o informacje na temat hotelu
IP: 83.5.109.132
Kasia z Małopolski
Gość
Violetto!Warto! :) Hotel schludny(na łazienkę przymknij oko :).Jest TV(TVN!),lodówka,klimatyzacja,taras lub balkon(jeśli lubisz kawę to radzę zabrac własne szklanki i grzałkę!).Obsługa b.miła,zmiana ręczników i sprzątanie codzien.Jedzenie dobre ale europejskie i na"prawdziwe greckie"wybierzcie się do tawerny(blisko hotelu jest FILOXENIA po prawo,trochu dalej na lewo jest knajpka U Babisa-charakterystyczne wiatraki,piękny wystrój!).UWAGA NA ROZMOWY-WBREW POZOROM I KELNERZY I ZWYKLI GRECY ROZUMIEJĄ PO POLSKU!!!.Plaża 80m od hotelu,żwirowa.Piękne kamienie,gorzej z muszelkami(ale można ponurkowac-uwaga na dzieci i jeżowce-obowiązkowe klapki!) :evil: .Polecam wycieczkę pieszą do zamku w Platamonie(30-40min),nieczynnym tunelem kolejowym"pod górą"do Platamony.drugą stronę za 5euro taxi lub hotelowym busem do Leptokarii(warto po pamiątki!).Z wycieczek:akwedukt+stary Panteleimon,rejs statkiem.Rezydent radzi zakupy w jednym Markecie-byłam tam 6razy,kupowałam gdzie chciałam i NIKT MNIE NIE OSZUKAŁ!!!Mieszkańcy są przemili,uwielbiają jak powiesz im dzień dobry lub dziękuję w ojczystym języku(bo to znaczy że Ci się podoba i jest ok! :mrgreen: Na wprost hotelu salon gier,na końcu miasteczka mały Lunapark.Możliwosc wypożyczenia skutera,rowerów,samochodu!Blisko dyskoteka Danza,dalej Kastra(obłędne wieczory greckie!!!)Z tego co mi wiadomo"dla młodzieży"organizują dyskoteki,dla dzieci jest kącik do rysowania,jest też animator który organizuje zabawy.Basen duży,czysty,obok brodzik(naturalnie obok ubikacje i prysznice!).Jedyne czego przestrzegajcie to NIE WCHODZCIE PRZEZ SALĘ RESTAURACYJNĄ W STROJACH KĄPIELOWYCH!!! :oops: Jednym słowem JEST PIĘKNIE!Mam nadzieję że pokochasz to miasteczko tak jak ja! :)Życzę miłego wypoczynku w tym cudownym miejscu!Kasia z małopolskiego! :P
IP: 83.29.237.187

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Grecja: San Panteleimon

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij