» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Jak spędzić wolny czas ?

Jak spędzić wolny czas ?

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 7
Ja uwielbiam spacerować po górach i tak spędzam większość wolnego czasu ,to mnie odpręża i relaksuje,polecam każdemu taki wyjazd od czasu do czasu na weekend w Tatry.

Malowniczy-Zakopane
IP: 79.185.64.31
Użytkownik
Posty: 12
Ja trzymam się mojego noworocznego postanowienia i dziarsko szlifuję swój angielski, a z turystycznych marzeń to zbieram na podróż do Irlandii, choć marzy mi się jeszcze pole namiotowe w Słowenii ;)
IP: 91.150.183.35
lola
Gość
my niedawno wybraliśmy się w góry,a zatrzymaliśmy się w hotelu „Odys” w Beskidach. bardzo podobało mi się to miejsce ze względu na piękną przyrodę i duże możliwości aktywnego wypoczynku. to były bardzo intensywnie i miło spędzone dni.
IP: 5.174.91.123
Użytkownik
Posty: 20
Irlandia jest dośc chłodnym krajem ale to może i skały - coś pieknego :)
IP: 94.254.145.43
Użytkownik
Posty: 59
Irlandia to nie tylko skały, poza tym trudno mówić, jaka to jest chłodna, skoro u nas "nie ma słońca nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące " (jak śpiewa Kazik) 8)
No i to akurat dział o Polsce, więc może o Wyspach Brytyjskich rozmawiajmy gdzie indziej :roll:
IP: 83.25.41.118
Użytkownik
Posty: 46
Wszystko moim zdaniem zależy od miejsca w którym chcemy spędzić wolny czas,np nad Bałtykiem i plaży w Dźwirzynie nie sposób się nudzic i każdy znajdzie coś dla Ciebie w naszym Spa czy na wczasach odchudzających:)
IP: 195.135.229.207
Użytkownik
Posty: 9
Ja tam w wolnym czasie książkę poczytać lubię;) zawsze to dobra forma na relaks;)
IP: 31.174.16.91
Użytkownik
Posty: 59
Ale niezbyt turystyczna, sama w sobie:P
IP: 83.11.73.141
Użytkownik
Posty: 3
Ja w każdej wolnej chwili ćwiczę i gotuje ! idealne zajęcie dla faceta ! :D
IP: 91.217.198.14
Użytkownik
Posty: 3
Będę posiłkował się starą ale moim zdaniem ciągle wielką mądrością. Jak spędzać wolny czas? Tak, abyś czuł, że nie zmarnowałeś tego czasu. Pamiętaj nie będziesz mógł go odzyskać, dlatego zawsze trzeba go planować z głową. A to sztuka, oj sztuka mówię Ci... ;)
IP: 95.40.228.144
sbab
Gość
Z tym planowaniem to różnie bywa. Ale zgadzam się, że jak sobie wcześniej przemyślę co i gdzie chcę robić, to wypad mam udany. Poza tym jest to oszczędniejsze, bo dajmy na to chociażby kupno biletów na pociąg czy busa są tańsze jak z wyprzedzeniem się kupuje. Do tego wakacyjnych promocji pod dostatkiem, czy no linie kolejowe czy na samoloty.
IP: 87.206.79.251
Adam900
Gość
To prawda, ja na pociagi interRegio z wyprzedzeniem jak kupuję to płacę grosze.
IP: 193.59.67.38
Użytkownik
Posty: 1
Nie nudząc się. Ale tak naprawdę, to podróżowanie daje Ci różnorodność poznawczą, każdy dzień to coś nowego, nowe informacje, ludzie etc. Fakty są takie nura bierze się z tego, że masz małą różnorodność poznawczą!
IP: 78.11.204.120
Użytkownik
Posty: 15
Moim zdaniem jeżeli chodzi o nudę w czasie podróży to moim faworytem jest czytanie ciekawej książki lub artykułów, mi zawsze pomaga to rozwiązanie w takich chwilach.
IP: 155.158.138.88
Użytkownik
Posty: 6
Zdecydowanie wycieczki rowerowe, ewentualnie spacery z psem. Jeśli pogoda jest nie za fajna lubię sięgnąć po dobrą książkę lub nauczyć się czegoś nowego. Tych wolnych chwil jest niestety bardzo mało :(
IP: 89.64.63.31
Użytkownik
Posty: 4
Najważniejsze to spędzać czas tak, jak się lubi najbardziej ;)
IP: 46.174.208.146
Użytkownik
Posty: 4
Super jest ta stronka :D Już wiem, co robić dziś po południu :)
IP: 89.239.125.162
Użytkownik
Posty: 4
Polecam Wam zobaczyć ten wpis o atrakcjach Dolnego Śląska. Nawet mieszkając w tej okolicy, mało osób zna wszystkie atrakcje :)
IP: 89.239.125.162
Użytkownik
Posty: 9
Wolny czas możesz spędzić na wiele sposobów i tak na dobrą sprawę to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, co powiesz na Mazury i Mrągowo? Moim zdaniem to właśnie najlepszy pomysł, pogoda dopisuje i jest to miejsce w którym można wypocząć :)
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Posty: 1
MragowoResortpl napisał
Wolny czas możesz spędzić na wiele sposobów i tak na dobrą sprawę to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, co powiesz na Mazury i Mrągowo? Moim zdaniem to właśnie najlepszy pomysł, pogoda dopisuje i jest to miejsce w którym można wypocząć :)


Jak najbardziej polecam Mazury. Ja sam często jeżdżę do Augustowa na wczasy. W sezonie jest tam po prostu pięknie. Ogólnie masa ludzi tam przyjeżdża.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:48, 04.03.2021. »
IP: 91.239.113.89
Użytkownik
Posty: 12
Ja w wolnym czasie lubię chodzić po górach ;) często organizuje sobie takie wycieczki z dziećmi i rodziną
IP: 37.47.111.113
Użytkownik
Posty: 12
Ja się relaksuje przy dobrej książce. Najbardziej lubię powieści sensacyjne.
IP: 37.47.75.29
Użytkownik
Posty: 8
Dobra opcja to wyjaz na Chałupy czy Hel to dobre kierunki na zrobienie kursu kitesurfingu, bo są tam najlepsze bazy w Polsce, i jedne z najlepszych warunków.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 11:59, 27.03.2019. »
IP: 83.20.109.232
Użytkownik
Posty: 4
To bardzo ciekawe co piszesz :D
IP: 87.205.37.243
Użytkownik
Posty: 17
Wolny czas najlepiej spędzić na zwiedzaniu nowych miejsc :) Ja w każdy wolny weekend staram się odkrywać jakieś polskie miejscowości, w których wcześniej nie byłam :)
IP: 212.7.219.115

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Jak spędzić wolny czas ?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij