» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » KOMPLEKS LAGUNA -PRIMORSKO

KOMPLEKS LAGUNA -PRIMORSKO

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
gabi
Gość
JA JADE 13 LIPCA Z AMIDY DO LAGUNY W PRIMORSKU.KTOŚ BYŁ TAM JAKIE WRAŻENIA I JAKA TAM POGODA W LIPCU.
IP: 77.252.190.253
adel
Gość
ile trzeba kasy na wyżywienie na 2 osoby dziennie?
IP: 89.72.88.57
eve
Gość
Też wybieram się do Laguny 10 sierpnia :) Jestem ciekawa jakie tam są ceny - ile euro wziąć ze sobą na 8 dni pobytu? Jedziemy w 2 z chłopakiem. Sniadania i obiadokolacje są w cenie ale wiadomo, że wyjdzie się też coś zjeść na miasto - jakieś lody,piwko,imprezy pamiątki? Ktoś jest w stanie mniej więcej określić czy 200 euro nam wystarczy? Oczywiście bez szaleństw ale tak żeby nie musieć sobie odmawiać przyjemności :)
IP: 217.171.34.247
gabi
Gość
Własnie wróciliśmy z Primorska z Laguny.Było super pogoda rewelacja jedzenie bardzo dobre i dużo piwko super ceny bez porownania z naszym bałtykiem 200 euro spokojnie starcy i na odrobine szalenstwa tesz starczy za 10 ero płaca 19.10 lewa.Pozdrawiam
IP: 77.252.190.253
Lak!
Gość
Witam:). ma ktos moze jakies opinie odnoscie hotelu north beach w primorsku? jade tam z biura AMIDA BB.
IP: 78.9.146.235
Lak!
Gość
Ja jade 24.08 na 7dni do north beach z amida. Ma moze ktos jakies informacje odnosnie tego hotelu, popgody w tym okresie i ogolnie cen i mniej wiecej ile euro wypadaloby zabrac ze soba. Jade z dziewczyna.
IP: 78.9.146.235
kasia
Gość
byłam w Primorsku i wracam tam jeszcze raz w lipcu -hotel super -obsługa i jedzenie też -nie polecam prywatnych kwater które często nie maja klimy
IP: 79.175.221.104
krzyychu
Gość
Witam, Ja w Lagunie byłem już 2 razy w tym roku jadę tam 3 raz.
Uważam że laguna jest adekwatna do wydanych pieniędzy (np. co mamy jak jedziemy nad polskie morze na kwatery luksusy czy nam ktoś tam sprzęta itp.)
W pokoju się tylko śpi a nie siedzi tutaj rzadko pada padły deszcz żeby kisić się w pokoju. cały czas siedzi się na plaży lub kręci się po mieści.
tak więc jak ktoś chce wydać mało kasy na fajne wakacje to Laguna jest dla niego kasowo porównywalnie jak nad morzem w polsce(a tu jeszcze ma się śniadanie i kolacje w cenie)

godne polecenia
IP: 91.222.143.1
Zelibo
Gość
Witam. Właśnie podpisałam umowę i 21.06.2013 jadę z rodzinką do Laguny. Nie oczekuję luksusów. Powyższe opinie są różne, ale osobiście znam osobę, która była tam 2 razy i jest zadowolona. Dla mnie plusem jest to, że Primorsko jest małym i spokojnym miasteczkiem. Podzielcie się swoimi wrażeniami z pobytu, a może ktoś wybiera się do Laguny w czerwcu?
IP: 46.113.48.202
eugenek
Gość
Jedziemy do Primorska 19go lipca do 5go sierpnia, zastanawiamy się nad własnym transportem
jaki to koszt ? był ktoś? autokar z amidy 400pln
samochodem 500pln? przy czterech osobach, troche drożej ale chyba wygodniej i szybciej
szukamy dwie osoby
IP: 87.99.100.28
przemo
Gość
byliśmy w lagunie w tym roku od 28 czerwca na dwa tygodnie sam kompleks jedzenie jak za te pieniążki super w przyszłym roku jedziemy tez animacje dla dzieciaków muzyka na żywo dla dorosłych super pogoda cieple morze ceny taniej jak w Polsce plaza super piwko zimne czego jeszcze chcieć.na minus brak windy no i te brodziki w łazience o które tak plączą wszyscy ale w Bułgarii to standard i koniecznie weźcie ze sobą mały czajnik jak ktoś lubi wypić z rana dobra polska kawę bo ich to takie siuśki jak u nas z automatu.reszta naprawdę super jak za ta cenę zresztą sprawdźcie polskie morze z dojazdem i wyżywieniem nie wspominam o pogodzie i sprzątaniu pokoi codziennie.aha i jeszcze minus to dojazd około 25 godzin ale samochodem to dopiero męki,my już dzisiaj zarezerwowaliśmy przyszły rok troszkę się wystałem a bylem o 9 rano to już podpisano około 40 umów my jedziemy tam już trzeci raz :P
IP: 78.88.59.42
master
Gość
Trzeba coś wybrać na wczasy 2014 i chcemy skorzystać z oferty Itaki i też mają w ofercie wyjazdy do tej miejscowości bo to jedna z nowości właśnie ale chyba wybierzemy Sozopol. Też Bułgaria i też Laguna ale nie kompleks tylko hotel Laguna Beach, według mnie bardziej atrakcyjniejszy:)
IP: 79.186.225.251
Czika
Gość
Witam podróżników :) pozwolę sobie na odświeżenie wątku, może akurat Ktoś, kto mógłby mi pomóc, odwiedzi to forum ;) no więc mam pytanko co do hotelu North Beach, widziałam, że parę osób tutaj wybierało się do tego hotelu. I jak? Warto?
IP: 83.22.15.254
Użytkownik
Posty: 1
Witam,

Mam do odsprzedania wczasy w KW Laguna ( http://www.amida.com.pl/obiekty/7/kompleks_wypoczynkowy_laguna#.UywZCc4objI ): Długość pobytu: 10 nocy, data wyjazdu: 2014-08-12, data przyjazdu: 2014-08-24 pokój DBL (2-osobowy), wyżywienie HB. Zapłaciliśmy pierwszą ratę, po 140 złotych od osoby (280 zł). Cena wczasów w tabeli to 1130 złotych + cena transportu 390 złotych, z tym że za wcześniejsze wykupienie wczasów mieliśmy jeszcze 10% zniżki, także właściwa cena wczasów to 1407 od osoby. Podaję kontakt mailowy, w razie potrzeby podam również numer telefonu.

kontakt: szyna9109@gmail.com
IP: 83.22.8.91
eee
Gość
Primorsko zalało!!!
IP: 31.182.141.73
Monika
Gość
Byliśmy w Bułgarii 10 dni od 12.08.2014 w Primorsku i hotel LAGUNA to totalna porażka ci co piszą że jedzenie jest super chyba nie jedli polskiej dobrej kuchni.Po 1 Bułgaria to jeden wielki syf kraj bardzo ubogi nie ma co oglądać są wycieczki do Istambułu,ale trzeba mieć paszport i są przeliczane na euro.Jedzenie ohyda cały tydzień praktycznie każdy miał biegunkę jedzenie zrobili z godzinę wcześniej i wystawione było na słońce.Pomocnik kucharza omiatał zadaszenie miotłą nad talerzami i zupa,którą w tym czasie robił kucharz,w kotlecie miałam muchę przyklejona, na papryce faszerowanej był włos.Ceny są takie jak w Polsce więc jak mam jechać tam za butelka wódki to wolę tu kupić pana Tadeusza.Plusa daje tylko za animacje i pociesza nas fakt,że dziecko nam nie chorowało.Straciliśmy więcej pieniędzy niż na Grecję,a nic nie użyliśmy bo w życiu takiego zatrucia nie miałam.Plusa daje jeszcze obsłudze szczególnie jednemu starszemu panu,bo młodzi okradli kelnerkę ukradli jej laptopa i dokumenty.Najlepsze było to,że była księga wpisów i uwag wpisałam tam swoje uwagi bardzo dużo osób krytykowało LAGUNĘ,ale jak tylko przyjechała następna grupa i kierowniczka Amidy wyrwali kartki z zeszytu.Nawet kebaby na mieście ociekają tłuszczem,a z koszy śmierdzi rybami blleee. Pamiątek też nie ma szczególnych za to można kupić dużo tanich podróbek typu versace, prada itp.Tak poza tym same kluby go go na każdym zakręcie.Jedynie co było dobre to lody w Bułgarii.Co do pokoi nie były wymieniane ręczniki tylko jak im się podobało,a lustro było tak umyte,że były same smugi,dopiero w piątek dzień przed przyjazdem było posprzątane łóżka pościelone.Plaża ładna,ale zdecydowanie to za mało,żeby tam jechać wspólnie z mężem mówimy NIE Bułgarii.
IP: 31.61.136.250
GOŚĆ
Gość
Byliśmy z Amida w Lagunie od 16.08. do 31.08.2014 Rodzina 2+2 oraz 2 dorosłych (dziadkowie). Byliśmy wcześniej na wyjazdach zarówno all inclusive jak i z własnym wyżywieniem więc mamy porównanie i wydawało nam się że nie jesteśmy bardzo wymagający ale to co zastaliśmy w tym hotelu to katastrofa. jest to jedyny hotel w ofercie biura z animacjami dla dzieci, natomiast jedzenie dla dorosłych okropne a co dopiero dla dzieci zupełnie nie dostosowane. Na palcach u rak można by policzyć koto nie miał biegunki lub wymiotów łącznie z Panią animatorką doi które po 2 dniach od naszego przyjazdu przyjeżdżał lekarz i zajęcia na jeden dzień były odwołane. Ja 3 dni po przyjeździe zachorowałam moja 4,5 letnia córka w drugim tygodniu 2 dni wysoka temperatura i w przedostatnim dniu po wizycie lekarza 9który nie wiedział z czego taka temperatura) wymiotowała od rana (więc myślę że była tam jakiś wirus który dotknął wszystkich tylko każdy inaczej przechodził). jedzenie często było zimne np. frytki które głównie jadły dzieci (po zwróceniu uwagi następnym razem były ciepłe a za trzecim znowu zimne). Jedzenie po najniższych kosztach. Paranoja totalna, że w tym samym miejscu w którym my jedliśmy była niby restauracja i przychodzili ludzie z zewnątrz i obok w stoliku zamawiali za kilkanaście lewa super ciepły pięknie podany obiad z grubymi parującymi frytkami a my siedząc obok mieliśmy frytki cienkie (jak z mcdonalda) i zimne - przecież my za te jedzenie tez zapłaciliśmy. Codziennie te same śniadanie: jajko sadzone, jajecznica typu "sernik" stojąca, parówki małe, parówkowa w plastrach niby upieczona, jeden rodzaj wędliny typu nasza mortadela, pomidory, ogórki, bułeczki drożdżowe z różnym nadzieniem, 3 dżemy, płatki do mleka (uwaga: najtańsze kukurydziane i drugie niby musli tzn. płatki owsiane z pomieszanymi tymi kukurydzianymi także dzieci nie ruszyły za bardzo) i na zmianę ser źółty w drugi dzień biały i w trzeci pasta nie wiadomo z czego. przez tydzień to jeszcze się dalo ale w drugim tygodniu musiał dzieciom kupić zwykła bułgarską nutelle i jadły chleb z nutellą lub z ichnieszymi dżemami lub drożdżowe bułeczki bo to było zjadliwe. Co do sprzątania to u nas ręczniki były wymieniane ale w hotelu nie znają chyba odkurzania i wycierają po górze jedynie kafelki z piachu, spłukują łazienkę, która jest razem z prysznicem i każdy robił to samo podczas codziennych kąpieli i to wszystko - w materacach z łóżek pełno piachu, jak w jeden dzień pani przejechała nam ścierą podłogę to śmierdziało do południa wiec potem nie wpuszczałam na sprzątanie. Pokój jak na zdjęciach tylko jedna szafa ubraniowa a w niej 1 wieszak na 4 osoby. Do tego wszystkiego pan rezydent handluje na boczku swoją rakiją i dziwnym trafem wszyscy którzy po każdym posiłku pili po kieliszku to nie zachorowali (czyżby wiedział ze w hotelu są choroby żołądkowe?)- my nie lubimy i chorowaliśmy razem z dziećmi. Wycieczki w euro bardzo drogie jak na zakres tego co oferowały. Jedyny plus to animacje - dzieci były zachwycone 3 razy w ciągu dnia po 1,5 godziny mogły mieć zajęcie. Morze piękne ale w ciągu 2 tygodni 2 razy była zielona flaga tak cały czas bardzo wysokie fale i kąpiel pod okiem ratownika więc dzieci potem nie bardzo chciały na plażę, ale myślę że to akurat kwestia upodobań dzieci tylko piszę jaka specyfika. Zgadzam się ze ogólnie w Bułgarii brudno i o klientów nie dbają aczkolwiek na drugiej stronie ulicy są pięknie wyposażone apartamenty za 200 zł za dobę prowadzone przez Polaka więc myślę że warto za te same pieniądze pojechać bez wyżywienia i stołować się w restauracjach na mieście i mieć kiedy się chce i ciepłe jedzenie.
IP: 194.242.62.90
heniek
Gość
byłem w zeszłym roku i jade w tym mi się podobało za taką kasę polecam
:mrgreen:
IP: 94.40.86.41
heniek
Gość
jedzie ktos do LAGUNY 7 lipca?
IP: 94.40.86.41
heniek
Gość
jadę do laguny 10 lipca z BIELSKA
IP: 94.40.86.41
byłem
Gość
Jak czytam te opinie to upewniam się że Polacy to marudny naród. Byłem tam i mogę polecić, pewnie że to nie hotel pięciogwiazdkowy a tylko pensjonat. ale jest to co ma być, łóżko, pościel, łazienka (bez brodzika bo na bałkanach to standard), wyżywienie w formie bufetu (to ie jest luksusowa jadłodajnia), ale można pojeść. ci co narzekają niech jadą na wczasy za 5 tysiaków od głowy, ale jak płacicie 1500 za dwa tygodnie z przejazdem i wyżywieniem to aż grzeszycie z tym narzekaniem. Najważniejsza jest pogoda i piękna plaża i przede wszystkim podejście na luzie bo przecież to wakacje a nie podróż służbowa za karę z jakiejś korporacji. Jadę w tym roku z rodziną już trzeci raz bo jest fajnie, oczywiście że są niedoróbki ale plusy przebijają minusy. gdyby było fatalnie zapewne nie pojechałbym tam trzeci raz a jak byłem za drugim razem okazało się że 50% ludzi znałem już z pierwszego wyjazdu. to chyba też coś znaczy skoro tyle ludzi jedzie tam po raz kolejny. ja polecam a marudy niech jadą z ITAKI lub innych za pięć tysi od łebka a i tak będą narzekać.
IP: 178.181.167.81
Primorsko
Gość
Primorsko, hotel North Beach, ktoś był? Jakieś opinie???
IP: 31.174.9.216
MUNDI1975
Gość
hotel Plamena palace z Amidy proszę o opinie
IP: 217.99.145.101
heniek
Gość
witam dziś wróciłem z laguny bylo super tylko pokój 105 jest za maly na 3 osoby reszta ok w przyszłym roku pojade tez juz trzeci raz a pan pilot był SUPER
IP: 94.40.86.2
Jetty
Gość
Primorsko, hotel North Beach, ktoś był? Jakieś opinie???
IP: 31.175.136.187

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Bułgaria » KOMPLEKS LAGUNA -PRIMORSKO

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij