» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Albania » hotel Akropoli Durres z Beaturu

hotel Akropoli Durres z Beaturu

Strona: 1

Autor Treść
mundi
Gość
Czy był ktoś w hotelu Akropoli.Znalazłem mało informacji na jego temat.Jeśli ktoś był proszę o info
IP: 83.30.58.157
sonia
Gość
Ja zarezerwowałam już wczasy w Akropoli. Informacji na temat hotelu mało ale raczej pozytywne. Za to bardzo martwię się samą miejscowością Durres :-(. Czy ktoś wie jak wygląda plaża przy Akropoli? Czytałam że plaże są brzydkie i przeludnione, tak jaki i całe Durres :-(
IP: 89.25.234.191
Iva
Gość
Witam!Jeśli już wróciliście z Albanii może coś napiszecie?Interesuje mnie bardzo plaża przy hotelu Akropoli.!!!!I jak podróż???
IP: 109.196.54.139
mundi
Gość
Byłem widziałem.Hotel jak na 3gwiazdki nie można się do niczego doczepić.Jedzenie Smaczne pokoje czyste.Morze tu jest już gorzej.Przypomina Bałtyk jednak czasem spuszczają ścieki wprost do morza,wtedy radzę przenieść się co najmniej 500m dalej.Zdarzyło mi się to raz na turnus
IP: 83.7.221.236
sonia
Gość
Byliśmy, wróciliśmy...
Mogę tylko potwierdzić: czystość w hotelu, obsługa, jedzenie, basen - wszystko na duży plus. Morze i plaża również zaskoczyły nas pozytywnie. Nie jest tak źle jak piszą... :-). Owszem to jest Albania i trzeba się wyłączyć na pewne rzeczy (śmieci). Za to jest jeszcze tanio, bardzo tanio. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Podróż do przeżycia :-).
Pozdrawiam
IP: 89.25.234.191
Iva
Gość
Dzięki...Trochę przeraziły mnie te ścieki i będe musiała się zastanowić.Pozdrawiam!!!!
IP: 109.196.54.139
sonia
Gość
Właśnie pojawiła się oferta "first minute" z Beaturu. Ja uważam że było warto. Bardzo nam się podobało.
IP: 89.25.234.191
Iva
Gość
To jeszcze raz ja...;)W jakich godzinach są posiłki tz. sniadanie i obiadokolacja?
I troche z innej beczki jak długo trwała wasza podróż do Durres???Jak znajdziecie chwilkę to proszę napiszcie!!!! :lol:
IP: 81.30.142.30
Iva
Gość
Właśnie wróciłam i jestem mega zadowolona.Hotel i plaże super!Nie wiem z skad negatywne opinie????Plaża bliziutko, codziennie sprzątana i (początek lipca)Puściutka:)Do tego naprawde tanio!!!Polecam Albanie , Golem i Akropoli!!!!
IP: 109.196.54.235
Użytkownik
Posty: 59
A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15
IP: 83.21.72.166

Strona: 1

Forum turystyczne » Albania » hotel Akropoli Durres z Beaturu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij