» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Zima nad morzem

Zima nad morzem

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Wybieram się w grudniu na kilka dni nad morze. Jakie ciekawe miejsca są do zobaczenia w Trójmieście bądź okolicach? I polecicie nocować w trójmieście czy może gdzieś indziej?
IP: 77.111.246.89
Użytkownik
Posty: 61
Władysławowo. Na pewno bedzie o wiele taniej jeśli wybierasz się tam zimą, poza tym są tam bardzo łądne krajobrazy, tak wiec powinno Ci się podobać.

Co warto jest zobaczyć

Jastrzębia góra i klify, które zima również będą piekne

Gdynia Orłowo,
Babie Doły,
Muzeum II WŚ w Gdańsku,
Papugarnia Gdańsk,
jeśli będziesz bliżej świąt to Park Oliwski będzie już ładnie oświetlony

No i koniecznie pojedź na Hel!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:55, 29.11.2018. »
IP: 77.111.246.90
Użytkownik
Posty: 5
Ja nad morze to raczej na zachód zawsze uderzam. Myślę, że tam dużo więcej do zwiedzania i taniej? na przykład Kołobrzeg, miasto przepiękne, urokliwe. Atrakcji i dla dorosłych i dla dzieci. Restauracje super, taką rybę jak tam ciężko gdzieś zjeść na całym pomorzu. a byłam w wielu miejscach więc wiem co mówię :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:50, 04.03.2021. »
IP: 83.31.136.148
Użytkownik
Posty: 17
Też mieliśmy w planach taki wyjazd, niestety nowe obostrzenia wszystko zepsuły...
IP: 80.49.217.218

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Zima nad morzem

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij