» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester na szczycie góry

Sylwester na szczycie góry

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Wymarzyłam sobie, że tego sylwestra chcę spędzić w Tatrach na szczycie jakiejś góry. I tu pytanie - z którego w miarę przystępnego zimą szczytu będzie fajnie widać miasto? Rozważam Sarnią Skałę, Gęsią Szyję, Nosal ew. coś tego pokroju. Podpowiedzcie proszę, co brać pod uwagę. Chcę zacząć to powoli planować.
Oczywiście z głową i jak warunki pozwolą
IP: 216.131.68.30
Użytkownik
Posty: 65
Na Gubałówce tłok. Byłam kiedyś przy Siklawicy w tę noc. Widok Zakopanego żaden ale atmosfera była rewelacyjna choć warunki były trudne. Śnieg w dolinie do kolan a powyżej Polany zupełnie dziewiczy. Były to rok bodaj 80 ubiegłego wieku. Inny świat, inni ludzie inne Zakopane. Tylko góry te same.
Jeśli szukałabyś wyposażenia na taką wyprawę, polecam ten sklep: https://r70.pl/
Znajdziesz tam wyposazenie turystyczne i survivalowe. Powinni Ci wszystko na miejscu dobrać.
IP: 185.97.16.173

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Sylwester na szczycie góry

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij