» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Buty w góry

Buty w góry

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 42
Cześć, macie buty firmy LOWA? Jak wypadają rozmiarowo, mam długość wkładki 25.5cm i nie wiem jakie wybrać? Jak Wam się sprawdzają do chodzenia całorocznego?
IP: 185.97.16.173
Użytkownik
Posty: 65
Od X lat Lowa Renegade Mid GTX są moimi ulubionymi, chyba najwygodniejsze, jakie miałam. Rozmiarówka w miarę ok., noszę rozmiar 38, a wybieram 38,5 (na grubszą skarpetę). Plusem jest to, że jak ktoś ma szeroką stopę, to jest to model idealny (w przeciwieństwie np. do Salewy, która lubi cisnąć w okolicy palców). Jednak jest to model zdecydowanie nie zimowy (nie dedykowany pod raki i za lekki) i nie polecałabym w Tatry Wysokie na mokrą skałę, bo mimo Vibramu lubi się ślizgać.
Jeśli szukasz dobrej klasy wyposażenia na wypady w gory polecam zajrzeć sobie tutaj https://r70.pl/ Na miejscu znajdziesz spory wybór.
IP: 216.131.88.11
Użytkownik
Posty: 7
Zależy ile możemy na nie przeznaczyć.
IP: 198.16.66.124

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Buty w góry

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij