» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Informacje dla wszytskich wyjezdzajacych do olimpic beach

Informacje dla wszytskich wyjezdzajacych do olimpic beach

Wakacje w Olimpic Beach Opinie o hotelach w Olimpic Beach

Strona: 1

Autor Treść
Jarek
Gość
Ja jechałem 27 czerwca do olimpic beach i wszyystko było ok. Też jak przed wyjazdem przeczytałem te opinie to sie wystraszyłem i nie wiedziałem co robić. Ale pojechałem i było w porządku. Jechałem czarnym autokarem PASTUSZAK I WRACAŁEM ZIELONYM
OBA BYłY SUPER. A nie jak kolega u góry mówi zeby uważać. Jest też druga firma która z nimi jeździ ŚLADOWSKI TEZ BARDZO DOBRA. Fakt na miejscu i w autokarze można było wykupić wycieczki taniej niż na miejscu sam sie przejechałem ale to żadne halo zeby tak oczerniać biuro. Mieliśmy apartament GIOTIS wygląda to tak jak na zdjeciu faktycznie. Jedyna uwaga dla osob ktore wykupiły Hotele z wyzywieniem osoby narzekały ze jedza to samo przez 4 dni wiec lepiej apartament z aneksem.
A na miejscu mozna zjesc fajny obiad za 5 euro.
IP: 83.7.48.216
RXN
Gość
czy wykupywałeś może wycieczki w Grecji... tj. Leptokaria.....

jeżeli tak to jakie były dostępne, i jeżeli wiesz w jakiej cenie?
IP: 195.225.246.104
Jarek
Gość
Ja jechałem na meteory skiathos i waterland ale waterland znalazlem sobie z innego biura bo było 5 euro taniej a przewodnik na basenie mi nie potrzebny.
Ale ludzie nie słuchajcie jak ktoś mówi takie bzdury o ok services to
juz nie tramp travel a po drugie ja zamierzam napewno z nimi jeszcze pojechać za te pieniądze to było super kiedys wiecej płacilem i bylo duzo gorzej.
IP: 83.7.48.216
RXN
Gość
ale te wycieczki wykupywałeś w Polsce (rezydent)
czy w Grecji...?
IP: 195.225.246.104

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Informacje dla wszytskich wyjezdzajacych do olimpic beach

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij