Witam wszystkich .Po przeczytaniu wszystkich opinii nie mogłam się opanować i musiałam napisać o swoim urlopie .Wraz z mężem bylismy w Hurgadzie w lutym .Wykupiliśmy pobyt w hotelu Hilton Resort .Zaznaczam ,że był to 5 gwiazdkowy hotel .Standart super .Przemiła obsługa .Kelnerzy w ciągłej dyspozycji nawet bez napiwków .Jeżeli chodzi o rezydentkę To super babka .Słuzyła pomocą zawsze i wszędzie .Nie zostawiła gości bez pomocy .Nawet można było dzwonić w nocy .Pani Magda naprawdę była na każde zawołanie .Myślę ,że zawsze trafić sie może taka osoba która nie dopasuje sie do charakterów nas turystów ,a niestety rózni ludzie przyjeżdzają na wczasy .Tak bywa że Polak potrafi .Przyjeżdzają ludzie hamscy ,mają jakieś bzdurne wymagania i póżniej wypisują głupoty .Sami byliśmy świadkami jak na wycieczce w Luksorze polacy zaczęli pić już jak wsiedli do autokaru .Gdy przyjechaliśmy na miejsce byli już dobrze wstawieni i zaczęli rozrabiać .wykrzkując na przewodnika .Ludzie czy tak ma wyglądać nasz wizerunek .Zastanówcie sie najpierw nad sobą .Polecamy biuro SUN&FUN .W lutym znów wybieramy się do Egiptu wraz z dziećmi i napewno z tego samego biura .Pozdrawiamy panią rezydent MADZIĘ .
IP: 83.26.217.91