» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » BIURO OIS - Grecja - Kokino Nero

BIURO OIS - Grecja - Kokino Nero

Strona: 1

Autor Treść
Hogata
Gość
Wybieram sie tam ze znajomymi (na pocztaku sierpnia) i chcialam sie dowiedziec czy ktos byl juz tam z tego biura? jak warunki itp? czego mozna sie spodziewac?;)
IP: 82.139.13.231
Użytkownik
Posty: 2
Byłam 2 lata temu. Jesli chcesz odpocząć-polecam. Brak tłumów. Las, góry, morze (czyste). Plaża kamienista. Ale dalej za Kokino żwirkowata-fajna. Woda do picia (żródełko przy wjeździe do miejscowości) rewelacyjna -dużo żelaza, żródlana -gazowana. Kilka knajpek nad morzem z całkiem niezłym jedzonkiem. Nocleg miałam w innym apartamencie ale chyba na tym źle nie wyszłam. Z tego co wiem OIS nie był organizatorem tylko sprzedawał usługę innego biura - Gandalf travel. Nie było źle skoro myślę aby tam powrócić. Warunki to zależy gdzie trafisz. Ja miałam na 3 osoby pokój (dwa łóżka) z kuchenką , łazienką, mały przedpokoik, taras - nazywa się to Katerina 2. Bez TV. Po rozmowie z osobami, które zjmowały się kwaterowaniem dostawiono nam łóżko. Pokoiki małe ale większość czasu spędza się na tarasie, plaży. Jeżeli chcesz się bawić, mieć sklepy wszędzie brudną plażę i wodę z tłumem osób proponuję Olimpic Beach.
IP: 83.24.162.12
Hogata
Gość
Wielkie dzięki za informacje;) Mam nadzieje że to będzie udany wyjazd;)
IP: 82.139.13.231
Użytkownik
Posty: 2
Nie ma sprawy.
Nam się tam bardzo podobało.
Jest fajna stronka www.kokkino-nero.czaniec.pl/
Masa informacji i zdjec. Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku. :P
IP: 80.238.112.110

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » BIURO OIS - Grecja - Kokino Nero

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij