» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Galaxy w Leptokarii

Hotel Galaxy w Leptokarii

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: 1

Autor Treść
Kuleczka
Gość
Hotel Galaxy w Leptokarii jest najgorszym hotelem w jakim dotąd mieszkałam. Naprawde, nikomu nie polecam!!! Niesympatyczna atmosfera panująca w hotelu, złośliwe uwagi ze strony obsługi. Czułam się tam ciągle obserwawana przez właścicieli. Jedzenie również koszmarne: przez 2 tygodnie nie zjadłam greckiego specjału w tym hotelu!!! Serwowano polską kuchnię i miałam wrażenie, że każda potrawa smakuje tak samo. Podczas dłuższego pobytu w Leptokarii, nie ma co tam robić dlatego polecam większe miasta, np. nieopodal Leptokarii, położone Tessaloniki, tam można zasmakować życia greckiego!!
IP: 83.6.162.220
Mateusz_94
Gość
no zobaczymy ja własnie jade 6,08,08... Z tego co wiem to w tym roku hotel wydał na remont sporo kasy wiec warunki bd napewno lepsze... Juz sie nie moge doczekać... Ale dzieki za t info
POZDRO
IP: 83.12.231.38
agooś
Gość
Zgadzam sie w 100% z Kuleczką!! Obsługa hotelu wyjatkowo mało sympatyczna. Na zjedzienie posiłku przeznaczone jest 15min-gdy siedzi się dłużej od razu narażonym jest sie na uszczypliwości ze strony pracowników.
Na stronie hotelu napisane jest, iż pokoje są dwu- i trzyosobowe, ale bajka się kończy w chwili zderzenia z rzeczywistością-pokoje są trzy- i czterosobowe w których jest potwornir ciasno z racji podostawianych łóżek...
Do pokoi nie wolno wnosić własnego jedzenia, tylko konsumować je na stołówce ale w chwili gdy człowiek chce sie na stołówce kawy napić, Pani z kuchni oznajmia że nie będzie biegała do każdego indywidualnie(i to nic, że jest samoobsługa), bo nasz czas na stołówce juz minął...no to jest śmieszne...i takich sytuacji jest baaaardzo dużo.
Holelu Galaxy szczerze nie polecam...i życzę powodzenia w poszukiwaniu innego hotelu-trudne to z pewnością nie będzie;)
pozdrawiam :)
IP: 77.115.221.28

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Galaxy w Leptokarii

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij