» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » lti pyramisa sahl hasheesh

lti pyramisa sahl hasheesh

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
czy ktoś wybiera sie 13.07.2008 do egiptu ?????
Hotel lti pyramisa sahl hasheesh
IP: 89.151.9.87
mslonko
Gość
Ja sie wybieram ale dopiero z koncem sierpnia. Jednak znajoma bardzo poleca ten hotel, w tym roku jego stan jest podobno swietny, widac byl remont:) Podobno jedzenie bardzo smaczne, obsluga bardzo mila,a pokoje bardzo fajne:) Ale to wszytsko czy jest serio bardzo fajne sprawdzic tzeba jednka samemu:) Zatem po powrocie daj znac prosze czy serio warto sie tam wybrac, bo ja planuje tydzien objazdowki i tydzien pobytu i chcialabym odpoczac w tym drugim tygodniu jednak w serio bardzo fajnym miejscu;)
IP: 195.150.93.251
ewela
Gość
ok po powrocie dam znać , ja też słyszałam dużo dobrych rzeczy o tym hotelu, ale zobaczymy;-)
odezwę się'pozdrawiam
IP: 89.151.9.87
ddj
Gość
bylam w tym hotelu, jest cudowny. obsluga jest bardzo mila i wszyscy chetnie rozmawiaja z turystami. oferuja ogromny wybor jedzenia, naprawde pysznego. tydzien tam to tydzien luksusu i wspanialego wypoczynku.
polecam! :D
IP: 91.189.0.214
Marcin
Gość
Hotel jest Bajeczny...jak juz sie wchodzi do recepcji powala na kolana...a to dopiero poczatek.Wrocilismy przed tygodniem i spedzilismy tam super dwa tygodnie..W pelni zasluzone 5* pod wszystkimi wzgledeami...zabierzecie maski i rurki do nurkowania-na miejscu sa piekn e rafy koralowe i cieplutkie morze.
IP: 193.33.110.164
ewela
Gość
miałam napisać po powrocie jaki jest ten hotel i muszę powiedzieć,że byłam w dużym szoku.Było poprostu cudownie, hotel naprawde super wszystko jak w bajce,jedzonko pyszne i duży wybór wszystkiego, obsługa przemiła.
Gorąco polecam wszystkim, którzy cenia sobie dobry odpoczynek w ekskluzywnym miejscu:-)Było super można naprawdę odpocząć
IP: 89.151.9.87
Iza
Gość
Cześć Ewela!
Wygląda na to,że odpoczywałyśmy w tym samym miejscu i czasie.
POZDRAWIAM :)
IP: 212.51.198.184
ewela
Gość
Tak??? pewnie nawet się widziałyśmy:-)
no szkoda, że się nie poznałyśmy
Pozdrawiam
IP: 89.151.9.87
Iza
Gość
Może nawet rozmawiałyśmy.
IP: 212.51.198.184
ewela
Gość
Tak??? Być może:-)
IP: 89.151.9.87

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » lti pyramisa sahl hasheesh

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij