» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - opinia

seal of star - opinia

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: 1

Autor Treść
gosc
Gość
hej proszę o opinie na temat hotelu seal of star,lecimy 2 lipca z gdańska w 8 osób
« Ostatnio edytowane przez Neta, 13:10, 03.06.2008. »
IP: 83.238.68.152
Agata
Gość
My lecimy w 15 osob z wrcławia, ale mamy chyba miedzyladowanie w gdansku. O ktorej macie wylot?
IP: 82.139.18.73
otokar
Gość
ok. Byłem tam przez dwa tygodnie. Basen ok i co ciekawe lekki wiaterek w odróżnieniu od plaży gdzie można się usmażyć. Na plażę koniecznie buty "wodne" bo wejście do morza jest mocno kamieniste, a piasek niestety nie taki czysty jak nad bałtykiem.
Sam hotel ok, ale Wybredni zawsze znaja dziurę w całym. All inclusive to lokalne alkohole (wódka, gin i Raki oraz piwo). Jedzenie urozmaicone ale po tygodniu teśkniłem juz za kawałkiem "mysliwskiej" :). Obsługa miła, tylko szef kelnerów jakis smutny gość. Wszyscy oni pracują po 16 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu więc moga byc troszkę zmęczeni.
Był jeden nieprzyjemny incydent przy wyjeździę kazali jednemu gosciowi zapłacic za pranie pościeli (20 euro) bo ubrudził ją tatuażem (który zrobił sobie w tym hotelu). A i jeszcze ponoć w jednym pokuju urwał się sufit gipsowo kartonowy ale na szczęscie goscie byli na zewnątrz i wszystko dobrze się skończyło a obsługa ekspresowo naprawiła uszkodzenia.
Pozdrawiam i miłego urlopu.
PS
W okolicy pełno Rosjan.
IP: 212.160.172.70
iiii
Gość
witam. bylem w tym hotelu 2 tygodnie . plaza beznadziejna (brud, wejście do morza nie z kamyrzkami tylko z głazami, mielismy najgorsze lerzaki w calej okolicy. w czwarty dzien moim znajomym spadl sufit naszczescie nie bylo nikogo w pokoju bo to bylo popoludniu a pomyslec jak by to bylo w noce a maja dziecko 4- letnie.obluga przy baze ok, a recepcja beznadeziejna. bilard, tenis stolowy, laznia turecka imasaz platne.karta do pokoju ciagle sie zacinala i winda zreszta tez. animacje super. moją mame porazil prad od suszarki hotelowej. to byl skandal. karetka przyjechala dopiero po 1 godzinie i 15 minutach a szpital byl tylk0o 10 km dalej od hatelu. a przez ten czas nikt nie przyszedl do mojej nmamy dopiero w szpitalu miala dobra obsluge.NIE POLECAM TEGO HOTELU.
IP: 89.228.215.98
iiii
Gość
Chciałem tylko dopisać ,że nasza rezydentka pani Renata była bardzo miła i pomagała jak tylko mogła rozwiązywać wszystkie problemy.Pozdrawiamy panią Renatę która jest jeszcze w Turcji. Dziękujemy za opiekę.
IP: 89.228.215.98

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - opinia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij