» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Paralia Hotel Stella *** warto??

Grecja Paralia Hotel Stella *** warto??

Dodaj opinię Opinie o hotelu Stella

Strona: 1 2 >

Autor Treść
lukas7
Gość
Witam, prosze o opinię czy warto tam sie wybrać z biurem ok services, nie oczekuję za 1100zł wilekich luksusów;P, lecz standardowe warunki zakwaterowania oraz bezpieczna podróż sa dla mnie bardzo istotne! obsługa rezydentów jest na drugim miejscu

planujemy jechać z moja przyjacółką 30.08-11.09.2008 :mrgreen:

GRECJA, PARALIA, HOTEL STELLA ***, HB, TV, AC, 100 m z firmy ok serwices

dzieki za opinie
IP: 62.87.161.132
Użytkownik
Posty: 3
Ostrzegam wszystkich przed hotelem w Paralii Stella ponoć trzygwiazdkowym (kłamstwo) a właśnie OK Services go oferuje a niestety nie ma jednego słowa prawdy w tej ofercie. Hotel nie jest w spokojnej uliczce obok jest plac zabaw dla dzieci nawet o trzeciej w nocy slychac krzyki, pokoiki są tak male ,ze na balkon trzeba sie przepchać przez drzwi siłą, balkon w środkowych pokojach bez stolika, ledwo sie mieszczą 2 plastikowe krzesła, szafki rozpadające sie, łazienki malenkie i nie sprzątane porządnie od niepamiętnych czasów, brudne zasłony na kabiny na dodatek lepiace sie do pleców, brak dywanika , źle działająca klimatyzacja.
Posiłki przez pierwsze trzy dni pobytu to na śniadanie: dzem, ser zółty i wędlina nie nadająca sie do jedzenia + kawa która konczy sie przed 9 a potem dolewa pani Marija wody i dalej twierdzi ze to kawa. Na kolacje zupa która jest bez smaku a przepis na nia to zupa chińska rozcienczona w 5 l wody + drugie danie np kiełbasa niezjadliwa i kilka frytek( na uwagę ze jedna osoba dostała ich może 6 szt pani Marija rzuciła nam na stół jeszcze kilka na talerzu) do tego codziennie pomidor pokrojony na kilka częsci.
Na nasze uwagi pan rezydent w/w biura pan Waldek zacząl nas straszyć swoim szefem , który miał do nas przyjść i rozwiązać z nami umowę, bo nie dajemy pracować panu Waldkowi,na dodatek przeszkadzamy innym gościom "bardzo zadowolonym". Pan szef
nie przyszedł niestety i nie rozwiązał z nami umowy a po 3 dniach nerwów posiłki były trochę lepsze.Ogolnie zarówno gospodarz jak i obsługa hotelu skandaliczna, ze nie wspomnę o panu Waldku, który jest od tego aby pomagać gościom a nie straszyć ich swoim szefem - powiem szczerze ze to było zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Uwagi które zostały spisane przez gosci pan rezydent nie podpisał bo po prostu też nie przyszedł.
Nie dajcie się nabrać na uwagi ,że za te pieniądze to i tak jest super. Za takie same pięniądze np w hotelu Rainbow w Olimpic Beach warunki są o niebo lepsze (choć wczesniej tez opinie na temat tego hotelu były straszne), ale człowiek uczy sie niestety na swoich błędach pozdrawiam i ostrzegam map
IP: 83.7.232.145
Alka
Gość
Wlasnie wrocilam z wakacji w Paralii w hotelu Stella.To prawda ze balkon czy łazienka były małe ale kto przyjeżdża na wakacje do Grecji aby siedziec w łazience.Prysznic jest maleńki zasłonka prysznicowa klei sie do pleców ale nie przeszkadzało to w kąpieli,wystarczylo sie nie zaslaniac w lazience byla kratka sciekowa wiec cała woda, która wychlapała sie poza brodzik prysznica od razu spływała do kratki.Klimatyzacja działala bez zarzutów w nocy nawet musiałam wyciągać z szafy kołdre bo bylo mi zimno.Rzeczywiscie naprzeciw hotelu znajduje sie plac zabaw ale szczerze mówiąc podczas 10 dniowego pobytu spokałam tam może prare pojedynczo bawiących się dzieciaczków.Paralia jest miastem typowo turystycznym wiec decydując sie na wyjazd do Paralii należy się nastawić na nocne życie i związany z nim hałas niezależnie od hotelu w jakim by się nie było.Ja kładłam sie spac nawet o 22 i nie miałam problemu z zasnieciem.gdy zamknelo sie drzwi balkonowe i zasloniolo zasłony to nie było słychać absolutnie zadnych krzykow z zewnatrz ani nie było widac zadnych świateł-w pokoju cisza i spokój.Pokoje nie były urządzone w nowoczesnym stylu widać, że hotel nie jest nowy ale pokoje były czyste,schludne.Jesli chodzi o jedzenie: na sniadanie zwykle to samo- 2 rodzaje dżemu,ser żółty(całkiem dobry), szynka przypominająca mix mielonki z mortadelą- wykwintna to ona nie była ale jadłam i żyję:] ,płatki zwykłe kukurydziane i czekoladowe,miód, masło czekoladowe i zwykle biały serek.Na obiad zupa gorący kubek ale drugie danie baaaaardzo pyszne i syte-duży kawał miesa,pieczone ziemniaczki, sosy i salatki.Naprawde mozna bylo sie najesc.Pokrojone pomidory z oliwa i octem to dla nich sałatka widocznie w Grecji ak jedza.Jadac do innego kraju trzeba sie nastawic na inna kuchnie.Ogolnie musze przyznac ze luksusy to nie byly ale narzekac nie bede.Mi sie podobalo.Trzeba sie umiec cieszyc z tego co sie ma;) Pozdrawiam
IP: 88.156.96.20
Beata
Gość
19 września jadę z chłopakiem i z przyjaciółmi do Grecji. Niestety naczytaliśmy się nie zaciekawych opini o hotelu Stella. Czy naprawdę jest tak źle? My chcemy jak najwięcej czasu spędzać poza hotelem więc będzeimy tylko tam jedli i spali. Co do posiłków o której są podawne? I czy w pokojach jest czajnik? Czy do kąpieli w morzu są potrzebne buty bo słyszeliśmy o jeżowcach. Osy też tam są? Bo mój chłopak jest uczulony i boimy się że w razie czego nie dogadamy się na pogotowiu i czy wogóle gdzieś tam w bobliżu jest? Ile pieniędzy zabrać na jedną osobę na 10 dni na miejscu? Chciałam się jeszcze dowiedzieć ile godzin trwa podróż autokarem i czy jest ładny? I czy w nocy w autobusie jest zimno? Proszę o jakieś informacje na ten temat.Dziękuję i pozdrawiam !!!
IP: 87.205.90.211
Beata
Gość
I jeszcze jedno gdzie warto się wybrać na wycieczke fakultatywną?
IP: 87.205.90.211
Alka
Gość
Juz odpowiadam na Twoje pytania:) Jezeli chodzi o jedzenie i spanie to hotel moim zdaniem jest naprawde wystarczajacy.Jest czysto schludnie a to chyba najwazniejsze.Sniadanie jest w formie bufetu podawane w godzinach od 8 do 10 a obiadokolacje od 18 do 20.Plaża i dno jest pieszczyste więc buty absolutnie nie są potrzebne.Jezowca mozna jedynie spotkac na kamienistych falochronach bo których raczej chodzic nie bedziecie.W pokojach nie ma czajnika ze sprzętów jest jedynie mała lodóweczka.Plusem jest, iż z kranu leci woda mineralna także bez przegotowania można pić pyszna, górska wode.Osy...Najczesciej mozna je spotkac wokol fecetow chodzacych po plazy z paczkami.Wiadomo ze osy lecą do słodkiego więc jedząc slodycze na plazy to lepiej uwazac ale tak to nie trzeba sie martwic jest ich tam chyba nawet mniej niz u nas w Polsce(tak mi sie wydaje).Ok 15 metrów od hotelu znajduje się lekarz gdzie w razie potrzeby najlepiej przyjsc z paszportem i (podobno) bez problemu lekarz Was przyjmie i leczenie wchodzi w cene ubezpieczenia.My nie mielismy okazji przekonac sie jak to jest z tym lekarzem i Was tez zycze zebyscie nie musieli sie przekonac:) Ja z chlopakiem wydalismy razem ok 300 euro a bylismy na 4 wycieczkach.Nie kupowalismy duzo pamiatek ani tym podobnych ale tez nie oszczedzalismy za bardzo.Jesli chodzi o podroz to wszystko zalezy skad jedziecie.My z rybnika do grecji jechalismy 26 godz droga powrotna trwala nieco krócej bo 24 godz.Autokar ladny choc(jak dla mnie) strasznie niewygodny.Troche malo miejsca i zagłowki jakies takie za wysokie,niedostosowane więc warto miec ze soba jakas poduszeczke aby ulozyc wygodnie glowe.Warto wziac jakis sweterek do autobusu bo w nocy troche chlodno bo klimatyzacja caly czas wlaczona.Ja moge polecic tylko te wycieczki na ktorych bylam czyli Meteory, Olimp, Skiathos i Ateny.Warto poszukac sobie w internecie cos na temat tych miejsc i sie zdecydowac.Uwazam ze bedac w Grecji warto poswiecic troche czasu aby zobaczyc te miejsca.Wycieczki mozna wykupic juz w autokarze(mowia ze najnizsze ceny ale tak naprawde na miejscu obowiazywaly te same ceny) Meteory 15 euro olimp 13 ateny 25 skiathos 30.Jezeli Zdecydujecie sie juz teraz na jakies wycieczki to moge co nieco napisac na ten temat.W hotelu pokoje sa chyba co drugi dzien sprzatane i wymieniane reczniki wiec proponuje nie brac swoich szkoda tylko miejsca w torbie.Zycze udanyc wakacji pozdrawiam:)
IP: 88.156.96.20
Beata
Gość
Bardzo dziękuję za cenne informacje. My jesteśmy z Jarocina ale wyjazd mamy z Wrocławia.Bardzo byśmy chcieli wybrać się na Meteory i na wyspę Skiathos. Czy na tej wyspie jest czas wolny na kąpiel i zwiedzanie? I czy na Meteorach jest zimno i ile kosztuje wstęp do Klasztorów? Czy w soboty są jakieś dyskoteki i do której warto zajrzeć? Brać ze sobą czajnik czy w kuchni zaleją nam kawę lub herbatę?A woda w morzu jest ciepła? Do opalania mamy emulsję 20 starczy nam taka ochrona?I czy trzeba mieć coś na głowę jakąś czapkę czy kapelusik? Macie może jakieś zdjęcia jak wygląda hotel bo w internecie jest wszędzie to samo.Dziękuję i pozdrawiam!!!
IP: 87.205.92.195
zosia
Gość
Hotel zewnątrz wygląda tak jak na zdjęciach,ale pokoje dwuosobowe są tak małe,że jedna nocna szafka odwrócona jest przodem do łóżka i nie otworzysz szuflady.Ja byłam w sierpniu i sprzątali co prawda co drugi dzień,pościel zmieniki 2 razy a ręczniki częściej.We wrześniu już czapeczki nie trzeba,kawy Wam w kuchni nie zaleją bo obsługa hotelu jest paskudna Zabierzcie sobie grzałkę i jakieś kubeczki bo w pokojach nie ma nic oprócz lodówki.Życzę miłego pobytu poza tym Paralia jest piękna i są b.tanie skóry i futra.
IP: 83.29.167.34
Alka
Gość
Z tego co wiem to podróz z Wrocławia trwała ok 31 godzin;/ Wycieczka na Skiathos wyglada nastepujaco: Autokar zabiera nas do portu gdzie wsiadamy na stetek.Plyniemy okolo 2,5 godz.W trakcie rejsu kapitan organizuje super zabawe.Uczy nas greckeigo tanca jest przy tym smiechu co nie miara, pozniej jest bitwa morska(wychodzi sie na dziob i rzuca balonami napelnionymi woda w statek który podpływa pod nasz statek).Potem cumujemy na jednej z najpiekniejszych plaz Grecji i tam jest okolo 2 godz czasu wolnego na plazowanie.Warto zabrac ze soba jakis sprzet do nurkowania chociazby najzwyklejsze okularki plywackie bo pare metrow od brzegu mozna zobaczyc wiele gatunkow roznokolorowych ryb.....cos pieknego.Nastepnie znow wsiadamy na statek , plyniemy ok 40 min i wysiadamy w stolicy wyspy skiathos.Zwiedzamy z przewodnikiem a potem mamy czas wolny.Potem znow na statek,znow zabawa i powrot do portu i autokarem do hotelu.Cala wycieczka trwa jakies 15 godz.Meteory-widoki zapierajace dech w piersiach...Ja bylam w sierpniu i bylo bardzo cieplo.Na gorze temperatura jest taka sama jak na dole wiec jezeli w momencie wyjazdu bedzie cieplo to tam napewno tez.Do klasztoru wstep kosztuje 2 euro.Faktor 20 napewno wystarczy moj chlopak ma jasna karnacje smarowal sie 20 stka czasem nawet 6 i nie byl spalony.Pierwszy raz mial ladna brazowa opalenizne:P Czapki chyba nie trzeba, my nie mielismy.A jesli chodzi o dyskoteki to moge polecic tylko te w ktorych bylam a wiec DA LUXE i GOLD.W (chyba) poniedzialki,srody,piatki i soboty sa tzw. Ladies Night-super sprawa Panie wchodza za darmo a do tego dostaja drinka.Panowie placa(w da luxe 6 euro) ale tez do tego dostaja drinka.Te dwie dyskoteki oddalone sa jakies 15 min spacerkiem od hotelu i znajduja sie naprzeciwko siebie wiec polecam Pania bawic sie w jednej z dyskotek a potem na chwilke wejsc do drugiej na darmowego drinka:P Najlepiej wejsc do obu dyskotek i wybrac ktora podoba sie bardziej i osobiscie bardziej podobalo sie w Goldzie.Acha wazna informacja te dyskoteki otwarte sa dopiero od 24:00.Aby tam dojsc to trzeba wyjsc na glowna droge dojsc do swiatel a na swiatlach chyba w lewo ale nie jestem pewna najlepiej zapytac jakiegos przechodnia o droge napewno Wam wskaze i traficie bez problemu.Zycze milego wypoczynku!
IP: 88.156.96.20
Beata
Gość
Dziękuję Wszystkim za informacje. Dużo się dowiedziałam i skorzystam z Waszych rad i wskazówek. Jutro wyjeżdżamy i już nie możemy się doczekać.Pozdrawiam!!!
IP: 87.205.95.217
ADM
Gość
A ja mam jeszcze takie pytanie. Bo jade do Paralii na 13 dni. Nocleg, posiłki i wycieczki mam zapłacone, ale nie wiem ile mam wziąć euro i jakie ubtanie i rzeczy. AI chciałbym teżcośsie do wiedzieć o hotelu "KAMBERA". Z góry dziękuję i pozdrawiam.
IP: 193.46.187.1
Ada
Gość
Ja niedawno wróciłam z Grecji. Mieszkałam w pokoju 3-osobowym w hotelu Stella. Pokój był bardzo duży, podobnie jak łazienka. Panowała tam miła atmosfera. Z racji, że hotel jest bardzo blisko głównego deptaka i innych hoteli, nie sposób żeby cały czas było cicho - miast tętni życiem i turystami :D Jeżeli chodzi o jedzenie to bufet polegał na tym, że na śniadanie zawsze było do wyboru kilka rzeczy, takich jak: dżem, nutella, ser żółty, szynka, jajka, brzoskwinie w syropie etc.+ pieczywo + sok i kawa. Na obiad serwowano natomiast jedno główne danie + sałatki + frytki lub ryż lub zapiekane ziemniaki + warzywa+ owoc. Każdy mógł nałożyć tyle na ile miał ochotę. Może nie był to typowy szwedzki stół ale jedzenie było bardzo smaczne i głodna nie chodziłam. Jeżeli chodzi o kieszonkowe to trzeba mieć min. 100 euro żeby móc sobie pozwolić codziennie na pysznego loda, smaczne owoce czy orzeźwiający napój. Jeżeli ktoś chce zakupić pamiątki lub imprezować w klubach (drinkować), powinien wziąć ok 100 euro więcej. Ja ocenia biuro ok service na plus i polecam :) dla mnie wyjazd był bez zarzutu :)
IP: 89.25.184.50
bebe
Gość
Potwierdzam pozytywne wrażenia z hotelu Stella.Było nas 11 osób i żadne nie narzekało,choć śniadania rzeczywiście monotonne,ale kolacje super i codziennie inne.A właściciele mili,nawet jak zaspałyśmy to i tak śniadanie dostałyśmy,choć jego czas dawno minął.Jeśli ktoś zamierza siedzieć w pokoju,może narzekać na jego rozmiary,ale pokoje 3-osobowe są super(składają się z dwóch pomieszczeń i podwójnego balkonu).Lodówka i klima bez zarzutu.
IP: 195.117.116.39
Andzrej
Gość
Witam chcialbym sie dowiedzieć czy w miescie sa jakies konkretne dyskoteki,i czy tamtejsze dziewczyny sa otwarte na nowe znajomosc,czy coś wiecej.
IP: 83.1.68.1
gold
Gość
tak w Paralii jest ok. 6 duzych dyskotek! Kazda jest swietna ale mi do gustu przypadl najbardziej gold:)
IP: 178.235.51.248
aga
Gość
Witam
Wybieram sie na wycieczke do Grecji Thassos Limenaria do aparthotelu Meni
Czy ktoś może był i może napisac cos na ten temat?
z góry bardzo dziekuje
IP: 80.239.242.30
justyna
Gość
Jak wyglądają ceny w Paralia na 2011 ?? Jade we wrześniu i chce sie dowiedziec ile euro powinnam przyszykować ;)
IP: 156.17.207.161
ania
Gość
hej, słyszałam że ceny w Paralii nawet znośne, raczej od zeszłego roku niewiele się zmieniło, w małych sklepikach jest trochę drożej ale na miejscu jest lidl, a w pobliskiej Katerini inter marche i caerfour wiec można sie wybrac na zakupy, ja mam uszykowane 300 euro na 12 dni na dwie osoby, zależy jak kto się rządzi, ale w zeszłym roku mieliśmy mniej i jeszcze zotało i na wycieczkach byliśmy, teraz chcemy pozwiedzac na własną reke, może ktoś wie czy na skiatos można się dostać na własną rękę z paralii???
pozdrawiam
IP: 150.254.212.166
bik
Gość
obsługa skandaliczna tak jak warunki w hotelu , jedzenia mało , ściśle wydzielane breje , zapchane toalety to codzienność , właściciele nie lubią swoich gości , demonstrują swoje niezadowolenie , wrzeszczą przy każdej próbie kontaktu, rzekome trzy gwiazdki to zwykłe oszustwo , w Polsce lepiej wygląda skromna kwatera w Bieszczadach , wszystko co było w umowie to kłamstwo
IP: 79.163.0.114
turysta
Gość
Biura turystyczne, które rekomendują hotel Stella jako przytulny, rodzinny hotel trzy-gwiazdkowy, chyba postawiły sobie za cel stworzenie jeszcze jednego rozdziału mitów greckich. Do 3 gwiazdek brakuje mu jakiś ......... ze 3 gwiazdki. Pokoje zdewastowane, od dawna oczekujące remontu, zapchany zlew, okno które strach otworzyć bo wypada z ram, zdemolowane łazienki z zepsutymi spłuczkami, były i takie na których nie było desek klozetowych, kibel na którym strach usiąść bo nie jest przytwierdzony do podłoża, podczas kąpieli z kratki ściekowej usytuowanej na środku łazienki wydobywa się "fontanna" zalewająca łazienkę, telewizor podobno z telewizją satelitarną. Obsługa nieuprzejma, dużo obiecuje mało robi. Po pobycie w tym hotelu stwierdzenie "udawać greka" nabrało dla mnie nowego znaczenia. Za to wszyscy nauczyli się punktualności, bo pomimo tego że śniadanie było od 8-10, jeśli ktoś nie był około 8 to już nie koniecznie pojadł. Zdecydowanie nie polecam tego hotelu.
IP: 91.193.96.98
hela
Gość
czy są w Parali małe naprawdę greckie tawerny?
IP: 83.29.191.108
teresa
Gość
:lol: Paralia jest na prawdę super. Byłam tam już chyba 10 razy i wciąż wracam. 2 lata temu byłam w Pardze, w tym roku w Chorwacji w Makarskiej a w przyszłym roku znów wybieram się do Paralii. Ta miejscowość ma w sobie coś co przyciąga. Jest mnóstwo tawern i dyskotek, życie nocne, sklepy otwarte do 24-tej, tłumy na ulicach, muzyka grecka i ten nastrój. Jestem stara ale to lubię. Nie tęsknię za ciszą i spokojem. Po plaży biegają murzyni z różnymi towarami, ja się śmieje, że market do nas przychodzi a nie my do marketu. Od 5-go września biuro Oskar już zaczyna sprzedaż na następny rok z 40% bonifikaty. Można za niewielkie pieniądze kupić wczasy. Polecam. Jeśli jakieś pytania to na e-mail: poteresa@op.pl :lol:
IP: 213.238.75.38
tommy
Gość
Mam na imię Tomasz
wybieram sie w tym roku do Parali.
Na forum wszyscy piszą o klubach dyskotekach itp.
A mnie interesuje też okolica, czy może pani opowiedziec jak tam jest? czy pieszo można chodzić w gory? c
Jakie wysokie szczyty są w pobliżu? jak sie samemu dostac na Olimp?
w ubiegłym roku byłem w Makarskiej czy Paralia to ładniejsza okolica?
W Makarskiej było super.
Proszę powiedziec coś na moje pytania z gory dziekuję
Tomasz
IP: 87.204.122.77
marusia
Gość
hej my jedziemy 18-31 sierpnia do olimpic beach i parali, jedzie ktos z nami pozdrawiam
IP: 178.181.147.31
Kryska
Gość
Wybieram sie do Paralii w lipcu.Gdzie mozna wykupic dobre tanie wycieczki na Meteory?Slyszlam ,ze najlepiej z biura w Paralii .Jakies jest Olimpios.Czy ktos zna to biuro?Prosze o odpowiedz.
IP: 5.54.116.189

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Paralia Hotel Stella *** warto??

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij