» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
Tragedia
Gość
To co zastaliśmy na miejscu przechodzi wszelkie pojęcie.Okropne warunki,grzyb na pół metra ,wilgoć nie do zniesienia.Tzw. apartamenty w Janisie straszne , sutereny.Brak światła w ciemnej kuchni,a jak powiedzieliśmy właścicielowi to powiedział ,że turyści zepsuli i go to nie obchodzi.Nic tylko płakać. Rezydenci wulgarni,wogóle nie pomocni,ciagle pijani, pyskaci,a jak im się zwróciło uwagę to nawet policją potrafili postraszyć
IP: 87.101.66.54
Tragedia
Gość
Jeżeli ktoś uważa że grzyb na pół metra na ścianie to nic,mokro na podłodze z wilgoci to nic .Polecam więc Janisa w Paralii i biuro podróży z Bielska Bialej OK service .Garaże przerobione na tzw. "apartamenty"
IP: 87.101.66.54
beata
Gość
Ja tam byłam z tym biurem 4 razy /1 raz w Grecji i 3 w Chorwacji za bardzo małe pieniądze:)Dziwie się ludziom,którzy jadą np.do Grecji za 500zł,a oczekują standardów królewskich...niech każdy sie zastanowi dobrze co i za jaką cenę...i wtedy wydaje opinie...Ja jestem bardzo zadowolona z tego Biura(oczywiście jakieś tam niedociągnięcia były ale jak wspomniałam...za tak niską cenę nie można się czepiać i wymagać niewiadomo czego)Polecam każdemu kto chce wypocząć,a nie przepłacić biuro Ok Service...Pozdrawiam:)
IP: 80.50.236.66
sonia
Gość
Teraz mają super zniżki za wczesną rezerwacje :-). Także już mam wczasy zamówione na przyszłe wakacje :-). W te lato super wypoczęłam i bez niespodzianek. Tzn niespodzianki były ale na plus biura. Z czystym sumieniem polecam :-).
IP: 89.25.234.191
zadowolony
Gość
Zgadzam sie z poprzednikami Za bardzo małe pieniądze, wprost śmieszne spędziłam wspaniałe wakacje na Thassos. Polecam apartament Angelika. Jedyny minus rezydent i wycieczki, które proponuje. Nie poleecam, lepiej samemu wynając samochód, skuter i można jeździć po całej wyspie. Marudom polecam Triade za 3 tysiące i wtedy wymagajcie. Na naszym turnusie były grubasy, które cały czas jadły i piły piwo i nic w tych chorych przepitych mózgach im nie pasowało. Wystarczylo jednak spojrzeć na ich ubrania z górnej półki za 10 złotych. Uważam, że jeśli nie mam pieniędzy i liczę każdą złotówkę to siedzę w domu
IP: 83.5.80.64
kasia
Gość
Jesli chodzi o same wakacje to bardzo udane...gdyby nie brać pod uwagę ze za 2 osobowy pokój uważają pomieszczenie 1,8 na 2,4 to już mnisi w meteorach mieli lepsze cele na jedna osobę i dziwnym zbiegiem okoliczności taka komórka (pokój) był jedyny w całym pensjonacie... przejście miedzy łóżkami wynosiło 20 cm drzwi na taras się nie otwierały do końca bo zawadzały o łóżko a z drugiej strony drzwi wyjściowe tez zawadzały o łóżko...Rezydenci zamiast stać po stronie turystów to tylko straszyli policja itd. ,żeby jakiegoś złapać na wyznaczonym miejscu to był cud ....bardzo kiepska organizacja...Do godziny 10 miała być wywieszona informacja dotycząca powrotu...I łaskawie dopiero po 3 godz. łaskawie ktoś dotarł do koczujących turystów w hali hotelu żeby powiedzieć ze za 2 godz. odjazd...I to jeszcze z pretensjami ze jest sam i nie jego kompetencje...Do tego tachać bagaże do hotelu pół km skąd a później kolejny km do odjazdu autokaru... czekać kolejna godz. na skrzyżowaniu aż autokar podjedzie....Kierowcy nazwyczajniej zapomnieli o takim czyms jak bezpieczna jazda...Patrzac przez okno i widzac jak po kolei wyprzedza ciężarówki inne autobusy i samochody osobowe!!!!!! W górzystych terenach...a później dziwią się ze są wypadki. Droga powrotna trwała krócej z 7 godz. niż przyjazd.
IP: 77.252.18.219
Ellada
Gość
ehh ludzie nie wiem czego wy sie czepiacie. ja byłam w paralii z ok services i wszystko bylo naprawde w jak najlepszym porzadku. szczerze to sama bałam sie jechac jak sie tu tych bzdur naczytałam ale okazało sie ze to pisza ludzie chyba z czystej zlosliwosci. dojazd, hotel(toronto city), sam pobyt wszystko super.nie ma sie czego obawiać. pozdrawiam
IP: 89.228.215.8
kasia
Gość
do dupy
IP: 78.8.101.207
Kasiaa
Gość
Ja z tym biurem byłam dwa razy. Raz w Bułgarii, w Rawdzie a drugi raz na sylwestrze w Paralii. Kierowcy w obu tych wycieczkach byli bardzo sympatyczni. Autobusy niestety pozostawiają wiele do życzenia, w środku czyste i zadbane, ale stan techniczny jest opłakany,a bezpieczeństwo, przecież jest najważniejsze. Po drodze raz się zepsuł. Pilota mieliśmy za każdym razem. Natomast miałam ogromne zastrzeżenia, co do rezydentki w Rawdzie Pani Justyny. Potrafiła porozumieć się po bułgarsku, orientowała się , kto gdzie ma być zameldowany i była zoorientowana w wycieczkach fakultatywnych i to na tyle jesli chodzi o pozytywne jej strony. Wprowadzała w błąd, jeśli chodzi o miejsca startu wycieczek, podjeżdżał autobus opisany po bułgarsku i nikt nie wiedział, czy to właśnie ten ( a zbiórka w centrum, gdzie co 5 minut podjeżdża jakiś autobus), była arogacka, pyskowała do klientów. W dniu wyjazdu, było załamanie pogody, autobus spóźniał się około 3 godzin, rezydentki w ogóle nie było z jakimikolwiek informacjami. Bus zabierający bagaże, przy autobusie wszystkie wyżucał do kałuż i takie później ludzie musieli pakować. Sami zaś turyści przemoczeni całkowicie, wsiadali do autobusu. Co do rezydenta i pilota w jednym na sylwestrze w Paralii Pana Marka, same plusy. Bardzo kompetentny, opowiadał więcej niż musiał, zawsze gotowy do pomocy, sympatyczny.
Uważam, więc że faktycznie dobre i złe opinie o tym biurze są prawdziwe, bo wszystko zależało od rezydentów na miejscu.
IP: 83.4.252.144
ostrzeżenie!!!
Gość
Jeśli chcesz spędzić długo oczekiwane wakacje w cudownym miejscu to polecam Thassos, ale NIGDY z biurem OK SERVICE.
1. Jeśli myślisz, że wiesz do jakiego hotelu trafisz, to się mylisz. Pełne zaskoczenie murowane: najniższy standart.
2. Jak wygląda rezydent, nie dowiesz się nigdy. Poznasz tylko jego imię (p. Łukasz xD).
3. Chamski kierowca autokaru, jak nie będziesz grzeczny, to zamknie ci już wc na Węgrzech, a gdy nabrudzisz, przyklei ci gumę do żucia we włosy.
4. Z drogich wycieczek fakultatywnych zapamiętasz tylko szybkość i pęd do następnego miejsca.
Przeżyj to sam! Na własne ryzyko.
IP: 79.186.0.147
Bogdan
Gość
Byłem w Paralii we wrześniu. Jestem zachwycony, podobnie jak moja żona. Mieszkałem w hotelu Apollon (polecam). Nie mam żadnych zastrzeżeń do rezydentów. Robili swoje.
Niektórym osobom się nie podobało. Byli to jednak Ci co im się słońce nawet nie podoba.
A będąc cały czas na kacu to każdy ich drażnił, nie tylko rezydent.
IP: 79.163.249.131
lolek
Gość
Apartamenty JOHN&EVE 3* czy mógłby mi ktoś napisać jaki jest standard tych apartamentów, jaka okolica, czy daleko do plaży
IP: 77.45.18.255
annaw
Gość
W tym roku zarezerwowałam sobie wczasy z ok sercice na wyspie Alonissos - apartament Eleni, czy może ktoś już tam był i może mi coś na ten temat napisać, będę bardzo wdzięczna. Nadmienię, że z tym biurem już wyjezdżała i byłam bardzo zadowolona.
IP: 62.233.185.126
kasia
Gość
bylam ztym biurem w rawdzie bylo super a teraz chcemy jechac do chorwacji czy ktos tam juz by
IP: 212.59.250.6
ola
Gość
Edar napisał
do: uuuu. a nie pomyslales/las ze to nie był statek jednoosobowy i moga to pisac osoby ktore wspolnie przezyly ten niezapomniany rejs, ja rowniez jestem jedna z nich! I ku Twojemu niezadowoleniu nie jestem pracownikiem OK Services. Popieram wszystkie pozytywne opinie na temat tego biura. Widocznie wszystkie osoby ktore byly w Paralii czy Olimpic w tym terminie są bardzo zadowolone z pobytu. Przy okazji serdecznie pozdrawiam P. Waldka i P. Anię.



NIE MA TO JAK SKOPIOWAC CZYJĄŚ WYPOWIIEDŹ. ;|

to samo pisze w poście kilka linijek nizej
IP: 88.220.124.198
sylwia
Gość
czy ktoś był w apartamentach FAMILI w Paralii. Proszę o opinię Dięki
IP: 91.94.241.249
ania
Gość
polecam Biuro Podróży OK SERVICE! byłam a Grecji - Paralia Hotel "Sotiris" cudowny!:) warunki mieszkalne śliczne:) nie ma słow zeby to opisac:) blisko do morza:) wogóle piękne wakacje i nie zapomnine:) Rezydenci Super:) Właściciele Hotelu mii, uprzejmi:) pomocni:) Jeszcze raz gorąco polecam!!:):):)
IP: 88.156.96.17
marta
Gość
Witam!
W lipcu wybieram sie do Rawdy hotel Copacabana***,czy ktos juz tam byl?zna warunki,okolice...No i najwazniejsze,czy te wszystkie negatywne opinie to prawda..? troche sie obawiam.
IP: 87.205.82.211
klaudia77
Gość
Ja się wybieram Z nimi do Bułgarii do Nesebaru, hotelu Marietta Palace. Czytałam dużo opinii o samym hotelu i miejscowości i przedstawiają się super. Natomiast co do biura jest wiele złych opinii no ale zobaczymy. Nie ma co za bardzo wierzyć ludziom.
Już kilka razy byłam na wczasach z innym biurem, które miało fatalną opinie na necie, jeszcze gorszą od tego, ale wczasy z nimi wspominam wspaniale.
Tak więc ja jadę i się nie przejmuję ludzkim gadaniem, jak będzie to zobaczymy. Mam nadzieję że po powrocie napiszę pozytywną opinię ;)
IP: 83.22.223.139
Turystka 2
Gość
Ja juz 3 razy byłam z tym birem w Chorwacji ale nie narzekam ,super rezydent- poprzednia chyba Ania a tym razem Daniela ,też słyszałam jak ludzie narzekali i czepiali się niewiadomo czego.Nam
dyło super,kierowcy autokaru na poziomie super płynna jazda.Pozdrawiam
IP: 83.29.244.179
Turystka 2
Gość
Ja z tym biurem byłam już trzy razy(2 razy z Tramp Travel) gorsze autokary i kierowcy tacy sobie.Natomiast w sierpniu 2008 była super płynna i spokajna jazda kierowcy na poziomie na miejscu teą w porządku rezydentka Daniela na poziomie,chociaż też słyszałam narzekanie-ale ludzie czepiają się niewiadomo o co.my jesteśmy zadowoleni.Pozdrawiam
IP: 83.29.244.179
Maja
Gość
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o Biurze OK SERVICES.NIE POLECAM RÓWNIEŻ WYJAZDU DO RAWDY, bo nie jest to właściwe miejsce do wypoczynku wczasowego, a jeden wielki plac budowy- hałas , smród, kurz, brak chodników i promenady nadmorskiej.Hotel Copacabana przyzwoity, ale leży w Rawdzie, a nie jak informuje biuro - w Neseberze. Stanowczo odradzam- STRACONY CZAS I PIENIĄDZE.
W drodze powrotnej niesympatyczni kierowcy, z jeszcze bardziej niesympatyczną pilotką , bez wcześniejszego uprzedzenia wysadzili turystów mieszkających do ok. 30-40 km od Cieszyna -na stacji benzynowej w Cieszynie, informując nas, że za pół godziny przyjedzie po nas inny autobus i porozwozi nas do miejsc zamieszkania.Zaznaczę, że w tym dniu było bardzo zimno w Polsce, a wśród wysadzonych były również małe dzieci.Gdyby nie wielokrotne monity do biura ,to chyba wypadałoby nam nocować na stacji benzynowej, ponieważ obiecany autobus nie przyjechał.Czekaliśmy na stacji benzynowej od godz. 17 czekaliśmy do 21.30, w domu (20 km od Cieszyna) byliśmy ok. 24.00. I to tyle nt. organizacji OK SERVICES. Nazwa biura nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. ŻENADA i SKANDAL!!! SZCZERZE odradzam korzystanie z usług tego biura.
IP: 87.205.214.201
Iwaga
Gość
Byłam z OK SERVICES w zeszłym roku na Thasoss. Było wspaniale, oferta katalogowa pokrywała się z rzeczywistością. W tym roku jadę na Alonissos, również z OK Services. Polecam to biuro, bo za niewielkie pieniądze można spędzić udane wakacje. Ale to wszystko zależy od ludzi i ich oczekiwań...
IP: 85.14.84.242
gośc
Gość
co chcecie miieć za700 bądz1000 zł jak marzycie o lukusie to wydajcie trzy razy tyle a potem piszcie o odrapanych ścianach !
IP: 90.141.68.152
Mariusz
Gość
Byłem dwa razy, raz TT a rok temu OK i wszystko spoko, duży OK dla biura jak i dla rezydentów. Co macie malkontenci do Waldka i Ani ? Olimpic B i Paralia dwa razy i żadnych uwag, zakwaterowanie, organizacja, podróż ,opieka rezydentów. Po zmianie w ubiegłym roku partnerów (greków i rumunów) oraz zmianie nazwy na OK S.... jakość jeszcze lepsza, dla wypoczywających w Parali ostatni dzień zorganizowany najlepiej jak tylko można. Mogę polecić wszystkim, którym zależy na odpoczynku w pięknych miejscach za śmieszne pieniądze ,którym brak komfortu w postaci ***** nie przeszkadza a rekompensuje to słońce, plaża i dobra zabawa. Dla malkontetów lubiących luksus i komfort polecam wczasy samolotem z Orbisem lub innym biurem. Być może w tym roku również skorzystam z tego biura, a jeżdżę z całą rodziną (2+2) Pozdrawiam wszystkie miłe Panie z OK oraz pana Waldka i panią Anię.(Nie jestem pracownikiem OK a jedynie zadowolonym klientem)
IP: 83.7.131.247

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij