» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
hedley
Gość
właśnie planujemy wakacje z tym biurem ale czytając to ; to niewiem już komu wierzy morze ktoś coś wie o Chorwacja-Novi Vindolski
IP: 85.198.220.241
Ela
Gość
...no ja tez nie wiem. Boje sie troche. Grecja Olimpic Beach Hotel Rainbow.
IP: 88.199.150.129
Celina
Gość
Czy ktoś był w Paralii w hotelu Principal? Wykupiłam z rodziną wczasy w tym miejscu, ale czytając te posty zaczynam się bać, czy aby to nie pomyłka. Czy ktoś może coś napisać o tym miejscu? Proszę :-)
IP: 77.112.122.54
Krzysiek1
Gość
W tym roku wybieram sie z tym biurem do Rawdy w hotelu Elwira czy ktoś już tam był jak tam jest bo czytając te wszystkie opinie to sam już nie wiem czy wogóle gdziekolwiek jechac czy może zostać w domu??? prosze o opinie na temat tego hotelu jakiekolwiek są pozdrawiam
IP: 83.30.232.135
bonia
Gość
kto jedzie do''porto daliani''20.07 w Paralii z OK services?
IP: 212.87.244.2
Michal
Gość
hedley napisał
właśnie planujemy wakacje z tym biurem ale czytając to ; to niewiem już komu wierzy morze ktoś coś wie o Chorwacja-Novi Vindolski

Przyłączam się do prośby o informacje dot.choracji z tym biurem.
Mamy wykupione wczasy w Chorwacji - Novi Vindolski
Był ktoś w zeszłym roku ?
IP: 193.108.177.97
Sylwia
Gość
naczytałam się i......raczej nie skorzystam z tego biura....moze się mylę co do opini, ale wolę dmuchać na zimne
pozdrawiam
IP: 78.8.72.217
dorota
Gość
wybieramy sie z całą rodziną do Toroni do apartamentó Toroni czy ktoś może zaopiniować to miejsce
IP: 83.30.212.52
piotrek
Gość
Byłem z tym biurem 3 razy. Dwa w Bułgarii a raz w Chorwacji. Jestem bardzo zadowolony. Kwatery super, autokary Ok, a przede wszystkim cena!!!Pozdrawiam wszystkich turystów a biuro w 100% polecam!
IP: 94.254.128.37
zadowolona na maxa
Gość
Bylam w Bulagarii (Ravda) mieszkalam w hotelu Elwira i musze powiedziec ze byly to najpiekniejsze wakacje w moim zyciu:) Bzdury tu niektorzy piszecie straszne!! Jedzenie bylo smaczne (oczywiscie jak ktos liczy na krewetki, homary i inne rarytasy to sie przeliczy!), hotelowa obsluga bardzo mila, barman robi najlepsze drinki na swiecie (niedrogie). Podroz tam trwala 28h powrotna 26 (miala trwac 34h). Kierowcy bardzo sympatyczni, sluzyli pomoca o kazdej porze. A autokar...byl nowiutki (mial 2 miesiace) byl bardzo ale to bardzo luksusowy. Tak naprawde to nie ma ani jednej rzeczy na ktora moglabym narzekac:) Za ta cene naprawde sie oplacalo:) Przywiozalam piekne zdjecia, wspomnienia i nie tylko... 8)
IP: 83.30.93.19
znawca
Gość
Ja bylem juz 2 razy w Bylgarii w Rawdzie i posiadam sporą wiedze na temat Elviry i samego miasta oraz Neseberu oraz Slonecznego brzegu. Jak macie jakies pytania to prosze pisac na arkadiopulos@wp.pl chetnie pomoge
IP: 83.10.222.164
znawca
Gość
Jezeli chodzi o ten Principal to tu masz strone grecka tego hotelu www.principal-paralia.gr/
IP: 83.10.222.164
dorota
Gość
dorota napisał
wybieramy sie z całą rodziną do Toroni do apartamentów Toroni czy ktoś może zaopiniować to miejsce z biurem OK Serwis oczywiście8
IP: 83.30.236.129
Alex
Gość
W najblizsze wakacje wybieramy sie z mezem do Grecji z biurem OKservice. Wahamy sie, ktore miejsce wybrac: apartamenty Venus w Paralii czy apartamenty Ermis w Olimpic Beach. Czy ktos moze cos na ten temat doradzic? Byliscie w ktoryms z nich?
IP: 91.196.215.11
Ima
Gość
Ja też byłam 2 lata temu w Rawdzie z biurem Tramp Travel w hotelu Elwira. Cudowne wczasy, wspaniala pogoda, falny hotel, może kelnerki za wolne, ale jadłyśmy z córką tylko śniadania. Jeszcze tak tanich wakacji, jak żyję nie miałyśmy.Ceny szok , taniocha, zakupy, zwiedzanie, wyjazdy do Neseberu i Słonecznego Brzegu, jedzenie w restauracjach, zakupy w Burgas, a alkohol - groszowe sprawy, przywiozłam kilkanaście butelek, niektóre do dziś jeszcze mam, tam jest bez akcyzy alkohol. Byłyśmy z córką zszokowane cenami, pysznym jedzeniem w restauracjach i tawernach, szczególnie pyszną szopską i tymi małymi rybkami. Jedynie zastrzeżenia do psującej się klimatyzacji w autokarze,bo jednak podróż męcząca.Ale za takie pieniądze, to słońce i morze wszystko rekompensuje. Niezapomniane wakacje za małe pieniądze i jeszcze z dużymi zakupami. W tym roku wybieramy się z tym biurem , ale już nazwa OK service w sierpniu do Grecji do Paralii, hotel Eliza, moze ktoś był to prosze o kontakt. Służę emailem kajax@tlen.pl. Zawsze coś jest nie tak na początku, ale potem wakacje i wspomnienia są cudowne i szybko się zapomina, a wiadomo, autokar to tylko sprzęt i tak jak wszystko może się popsuć.Najważniejsze to dojechać i wrócić szczęśliwie.Pozdrawiam wszystkich
IP: 83.18.193.195
Ima
Gość
przepraszam, chodzi mi o informacje na temat hotelu Luiza, a nie Eliza w Paralii.
IP: 83.18.193.195
AGNIESZKA
Gość
BIURO TRAGEDIA!!!
IP: 83.3.113.129
Grzegorz
Gość
Byłem w Grecji w okresie Wielkanocy 2009 . Świetna impreza, z dobrym przewodnikiem. Kierowcy - wyższa szkoła jazdy na wrotkach. Dużo zwiedzania za małe pieniądze. Zabrakło słońca, za to noce były atrakcyjne. Polecam.
IP: 79.186.99.144
Marcin
Gość
Ja cie sune jak to czytam to wiekszosc wypowiada sie na nie! wykupilem objazdowke grecje za 1500 myslicie zeby sie wycofac poki duzo sie nie traci?
IP: 83.20.24.233
Ola
Gość
13 czerwca wyjeżdżamy z tym biurem do Chorwacji Novi Vinodolski i przyznam że jestem troszkę zaniepokojona..
IP: 87.205.132.207
Olka
Gość
hedley napisał
właśnie planujemy wakacje z tym biurem ale czytając to ; to niewiem już komu wierzy morze ktoś coś wie o Chorwacja-Novi Vindolski


Witam my również 13 Czerwca wyjeżdżamy do Chorwacji Novi Vinodolski.... myślę że posty które są tutaj zamieszczone te negatywne oczywiście są mocno przesadzone!!! ludzie oczekują luksusów za te pieniądze???śmieszne niech wybulą kupę kasy i lecą na Karaiby ale i tam by się do czegoś przyczepili!!! osobiście rozmawiałam z panią z biura i zapewniła mnie że luksusów nie ma ale jest czysto i schludnie!!! a to jest najważniejsze poza tym proszę wejść na ich stronę tam wszystkie miejsca są już zarezerwowane czy gdyby biuro nie dbało o swoich klientów to miało by takie wzięcie???? będziemy mieszkać w hotelu lisnaj blisko morza a jak jest pogoda to siedzi się na plaży a nie w pokoju, ja osobiście myślę że wszystko będzie ok. a do tych co piszą te bzdurne posty darowali by sobie!!!! nie wiem czy obsmarowywanie kogoś sprawia im przyjemność czy po prostu robią sobie jaja!!! a propos kilku naszych znajomych wyjeżdżało :P z tym biurem i nikt nie ma żadnych zastrzeżeń dlatego skorzystałam z ich oferty bo w N.V jest ślicznie i oferta była nie droga.Dodam że jedziemy z dzieckiem. Gorąco pozdrawiam.
IP: 87.205.130.159
Olka
Gość
gośc napisał
co chcecie miieć za700 bądz1000 zł jak marzycie o lukusie to wydajcie trzy razy tyle a potem piszcie o odrapanych ścianach !



DOKŁADNIE :P
IP: 87.205.130.159
ala1102
Gość
Ja bylam w wakacje 2008 w Grecji dokladnie w Olimpic Beach i bylo SUPER!Zakwaterowanie świetnie!Wszedzie czysciutko!Wycieczki fakultatywne na ktorych bylam byly bardzo ciekawe!Wiele sie dowiedzialam dzieki naszej przewodniczce Pani Ani ktora serdecznie pozdrawiam!
IP: 91.94.104.54
Wiolik
Gość
Ja w lipcu wyjeżdżam także,z Ok Service na Chalkidiki do hotelu Flora w Toroni,byłabym wdzięczna za jakieś informacje na temat tego miejsca.Może ktoś już tam był,zeszłego roku.. :D
IP: 77.115.195.57
gość
Gość
bylam w zeszlym roku i jadę ponownie za dwa tygodnie ;D było mega ;D
IP: 80.52.247.237

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij