» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - almatur - nie polecam

Leptokaria - almatur - nie polecam

Strona: 1

Autor Treść
Justyna g
Gość
Właśnie wróciłam z Leptokarii i muszę stwierdzić że miasteczko jak dla mnie spoko ale jeżeli chodzi o organizacje almatura to kompletna porażka. Byłam na obozie studenckim Z obozem młodzieżowym(czego nie było w ofercie) jeszcze ja to nic bo mam 18 lat więc wiek miałam zbliżony do osób z młodzieżowego ale moje koleżanki były nieźle wkurzone. Zostaliśmy zakwaterowani do hotelu innego niż podany w ofercie, nie było klimatyzacji ( w nocy na parterze gdzie duchota nie daje spać a balkonu też się nie otworzy bo to łatwe wejście dla złodziei to koszmar), poza tym wspólny balkon z rodziną Serbów którzy pozabierali nam wszystkie krzesełka z tarasu, stolik i kosz ( i jeszcze się na nas darli że domagamy się zwrotu), ich rozbestwione dzieci wchodzili do nas przez otwarte drzwi balkonowe - paranoja. Przyjechał właściciel, przeprosił nas i obiecał że coś wymyśli, no i co? Nic nie załatwił. Poza tym brak łazienki w pokoju (co było w ofercie) której tylko my nie mieliśmy, żeby dojść do łazienki trzeba było przejść obok holu gdzie zbierali się wszyscy ludzie - to naprawdę krępujące przechodzić w samym ręczniku wtedy).
Jeżeli chodzi o samą Leptokarie to tak jak mówiłam nie jest źle, ale tylko dla tych którym nie przeszkadzają kamienie zamiast piasku, od razu głęboka i słona woda oraz niezbyt mili Grecy.
Z wycieczek fakultatywnych stanowczo odradzam Wieczór grecki ( zimne jedzenie i nuda).
Przykro mi bo spodziewałam się czegoś innego, gdyby nie chłopak to ten wyjazd byłby totalną porażką.
IP: 80.51.159.20
Justyna g
Gość
Poprawka - gdyby nie chłopak I poznane koleżanki to ten wyjazd byłby totalną porażką:) Bo jednak w wyjazdach dużo zależy od ludzi.
IP: 80.51.159.20
krzysiek
Gość
ja bylem w hotelu na przeciwko waszego :) , z biura OK-TOURS :) i to chyba bylo widac nawet po ludziach i po imprezach jakie tam byly ze bylo o niebo lepiej :) u nas raczej nie bylo zadnych problemow, opiekunowie wuyluzowani :) aa no i ostatniego dnia bralismy prysznic w tej wlasnie waszej lazience :P pozdro :)
IP: 85.202.50.84
Justyna g
Gość
lol;p to byłeś w moysesie czy coś takiego;p fajnie mieliście bo mieliście basen i też słyszałam że kompletne luzy;p ale jeżeli chodzi o luzy to ja miałam tak samo bo byłam na studenckim więc nie mieliśmy żadnych ograniczeń;] Od nas obóz młodzieżowy też się dobrze chyba bawił, tylko studencki nie bardzo ( mało osób było)...
IP: 80.51.159.20
kej
Gość
Jedzie może ktoś w tym roku do grecji?
IP: 46.205.123.244

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - almatur - nie polecam

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij