» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » tropicana azur club

tropicana azur club

Dodaj opinię Opinie o hotelu Tropicana Azur Club

Strona: 1

Autor Treść
krzysiek
Gość
16.09 wyjeżdżam do sharm el sheikh do tropicana club azure jeśli ktos tam był proszę o opinię
IP: 83.6.27.74
sorina
Gość
Wróciłam 6 sierpnia z Egiptu. Byłam w tym hotelu i jest naprawdę świetny.Obsługa stale lata koło gości ,czyściutko, wszystko nowe , jedzenie przepyszne. Do plaży jest tylko dość daleko bo trzeba przejść przez ulicę ,a potem dobry kawałek drogi przez inny hotel.
IP: 83.4.68.146
Renta
Gość
Ja również byłam w lipcu w tym hotelu i jest poprostu rewelacyjny. Obsługa super pokoje piekne basen i wszystko ogólnie naprawde piękne. Jeżeli chodzi o plaże to nie ma tak daleko, a w dodatku z drugiego hotelu na plaże dowozi o pełnych godzinach ciuchcia
IP: 83.4.104.217
Kasia
Gość
my wrocilismy 8 marca 2009
koszmar.....zaostalismy okradzeni (laptop i PSP) a szefostwo smialo nam sie w nos,straszyli nas policja ze oskarzamy pracownikow....zero reakcji i pomocy
pracownicy wchodzili gosciom do pokoi w nocy a jak goscie szli na plaze czy na miasto,okradali ich.
Jeden gosc przylapal kogos w nocy w swoim pokoju a jeden nasz znajomy wrocil sie do pokoju po bilet na rezerwacje i co ? tez ktos tam by i uciekal z podskokach......
juz nie wspomne i pewnej brytyjce ktora napadl sprzatacz w WC i zmolestowal.....
NAJGORSZE WAKACJE W MOIM ZYCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!
IP: 84.13.33.91
Karolina
Gość
ja nie jestem zadowolona,bylismy tydz.Ciasno wszedzie na stołówce nie wszyscy wchodza po kolei(bakszysz działa),za malo miejsc przy lobby-nie ma gdzie napic sie drinka,najlepiej isc do pokoji spać bo co robic?jedynie pogoda dopisala i nie zatrułam sie :)
IP: 78.145.5.144
mandaryn
Gość
Wlasnie wrocilismy z 2 tygodiowego pobytu. Hotel super.Zarcie pierwsza klasa.Rok temu mialem zemste w Hurghadzie.Teraz nie. Nikogo nie okradaja.Nikt do pokoi nie wchodzi. Pelna kultura i porzadek na kazdym kroku.Wypas. Az zal bylo wracac.Pozdrawiam. 8) :D
IP: 89.77.171.76
basialg
Gość
A czy w ramach all można korzystać ze wszystkiego w sąsiednim hotelu?. Wybieram się do tego hotelu z 3 letnim dzieckiem. Czy będzie miało tam dużo atrakcji? Słyszałam, że na plażę trzeba chodzić do sąsiedniego hotelu, a czy do mini clubu i na mini disco też? Czy bez problemu można się po nim poruszać, czy trzeba pobierać za każdym razem specjalne przepustki?. Czy ten hotel jest dla malutkich dzieci? Bo ze zdjęć i opinii wyglada na całkiem całkiem.
IP: 195.200.212.19
mab
Gość
mam pytanie- czy mozna korzystac z baru przy plazy w grand azure i jeszcze czy jest rozroznienie tych kolorowych opasek na dzieci i dorosłych?
IP: 77.253.45.154
jarek
Gość
Witam
Wyjeżdzamy z żoną i córką do tego hotelu w 8 czerwca 2010. Czy jedzie ktoś może z dzieckiem 6 lat jak tak to proszę o kontakt. "co dwójka szkrabów to nie jedno".
pozdrawiam
IP: 79.187.43.102
Misiak
Gość
spedzilem w hotelu 10 dni i powiem jedno :syf i zemsta faraona jak w banku
nigdy wiecej egiptu
IP: 78.144.84.237
Ania
Gość
hej,

jedziemy z chłoakiem do tego hotelu w okresie wakacji od 14 do 21 lipca. planuje ktos tez byc tam w tym terminie?
IP: 83.20.231.113
mariusz
Gość
jarek napisał
Witam
Wyjeżdzamy z żoną i córką do tego hotelu w 8 czerwca 2010. Czy jedzie ktoś może z dzieckiem 6 lat jak tak to proszę o kontakt. "co dwójka szkrabów to nie jedno".
pozdrawiam
IP: 94.251.154.22
mariusz
Gość
Witam.Jade z córką 15 czerwca.Jedziecie na dwa tygodnie?
IP: 94.251.154.22
mariusz
Gość
Moje dziecko ma też 6 lat jak jedziecie na dwa tygodnie to się spotkamy.
IP: 94.251.154.22
mjar
Gość
witam mariusz my jedziemy z żoną i córką 6 lat w tym terminie co wy na 2 tyg. odpisz czy z wawy
IP: 79.187.43.102
kapsel
Gość
Nie polecam, mimo ze hotel jest ładny. Strasznie kradną, w dodatku za cichym przyzwoleniem menegerów. Nam ukradli telefon i nikt nie zrobił absolutnie nic, żeby to wyjaśnić. Nie można sie czuć ani przez chwile bezpiecznie. W srodku nocy ktoś strasznie dobijał się do naszych drzwi.
IP: 89.77.197.191
Ania
Gość
My lecimy z mężem 16 czerwca do tego hotelu ze Szczecina,leci ktoś w tym terminie?
Pozdrawiam:)
IP: 77.112.235.206
Madzia
Gość
My lecimy 7.07.2010 :) czy ktos jedzie w tym terminie :)Pozdrawiam
IP: 83.4.31.91
Janek
Gość
Lecimy 06 lipca na 2 tygodnie z 9 letnim synem.
IP: 80.48.73.92
darek
Gość
my lecimy 07-07-2010 z poznania z synem 16 lat i curka 13 lat
IP: 91.94.90.25
radzion
Gość
wylot 28.09.2010 z katowic , 2 osoby + dziecko (2lata)
jakby ktos lecial w tym okresie to pisac na radzionnu@interia.pl
IP: 95.160.116.235
Marcin
Gość
My lecimy od 28.09 w 6 osób wiek 22-24.
mam nadzieje ze bedzie pare ładnych polek :)

P.S.
radzion jak by co to zagaduj, im więcej osób tym ciekawiej.
IP: 77.255.39.54

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » tropicana azur club

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij