» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio i Sun&Fun !!!!!!!

Sunny Days El Palacio i Sun&Fun !!!!!!!

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sunny Days El Palacio

Strona: 1

Autor Treść
uho mikołów
Gość
Witam...
Dwa dni temu wróciłem z dwutygodniowych wczasów w Egipcie w hotelu Sunny Days El Palacio z biurem Sun & Fun. Wrażenia ?? RAJ !! RAJ !! RAJ !! po prostu raj na ziemi. hotel bajkowy, widoki kosmiczne, balkon nad samym morzem, woda przezroczysta, Egipcjanie weseli, uśmiechnięci, pomocni... oczywiście jeśli ktoś będzie chciał się do czegoś dowalić, to dowali się bez problemu, choćby do kolejek po jedzenie, które tworzyły się z winy ludzi, a nie hotelu czy obsługi, ale jako całokształt 100 % zadowolenia. o pogodę martwić się nie trzeba...

co do samego biura: jeśli człowiek jest choć trochę obrotny i ma głowę na karku, to żadni rezydenci nie są mu potrzebni. rezydent w Egipcie w zasadzie jest po to, żeby wciskać ludziom wycieczki o kilkanaście $ droższe niż w biurze na mieście. no i lotnisko w hurghadzie nie jest w stanie przyjąć większej ilości turystów na raz. dantejskie sceny potem się tam dzieją, ale to też z winy ludzi.

no i nieszczęśni Rosjanie... porażka... trzeba sobie z nimi poradzić. Rosjanie i Niemcy. szkoda komentować. wszędzie ich pełno, robią taką wieś, że czasami ma się chęć im walnąć... ale Polaków też jest całą masę. czy to przy barze, czy w basenie czy na mieście czy w jadalni.


ALE JEDNYM SŁOWEM - WAKACJE MARZEŃ !! PIERWSZE I NA PEWNO NIE OSTATNIE !! POLECAM KAŻDEMU !! nawet rodzinom z małymi dziećmi

w razie pytań służe pomocą: gg 6514843 lub uho1986@gmail.com
IP: 83.12.206.134
alutka
Gość
czy jest to blisko centrum.jaki ewentualnie hotel byś polecał chce zamówić
IP: 83.29.42.78
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
w zasadzie el Palacio jest jednym z bardziej oddalonych od centrum hoteli w hurghadzie, ale do centrum można dojechać taksówką za symboliczną opłatą, którą trzeba sobie wytargować przed wejściem do niej :D z całego serca polecam hotel Sunny Days el Palacio. ja jechałem tam trochę w ślepo, ale myślę, że jeszcze tam wrócę.
IP: 93.157.114.118

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio i Sun&Fun !!!!!!!

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij