» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Brazylia » Zjawiskowo piękna BRAZYLIA?

Zjawiskowo piękna BRAZYLIA?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 18
Hej, zastanawiam się właśnie nad podróżą do Brazylii. Ale potrzebuję kilku wskazówek, może ktoś z was miał okazję już tam być? Jeśli tak to proszę o pomoc bo czas ucieka a ja chciałbym się wybrać pod koniec roku.
IP: 79.163.4.6
Użytkownik
Posty: 13
Witam :) muszę przyznać że trafiłeś z tytułem w sedno... Brazylia jest krajem słońca, jeśli masz możliwość to nie czekaj tylko wybieraj się do niej. Ja byłam w tym roku i jestem pod wielkim wrażeniem...jak jesteś zdecydowany to mogę Ci podpowiedzieć kilka rzeczy... a tym czasem prześle Ci foteczki http://www.brazylia.multita.eu/BRAS/2/country/large/brazylia.jpg
http://www.brazylia.multita.eu/BRAS/4/country/large/brazylia.jpg czyż te widoki nie są przepiękne?
IP: 77.114.247.47
Użytkownik
Posty: 18
oj muszę przyznać szczerze, że te zdjęcia które przesłałaś zrobiły na mnie wrażenie :) to jak mogę liczyć na twoją pomoc odnośnie Brazylii? a byłaś na własną rękę czy może z biurem? Jeśli tak to z jakim? bo ja to chcę skorzystać właśnie z oferty bp tylko nie bardzo wiem na które się zdecydować. A w jakim hoteliku się zatrzymałaś?
IP: 79.163.39.30
Użytkownik
Posty: 13
Zdjęcia są super zgadzam się :) a widoczki na żywo to jest dopiero to , byłam razem z bp bo na wyjazd na własną rękę bym się raczej nie zdecydowała więc wybrałam podróż z itaką. A jeśli chodzi o hotel to byłam w bardzo popularnym Oass Atlantico Praia Des Fontes może o nim słyszałeś? nie wiem czy jest teraz w ofercie musisz sobie sprawdzić, a TY o jakim biurze myślisz?
IP: 77.115.132.17
Użytkownik
Posty: 18
masz racje, z biurem to pewnie będzie duże ułatwienie, tym bardziej że nie podróżowałem jeszcze więc na samotną podróż też się nie piszę. Ale dobra teraz przejdźmy do szczegółów, zadowolona jesteś z tego bp z którym byłaś? bo teraz różne rzeczy się słyszy i troszkę się boję - nie będę tego ukrywał mimo że jestem facetem ;) - jak możesz to opowiedz o szczegółach wyjazdu.

A o tym hotelu o którym już wspomniałaś Oass Atlantico Praia Des Fontes, troszkę już czytałem ale z chęcią usłyszę twoje relacje, zawsze lepiej podpytać kogoś kto już tam był, poproszę więc jakieś pikantne szczególiki :D Ps: już mi się śni po nocach BRAZYLIA :D
IP: 79.163.28.47
Użytkownik
Posty: 13
Jesteś pierwszym facetem który się do tego przyznaje :P nie no żartuje sobie :) a wracając do tematu to według mnie jasne że lepiej wybrać się z biurem, to duży + przynajmniej ja tak to odbieram. Jeśli chodzi o moją podróż do Brazylii (przypomnę że z Itaką) to muszę powiedzieć, że biuro wykazało się pełnym profesjonalizmem, nie było żadnych "niespodzianek" których właśnie boisz się pewnie najbardziej. Hotel zgodny z opisem, rezydenci prezentowali się dużą wiedzą, kulturą osobistą a jednocześnie potrafili oczywiście wywołać na naszych ustach nieustanny uśmiech :) a wiadomo że wtedy cała podróż jest jeszcze bardziej przyjemna. Pobyt w OASIS Atlantico Praia Des Fontes oczywiście udany, hotelik jest niezwykle popularny w sumie to nawet największy kompleks hotelowy na wschodnim wybrzeżu stanu Ceara także nie ma się co dziwić, polecam :)
IP: 77.112.247.185
Użytkownik
Posty: 18
Czasami wypada i do tego się przyznać ;) a jeśli chodzi o podróż to też wybiorę się z bp, tylko muszę pomyśleć jeszcze co by tu wybrać...może skuszę się na to co ty hmm :roll: a może miałabyś jakieś pomocne linki dla mnie? i jak możesz to opowiedz jeszcze coś o tym hoteliku, wiesz szczegóły mnie interesują, może to mi troszkę ułatwi decyzję, z góry dzięki
IP: 79.163.56.17
Dorota.
Gość
Popieram, Brazylia jest niezwykła! Nie masz się nad czym zastanawiać, decyduj się na nią! Ja byłam w tym roku, to była moja pierwsza podróż (do Brazylii) bo tak ogólnie to trochę świata miałam okazje już zwiedzić. Jak chcesz to z chęcią mogę Ci udzielić kilku rad. W tajemnicy powiem ;) że z pewnością skuszę się na ponowny wyjazd do tego kraju słońca.
IP: 79.163.12.217
Użytkownik
Posty: 18
jasne z chęcią poznam szczegóły z wyjazdu! to opowiadaj w jakim hotelu byłaś, co zwiedziłaś ciekawego i najważniejsze z jakim biurem? może się wreszcie na coś zdecyduje...nadal śledzę oferty biur podróży a wreszcie mógłbym się określić :D a wtedy Brazylia będzie już tylko moja :lol:
IP: 79.163.51.32
bartek.nantal
Gość
hejka przeczytałem całą waszą rozmowę i powiem Ci to co reszta, nic nowego nie dodam bo brazylia jest fascynująca wiec jak masz kaskę to się nie zastanawiaj ani chwili dłużej tylko leć do niej! ja nawet dziś jestem w stanie spakować walizki i powtórzyć taki wyjazd!
IP: 79.163.17.152
Użytkownik
Posty: 5
Witam, niedługo lecę do Brazylii, potrzebuję informacji na tem temat od kogoś kto już tam był. Zdecydowałam się szybko na tę podróż ale co teraz :)
IP: 83.11.230.156
Użytkownik
Posty: 18
kokardka77 ale już masz zarezerwowaną tą wycieczkę? to powiedz kiedy lecisz? widzę że będziesz pierwsza niż ja, bo ja to nadal się zastanawiam, nie wiem z jakim biurem tam lecieć ale jedno już jest postanowione BRAZYLIĘ muszę odwiedzić a Ty z kim się wybierasz?

bartek.nantal a możesz zdradzić więcej szczegółów odnośnie pobytu? chętnie posłucham
IP: 79.163.28.51
Użytkownik
Posty: 5
Brazylia to było marzenie, lecę sama ale na miejscu mają na mnie czekać znajomi. Jednak nie wiem czego mam się spodziewać. Nie lecę więc z biurem podróży więc nie mogę nic doradzić. Ja nawet nie wiem co mam ze sobą zabrać oprócz aparatu foto :)
IP: 83.11.239.117
Użytkownik
Posty: 13
Aparat bardzo ważna rzecz :P z pewnością się przyda żeby uwiecznić te wszystkie przepiękne krajobrazy Brazylii, więc nie martw się podstawową rzecz na wyjazd już masz. A kiedy dokładnie wylatujesz? i wiesz co podziwiam ze lecisz sama, bo ja nie miałam tyle odwagi ale moją podróż wspominam do dziś z ogromnym sentymentem
IP: 77.113.188.204
bartek.nantal
Gość
nad czym ty się jeszcze zastanawiasz? powaga nie rozumiem tego! każdy ci powtarza żebyś leciał do tej Brazylii bo jest świetna, nie ma co gdybać leć tam a sam się o tym wszystkim przekonasz!!! to moja rada! ja leciałem z itaką, nie wiem czy teraz też mają to cudo w swojej ofercie, zerknij sobie jeśli jesteś oczywiście zainteresowany
IP: 79.163.54.20
Użytkownik
Posty: 5
Ta podróż to pewnego rodzaju wyzwanie. Ale bilet mam od dawna więc tylko spakować bagaż i.... no właśnie, może opowiesz coś :D . A kiedy lecę? w styczniu już
IP: 83.11.220.28
Użytkownik
Posty: 18
styczeń? ale sam początek czy pod koniec bardziej? ale i tak wygląda na to że będziesz pierwsza niż ja podziwiała uroki Brazylii. Bartek wiesz co zrobiłem tak jak radziłeś przeglądałem oferty i oczywiście że mają ją nadal ale możesz chociaż zdradzić w jakim hotelu byłeś? bo chyba to żadna tajemnica. Mój wyjazd trochę się przesunie bo udało mi się przekonać na podróż narzeczoną, wiec wiecie nie mam wyjścia muszę poczekać na Karolinkę. Więc gdzieś tak termin końca stycznia będzie chyba dla nas najbardziej odpowiedni, bo wtedy trochę więcej wolnych dni będziemy mieć
IP: 79.163.32.129
Użytkownik
Posty: 5
lecę końcem stycznia. No cóż jeżeli tylko myslisz o wyjeździe to pewnie na tym się skończy :).
IP: 83.11.204.234
Użytkownik
Posty: 4
Zadne biura podróży!!!! Jezeli planujecie podróż do Brazylii to na własną rękę. Z Lizbony i Madrytu jest masę niedrogich połączeń do San Paulo, Rio i Recife.
Biura podróży w Polsce to tylko"rżną" (przepraszam za słówko) tych biednych Polaków, a można takie wyjazdy świetnie samemu sobie zorganizować. To rozbój w biały dzień jakie ceny mają polskie biura podróży !!!!Ale to już tradycja w Polsce.
Ludzie nie dajcie się nabierać!!!
Znacie języki to w świat !!!!
Pozdrawiam
IP: 83.30.112.124
bartek.nantal
Gość
ja to byłem z biurem podróży w brazylii i wróciłem ogromnie zadowolony, wszystko miałem zapewnione, nie musiałem się o nic martwić więc dla mnie bomba! A szczerze mogę powiedzieć że jedyne czego żałuję to to że poleciałem tylko na tydzień :P przy następnej podróży bez wahania wybiorę calutkie 2 tygodnie ajj teraz myślę nad Egiptem...
IP: 79.163.35.141
Użytkownik
Posty: 18
a z jakim biurem byłeś? ojj tak jak już pisałem tym razem nie odpuszczę, zresztą moja Karolcia jest zachwycona całym pomysłem wyjazdu, zresztą należy nam się urlopik. Co do terminu to jeszcze pozostała kwestia ustalenia (koniec stycznia-początek lutego) ale już bliżej niż dalej. Zdecydowaliśmy się na itakę i chyba będzie trzeba pomyśleć o zakupie jakiś walizek :lol: najwyższa pora.
IP: 79.163.25.64
kokardka77
Gość
to już tylko 2 dni :))
IP: 83.11.206.84
Użytkownik
Posty: 3
Brazylia jest piękna to fakt. Może i ja się kiedyś tam wybiorę. Hm.. marzy mi się.
IP: 79.191.145.3
Ibermaxx
Gość
A wy uparcie o biurach. Ludzie troche odwagi i wlasnej inicjatywy prosze....
IP: 87.219.160.185
Użytkownik
Posty: 5
Właśnie wróciłam z Brazylii. Co tu dużo mówić - jest piękna. Tego nie mozna opisać, to trzeba zobaczyć :D
IP: 83.11.223.6

Strona: 1

Forum turystyczne » Brazylia » Zjawiskowo piękna BRAZYLIA?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij