» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Egipt - same dobre wspomnienia...

Egipt - same dobre wspomnienia...

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 13
Witam,

w tym roku miałam okazję spędzić z mężem niezapomniane wakacje w Egipcie. Było genialne, nie wiedziałam że ta podróż zrobi na mnie tak olbrzymie wrażenie, zresztą mojemu Dawidkowi też bardzo spodobał się Egipt :) byliśmy w Sharm ale już w następnym roku chcemy się wybrać tam ponownie ale tym razem do Marsa El Alam. Jeśli ktoś planuje taką podróż to mogę poradzić tylko jedno NIE ZWLEKAJCIE tylko lecie do Egiptu.
IP: 77.114.247.47
Misiaczek
Gość
a my z chłopakiem też wybraliśmy egipt. Dosyć niedrogą i ciekawą ofertę nam przedstawili w biurze alfastar, dlatego się zdecydowaliśmy.
IP: 217.153.90.242
Użytkownik
Posty: 18
z alfastar?? a ty Moniko z kim byłaś? słyszałem właśnie że egipt jest całkiem niezły :D może się kiedyś o tym przekonam ale teraz jestem właśnie w trakcie planowania pierwszej podróży (zdradzę tylko, że nie będzie to ani marsa ani sharm).

Moniczko a możesz powiedzieć coś więcej o samej podróży? i jeszcze jedno pytanko mam czy wizy są wymagane w Egipcie? jak to jest?
IP: 79.163.28.47
Użytkownik
Posty: 13
A kiedy lecicie? i jaki hotelik? jeśli można poznać szczegóły oczywiście :P ale tak jak już wspomniałam Egipt jest cudowny, a jeszcze zapytam wybieracie się do sharm czy marsa?

Ja nie byłam z alfastar tylko z itaką, a jeśli chodzi o wizy to są wymagane i obowiązkowo trzeba je wykupić na lotnisku w Egipcie + paszport ważny min 6 miesięcy a później już spokojnie można cieszyć się wakacjami :)
IP: 77.112.247.185
Dorota.
Gość
Hejka, ja byłam w czerwcu -tego roku- ale właśnie w Marsa El Alam! I jak najbardziej zgadzam się z tym, że Egipt jest jednym z cudowniejszych miejsc na ziemi! Byłam w EQUANOIX RESORT MARSA ALAM, polecam bardzo przytulny hotel tuż przy brzegu Morza Czerwonego. Jak ktoś chce poznać szczegóły to z chęcią powiem o nim coś więcej. Ale teraz muszę powiedzieć jeszcze że najważniejszą rzeczą w Marsa która tak przyciąga turystów jest właśnie bliskość pięknej rafy koralowej, możliwość nurkowania i uprawiania sportów wodnych, genialna sprawa :) Pozdrawiam
IP: 79.163.12.217
bartek.nantal
Gość
a gdzie lepiej do marsa czy jednak sharm? w egipcie jeszcze nie byłem, ale nie ukrywam że poważnie się zastanawiam nad takim wyjazdem to jak mogę liczyć na pomoc? mam jakieś 2tysiaki na głowę odłożone oczywiście specjalnie na egipt
IP: 79.163.17.152
Użytkownik
Posty: 11
a ja na pewno wybieram się do sharam El Sheikh już w przyszłym roku, odłożyłam pieniążki z moim chłopakiem i wyjazd będzie na pewno, teraz szukamy tylko ofert, a jak wiadomo jest ich DUŻO i już nie wiemy na co się zdecydować. Może ktoś z was polecił by coś ciekawego? Monik N, zazdroszczę ci takich wspomnień. Również chciała bym takie mieć. Może ty mi cos doradzisz odnosnie ofert, w końcu masz już taki wyjazd za sobą i nie żałujesz, a to chyba właśnie o to chodzi.
IP: 79.163.55.65
Użytkownik
Posty: 13
lepiej wybrać nie mogliście Egipt jest boski! powiem wam że jeśli macie te 2tysiaki to spokojnie możecie już za taką kasę lecieć na wycieczkę, dodatkowym pulsem jest to że Egipt jest nadzwyczajnie tani, w porównaniu do innych zakątków świata ale to nie oznacza że mniej ciekawy wręcz przeciwnie! jest mnóstwo atrakcji, zobaczycie jak szybciutko zleci wam urlopik. Co do biur to ja radzę rozejrzeć się w biurze itaka, jest poważnie sporo ciekawych hoteli sama zobacz a się przekonasz
IP: 77.114.108.11
bartek.nantal
Gość
To super bo chcę wydać tą kasę szybko na jakiś fajny cel :P bo jeszcze ją wydam na głupoty a tak chociaż zrobię przyjemność sobie i może jeszcze .... ale nie zdradzam szczegółów z kim pojadę dopóki nie będę pewny :P co do taniości egiptu to już o tym słyszałem i to kolejny powód żeby się tam wybrać. Co prawda biuro Itaka już trochę znam z doświadczenia i chyba zrobię tak jak radzisz, zobaczę jak tam przedstawia się u nich Egipt :lol: a później będę się dalej martwił
IP: 79.163.60.85
Użytkownik
Posty: 11
hymm to widzę, że nawet nam zostanie jeszcze troszkę pieniążków, które zainwestujemy w atrakcje i pamiątki. Myślałam, że taka podróż będzie droższa, ale jestem miło zaskoczona. A powiedz mi kiedy byłaś w sharam el Sheikh? A jak biuro podróży? Spisało się? bo wiesz chciała bym naprawdę dobrze spędzić czas, a nie martwić się. Na tym nie polega podróż i odpoczynek, czyż nie? Jeśli zechcesz mi odpisać to będe wdzięczna
IP: 79.163.1.69
bartek.nantal
Gość
to jak kasę mam, to teraz tylko hotel, termin i można sobie lecieć! super :) przeglądam właśnie ofertę biura itaka ale muszę przyznać ze smutkiem że nie mam pojęcia na co tu się zdecydować, bo oferta jest tak bardzo urozmaicona ale chyba przystanę jednak za sharm, a nad hotelikiem będę musiał jeszcze trochę pogłówkować, ale już bliżej niż dalej, także jestem dobrej myśli :D niestety tylko na tydzień mogę sobie pozwolić, ale mam nadzieję że i tak będę się świetnie bawić, zresztą okaże się :P
IP: 79.163.34.101
zośka
Gość
a co najbardziej polecacie do zwiedzenia nie za daleko od sharm el sheik?
IP: 83.4.90.14
Użytkownik
Posty: 11
Wiecie co? Muszę się pochwalić. Znalazłam z moim chłopakiem Marcinem biuro, ofertę, hotel i jestem prze szczęśliwa. Teraz czekać tylko do maja. Zdecydowaliśmy się na Sharm i 5gwiazdkową Grand Plaze. Przeglądałam ten hotel w internecie i na prawdę robi wrażenie. A ktoś z internautów był tam może? właśnie w tym hotelu to podzieli się informacjami? za które była bym wdzięczna.
IP: 79.163.40.237
Użytkownik
Posty: 7
siemanko nie mogłam się powstrzymać żeby tu nie napisać :P heh bo tak się składa że też mam za sobą podróż do cudownego egiptu, a tak dokładnie to byłam w Sharm El Sheikh z itaką w maju jakoś zeszłego roku. Jeśli chodzi o hotelik to już była o nim mowa - grand plaza - przy zatoce Nabq i przyznam szczerze że jest niezwykle urokliwym miejscem, bardzo eleganckim a oprócz tego jest tam tyle atrakcji że głowa mała. Więc Agato świetny wybór trzeba przyznać chyba już możemy zacząć Ci zazdrościć a z jakim biurem ta podróż? koniec tego gadania sama muszę się za czymś zacząć rozglądać :P
IP: 79.163.45.240
Użytkownik
Posty: 11
MARTO1985 to napisz coś więcej o tym hotelu? bo ja właśnie tam będę słodko leniuchować. A w podróż wybieram się z tym samym biurem co Ty MARTO i z tego powodu bardzo się cieszę. Bo potwierdzasz to, że podróż będzie udana i wszelkie obawy prawie zniknęły. Wiadomo stres zawsze będzie, najbardziej boje się o to, że zapomnę najpotrzebniejszych rzeczy dlatego już powoli się pakuje, mimo, że podróż dopiero (albo już) w marcu!
IP: 79.163.31.250
Użytkownik
Posty: 7
spoko, o grand plaza to mogę mówić i mówić :P hotelik jest pięciogwiazdkowy więc wiesz to już dużo wyjaśnia. Powiem ci szczerze jak kobieta kobiecie, elegancja, nowoczesność to wizytówka tego miejsca. Oprócz tego jest w nim mnóstwo przestrzeni, liczne bary, restauracje, dyskoteka, sklepy z pamiątkami, baseny, brodziki. A jakie pokoje...no mówię Ci, przytulne, fajnie urządzone nie ma się do czego przyczepić. Zresztą wszystko było tak jak w ofercie którą nam przedstawiono, nie było żadnych zaskoczeń.
Już się pakujesz? :P skąd ja to znam, sama też zaczęłam dużo wcześniej ale nie przesadzaj, bo będziesz musiała jeszcze dokupić przed wyjazdem ze 3 walizki
IP: 79.163.6.175

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Egipt - same dobre wspomnienia...

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij