» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel LUIZA 3* Paralia, 100 m od plaży... Kto był???

Hotel LUIZA 3* Paralia, 100 m od plaży... Kto był???

Dodaj opinię Opinie o hotelu Luiza

Strona: 1 2 3 4 5 > »

Autor Treść
kropka
Gość
Błagam o jakiekolwiek (byle prawdziwe!) informacje na temat tego hotelu. Czy jest tak jak pisze ok service? ponoć mają "problem" z określaniem odległości, standardu itp. :/ Zastanawiam się czy nie lecieć tam z tego biura na początku czerwca. Warto zaryzykować? Czy hotel jest w hałaśliwym centrum? Jaka plaża? Proszę o jak najwięcej info! trzeba się szybko decydować :) dzięki !!!
IP: 195.238.167.250
KARINA
Gość
SAMA JADE TAM W SIERPNIU
IP: 89.74.221.35
ja też
Gość
i nie znalazłam żadnego komentarza, nic a nic :( troche mnie to martwi :(
IP: 87.205.211.235
kamil
Gość
nie na zadnego info na necie bo hotel jest nowy, pewnie teraz mu jeszcze sciany maluja. dlatego cena jest okazyjna bo chce przyciagnac klientow, za rok juz tak kolorowo nie bedzie. nie ma co sie bac, trzeba szukac newsow w okolicach lipca
IP: 81.219.251.37
hej
Gość
jade tez od 6 czerwca do luizy
bydzie ok
IP: 93.176.200.177
mariusz
Gość
HEJ WYBIERAM SIE W TERMINIE 6.06-18.06 DO PARALI Hotel LUIZA 3*.. 8) BIURO OK.SERVIS WYJAZD Z KATOWIC MACIE JAKIES INFO CO DO HOTELU I SAMEJ MIEJSCOWOSCI. GDZIE MOZNA ZJESC COS DOBREGO ,ZABAWIC SIE ITP..;) JAK MONA TO PRZELIJCIE FOTKI NEO.17@INTERIA.PL POZDRAWIAM :D
IP: 93.176.200.177
Marcel
Gość
Bardzo proszę o opinię dotyczącą hotelu Pieria Sun w Paralii. Z góry dziękuję:)
IP: 195.189.54.3
Lola
Gość
Kto wie jak jest w hotelu Luiza? Bardzo prosze o informację:)Pozdrawiam:)
IP: 87.199.27.108
ANNA
Gość
A kiedy jedziesz
IP: 81.219.38.27
Ulcia
Gość
Jadę tam z dziećmi 20 lipca. Również bardzo chciałabym wiedzieć, dokąd się wybieram.
IP: 79.186.33.206
Agusia
Gość
Ulcia właśnie wróciłam z Luizy pytaj odpowiem na twoje pytania :)
IP: 78.28.12.50
Lola
Gość
Jakie są warunki w tym hotelu?Jaka plaża?
IP: 87.199.27.108
Agusia
Gość
Hotel nowy, oddany w tym roku, pokoiki małe, w pokoju łóżka, szafa, lustro, toaletka, każdy pokój z balkonem. Plaża wąska, ładniejsza troszkę dalej w nowej Paralii.
IP: 78.28.12.50
Gosia
Gość
Agusia napisz prosze czy w pokojach jest łazienka? Jakie są ogólnie Twoje wrażenia z pobytu w tym hotelu?
IP: 80.50.236.70
Agusia
Gość
Tak w pokojach są łazienki, a wrażenia pozytywne, mili gospodarze, czysto, blisko centrum i morze :)
IP: 78.28.12.50
Gosia
Gość
Agusia a jakie jedzonko? Ja mam zamówione tylko śniadania. Dzięki za odpowiedz :)
IP: 80.50.236.70
Agusia
Gość
My też mieliśmy tylko śniadania, ale można było się najeść. Codzienny zestaw: kawa, herbata, sok, chlebek, masło, szynka , ser żółty, jajka na twardo, parówki (niezbyt dobre), sałatka z pomidora i sałaty, cacyki.
IP: 78.28.12.50
Gosia
Gość
Agusia Może masz jakieś rady dotyczące wyjazdu? :)) Jest coś co warto zabrać ze sobą? Byliście na jakiś wycieczkach fakultatywnych? Jak tak to na jakich i gdzie warto pojechać? Powiedz mi jeszcze proszę jaki mieliście transport, bo my jedziemy autobusem i trochę przeraża Nas czas trwania podróży.
IP: 80.50.236.70
Agusia
Gość
No my też jechaliśmy autokarem ( 34godziny), niewygodnym że szok, ciasno, mało miejsca na nogi, to było okropne. Jeśli chodzi o wycieczki polecam Meteory, Olimp i Saloniki, nie polecam Aten bardzo długa podróż 7 godzin w jedną stronę, a co do Skiathos to warto ale też długa podróż 3 godz. autokarem, później ok. 3 godzinny rejs statkiem w jedną stronę oczywiście. Warto zabrać ze sobą na pewno aparat, bo widoki są przepiękne.
IP: 78.28.12.50
Gosia
Gość
Sorki,że Cię tak zamęczam...
Z jakiego biura jechaliście?
IP: 80.50.236.70
Agusia
Gość
Jechaliśmy z Ok Servis
IP: 78.28.13.48
Weronika
Gość
Byłam w Paralii 4-krotnie.Polecam...to naprawde fajna miejscowośc.Można poszaleć w dyskotekach no i wogóle przywieżć niezapomniane wrażenia.Z wycieczek polecam Meteory,Skiatos a wieczorem....gorące rytmy zorby!!!
IP: 79.186.174.192
adam
Gość
witam czy byłaś zadowolona z biura Ok Servis??
IP: 213.158.199.209
...
Gość
Witam,
W drugiej połowie lipca jadę do Parali i chciałbym się dowiedzieć ile kosztują podstawowe produkty spożywcze np. woda, cola,itd
IP: 79.191.115.74
defi
Gość
Czy w pokojach w hotelu Luiza-Paralia są lodówki, jakie?
IP: 87.105.235.202

Strona: 1 2 3 4 5 > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel LUIZA 3* Paralia, 100 m od plaży... Kto był???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij