» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Hotel Banana Family Suite

Hotel Banana Family Suite

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
Tyrystka
Gość
Ludzie! Nie przesadzajcie i nie straszcie! Byliśmy w Banana Family Suite w zeszlym roku w sierpniu. I bylo cudownie. Kolonie rosyjskie faktycznie są, ale ich obecność wcale nam nie przeszkadzała. Większość czasu spędzli poza hotelem, zresztą podobnie jak my. Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane, ręczniki codziennie wymieniane, a nawet robione z nich ładne dekoracje. Jedzenie smaczne, do wyboru, kto co lubi. Stoliki znajdują sie także na powietrzu (i tam radzę, bo jest naprawdę sypatycznie), niekoniecznie trzeba jeść w tym zatloczonej stołówce! Kolnerzy równiez bardzo mili. W barku nad morzem pelewają bardzo mocne drinki (3/4 alkoholu :)). Okolica bardzo ładna. ludzie sympatyczni. Polecam organizowane przez hotel dyskoteki w mieście :). Zawożą autobusem, później odwożą do hotelu. Naprawdę super. Oczywiscie za darmo, pod bacznym okiem Boskiego Antonia :) - kto pójdzie na dyskotekę, będzie wiedzial, kto to taki.
Dajcie znać jakich informacji jeszcze poszukujecie, dysponuję zdjęciami. Życzę przyjemnego pobytu :)
IP: 89.75.186.0
elaskowska2
Gość
Turystko-podaj email swój a poprosze cie wtedy o kilka zdjec z pobytu w tym hotelu.
IP: 83.25.138.149
Klara
Gość
Witam własnie wróciłam z Hotelu Banana i było super !!!!!!!!!!!! pokoje nad samym morzem spokój i cisza.Jedzenie różnorodne,kelnerzy uśmiechnięci i życzliwi a drinki mocne tak samo jak i nasze wrazeni z pobytu w Banana Beatch.Jezeli chodzi o Rosjan to rzeczywiście jest ich orgom ale na wysokim poziomie kultury osobistej.Polecam z całego serca.Ja osobiscie napewno za rok tam wrócę.
IP: 193.43.77.109
Klara
Gość
Ostrzegam wszystkich przed rezydentem działajacym z ramienia biura podróży vezyr P.Grzegorzem J.Ten oto na pierwszy rzut oka miły mlody chłopak jest wyrachowanym cwaniaczkiem nie szanującym ludzi ich czasu i pieniędzy.Polecane przez niego wycieczki sa absolutnie nie adekwatne do wieku uczestników a i komfort pozostaje pod znakiem zapytania!!!!!Park Wodny napewno nie jest stworzony dla malców!!!!!!!!!tak poza to było naprawde zajebiscie-Patrz post nr #28.Jezeli ktos ma pytanie to prosze pisac na mail Klara1974@op.pl-chetnie odpowiem na Panstwa pytania-Pozdrawiam
IP: 85.198.244.219
Karolina
Gość
Hotel fantastyczny ! obsługa przemiła , recepcjoniści mówią po polsku, kelnerzy i barmani weseli i uczynni . Pokoje piękne , dla dwóch osób dostaliśmy 2 pokojowy apartament z widokiem na morze. Sprzątają i wymieniają ręczniki codziennie , czyściutko ! Jedzenie pyszne i różnorodne . Jeden minus - brak animacji , nas to za bardzo nie interesowało więc nie odczuliśmy różnicy . Polecam hotel :D
IP: 89.229.193.104
MagdaW
Gość
Witam!
Mamy zamiar wybrać się na dwa tygodnie w czerwcu ew końcem sierpnia 2011 do Hotelu Banana Family, ale przyznam, skóra mi cierpnie od czytania niektórych opinii, równiez nie znajduję w sieci zbyt wielu zdjęć z tego hotelu. Najwięcej opini z najduje z roku 2008/2009, mam cicha nadzieję, że może cos się poprawiło od tamtego czasu? Jesteśmy rodziną 5 osobową, więc niestety nie możemy sie zakwaterować w Banana Beach, który ma troszkę lepsza opinię, gdyż duze rodzinne pokoje sa tylko w Banana Family. Czy ktos może dysponuje jakimis nowymi opiniami o tym hotelu, najlepiej z wakacji 2010 i zdjęciami? Może podesłać mi na maila: maqq73@gmail.com Będę ogromnie wdzięczna - głowa mi już pęka :D
IP: 83.29.218.201
aw197024
Gość
Ja tez wybieram się z rodzinką a właściwie mam ochotę , choć tak jak Panią przerażają mnie opinie , ale wiem , że ludziom nie dogodzi , tak w zeszłym roku pisali o hotelu w Egipcie w którym byłam i to co zobaczyłam to szczere kłamstwa i bzdury , dlatego też mam nadzieję , że tutaj bedzie tak samo .
Z jakiego miasta lecicie ?
IP: 80.50.128.158
Jagoda
Gość
Witam czy ktoś wybiera sie do banana w terminie 7.09.2011 z Katowic jesli tak to prosze kontakt :)
IP: 83.22.236.127
gosia
Gość
Z rosyjskimi kolonistami można sobie poradzić tak samo jak z naszą młodzieżą. Mając nastoletnie córki nie widzę aż tak drastycznej różnicy w zachowaniu między nimi a rosjanami (Polscy koloniści w tym wieku zachowują się na obozach zagranicznych nawet gorzej).Mieszkałam w tym hotelu w 2009r. na początku lipca w pokoju dla pięciu osób na piątym piętrze. Sypialnia i pokój dzienny. Osobna klima w pokojach, balkonik. Normalny hotel do odpoczynku.Okna miałam od strony ulicy z widokiem z balkonu częściowo na morze i góry. W nocy nie słyszałam hałasow a w dzień na basenie jest tak samo głośno jak nad polskim morzem w sezonie, ale zawsze można spędzać czas nad morzem tam jest cicho, są dwa małe baseniki i stołówka na miejscu wieczorem bar na plaży. Ogólnie przeszkadzać może tym co nie mają dzieci i lubią ciszę.Na pewno nie ma co porównywać hoteli w Egipcie i Turcji. To inne klimaty. Wiem z doświadczenia. Te w Turcji są bardziej europejskie .Życzę miłych wakacji
IP: 89.229.64.209
Beatakap
Gość
Witam! Ja chyba zdecyduję się na wczasy w połowie sierpnia 2011 do Hotelu Banana z mężem i dwójką dzieci 8 i 12 lat . Czy ktoś w tym okresie leci! Mój e-mail Beata.Kapla@op.pl
IP: 178.42.141.9
Pati
Gość
Witam,
ja wybieram się z koleżanką do tego hotelu. Wyjazd 16.07 z Krakowa. Jeśli ktoś wybiera się w tym czasie chętnie nawiążemy jakiś kontakt, zawsze to raźniej :) madera525@gmail.com
IP: 193.111.166.134
andrzejdel
Gość
Ktoś może jedzie 12.06.11
IP: 212.59.237.175
ania
Gość
moja rodzina wyjezdza dzisiaj w nocy. a dokladnie 29.05.11 mam nadzieje ze bedzie super
IP: 87.101.69.109
hipolit
Gość
Witam

Wybieramy się 6 lipca 2011 do Banana Beach , wylot mamy z Katowic .
Jest nas trójeczka -syn lat 12

Czy ktoś się wybiera w okolicach naszego pobytu ?

pozdrawiam.

p.s zanim ostatecznie podjęliśmy decyzję co do tego hotelu , miałam przyjemność mailować z osobą z tego forum - Klarą ( post #28 i #29 )
dzięki Klarze podjęliśmy ostateczną decyzję i jedziemy z w pełni optymistycznym nastawieniem.
Klaro jeśli tu zaglądasz jeszcze- dziękuję bardzo za pomoc
IP: 77.255.84.143
Użytkownik
Posty: 39
Byłam w siostrzanym Banana Beach w 2008 roku i nie sądzę, żeby od tego czasu koloniści drastycznie się pogorszyli :D
Z tego co pamiętam to na baseni rano mieli treningi, ale potem obsługa pilnowała, żeby zbytnio nie wchodzili gościom na głowę.
Ponieważ Banana Family stołowało się w Banana Beach (nie wiem jak to wygląda teraz) to i na stołówce kelnerzy i szef sali jak trzeba było to wyprowadził delikwenta za ucho :)
Jeśli chodzi o pobyt nad morzem i korzystanie z barku to jak to w takich krajach bywa odrobina bakszyszu czyni cuda. A jak do tego dodać, że mój mąż kocha wszelkiego rodzaju anyżówki to już wogóle był swojak dla Turków, bo pił raki :D
Jedzenie było smaczne i urozmaicone. Jak ktoś chce się przyczepić to i wszędzie się przyczepi.
Obsługa była pomocna. Nie było problemów.
W ostatni dzień rozłożyła mnie klimatyzacja. Lekarza wezwano bardzo szybko. W przychodni pracowali Polacy albo znali polski - nie wiem, leżałam z gorączką :)
Jedynie plaża mogłaby być trochę czystsza, a i leżaki wtedy były w różnym stanie. Ze mnie jednak ranny ptaszek i zawsze udało się zająć to co trzeba :)
Jeśli chodzi o jakieś zakupy na powrót typu chałwa itp to wychodząc z BF w lewo, do końca ulicy i w prawo, a za apteką znów w lewo dochodzi się do dużej ulicy przy której jest Carrefour.
W centrum zaś znaleźliśmy market niemal przy głównej ulicy - lekko w głębi - po prawej stronie idąc od naszego hotelu - nazywaliśmy go Biedronka. Tam też sporo miejscowych rzeczy było w fajnych cenach.
Codziennie chodziliśmy na piechotę do Centrum obiecując sobie, że wreszcie przejedziemy się dolmuszem. Ale jakoś nie wyszło :D
Na wycieczki pojechaliśmy z biurem Leny (Pacho travel) i dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo kasy w stosunku do tego co wzięłaby od nas rezydentka z Triady. Są na tym forum. http://forum.travelway.pl/topic-post40254.html#post40254

Też panikowaliśmy przed wyjazdem. Na szczęście na jednym z forów poznałam dziewczynę, która jechała wcześniej i miałam na na bieżąco info z hotelu. Urlop był świetny.

Życzę udanego pobytu :) :)
IP: 83.28.134.109
hipolit
Gość
Dorota_wwa

A mogłabyś przesłać parę fotek , dotyczących hotelu ?
IP: 87.205.176.21
Użytkownik
Posty: 39
Ok. podesle niebawem link:)
IP: 83.28.134.109
Użytkownik
Posty: 39
Przepraszam, ale mam mało zdjęć hotelu. Są raczej widoki z okna, plaża i stołówka/restauracja. Fotki żarełka, gdyby ktoś narzekał, że mało było. Reszta zdjęć to takie, na których jesteśmy ze znajomymi lub takie, które nie nadają się do publikacji, hahah

https://picasaweb.google.com/dorotakep/TurcjaForum?authkey=Gv1sRgCKaVtpGV4pSGUQ
IP: 83.28.134.109
hipolit
Gość
Dorota_wwa dziękuję bardzo za zdjęcia :)
pozdrawiam bardzo serdecznie
IP: 87.205.176.21
ania
Gość
Byłam w banana Beach miesiac temu!!! najwspanilsze wakacje. Restauracja ktora jest pokaza na wyzej dodanych zdjeciach juz tam nieintnieje w zamian za nią jest wybudowana przesliczna restauracja z prawdziwego zdarzenia.
IP: 87.101.69.109
Użytkownik
Posty: 39
No to tylko jechać :D Bo tylko tego tam brakowało tak na prawdę :)
IP: 160.83.30.198
anja
Gość
Witam. Lecimy do banana beach z w-wy 24 sierpnia. Czy ktoś wybiera się w tym terminie?
IP: 93.159.35.114
hipolit
Gość
wróciłam i z czystym sumieniem polecam !!!!!!!!!!!!!
rewelacja .
Rzeczywiście restauracja jest naprawdę śliczna , byliśmy 2 tyg i w tym czasie były tam dwa wesela.
Oczywiście z zamian bar przy plaży był dłużej otwarty ;)
kolacje je się teraz na tarasie, widoki piękne.
ogólnie zazdroszczę tym , którzy teraz siedzą i popijają zimnego drinka.
ja już niestety w zimnym naszym pięknym kraju raczej wieczorem - póki się nie ociepli posiedzę z kubkiem kawy ;)
jakby ktoś chciał moge napisać coś więcej
IP: 213.238.87.196
gosia
Gość
Hej , Hipolit a jak wygląda miasto ? Są tam jakieś atrakcje?
IP: 83.17.185.190
BRYGIDA
Gość
Bardzo bardzo polecam ten hotel-byłam w części beach.
Super wszystko-plaża,restauracja-wszystko naprawdę wszystko- BARDZO POLECAM.
IP: 83.17.185.190

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Turcja » Hotel Banana Family Suite

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij