» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » turysta

turysta

Strona: 1

Autor Treść
aska
Gość
mamy zamiar jchac z chlopakiem do bulgari . mamy na oku rawde , lub sloneczny brzeg , jednak czytamy wasze wszystekie opinie i jestesmy w jednej wielkiej kropce , bo nie wiemy czy mamy sie na to decydowa , jedni pisza ze jest super , a drudzy jednak narzekaja gdyby mi ktos mogl powiedziec cos szczerze , czy oplaca sie tam jechac czy naprawde bylo tam tak tragicznie , nie chemy wyrzucac pieniedzy w bloto jezeli byla tam masakra
czekamy na jakas konkretna odpowiedz ....
IP: 79.175.221.160
Użytkownik
Posty: 17
Ja byłam w Bułgarii, w Aheloy - obrzeża Rawdy. Z tym, że byłam z chłopakiem na własną rekę, jechalismy samochodem, jedzenie mieliśmy swoje, więc za 8 dni zapłaciliśmy niecały 1000zł za samo mieszkanie na dwie osoby. Mieszkaliśmy w hotelu Aparthotel Marina Cape. Genialny hotel! Przepiękny jest. Obsługa też była niczego sobie. Na terenie hotelu były 2 baseny, jakieś centrum odnowy biologicznej i SPA, korty do sqasha - chyba 2. Tą ofertę znaleźlismy w Travel Team i naprawdę polecam. Zdjęcia tego hotelu są na ich stronie. Na żadnych zorganizowanych wyjazdach nie byłam w Bułgarii, ale sami, więc może też opinie są przez to podzielone. My bylismy zadowoleni.
IP: 213.134.184.199

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » turysta

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij