» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Biuro Podrozy SKAWTRAVEL Krakow

Biuro Podrozy SKAWTRAVEL Krakow

Strona: 1

Autor Treść
KASIA
Gość
WITAM
CZY KTOŚ MOŻE KOŻYSTAŁ Z BIURA PODRÓŻY SKAWTRAVEL KRAKÓW :P
IP: 83.22.238.60
Malwina
Gość
tak, korzystałam :P . Biuro godne polecenia.
IP: 83.19.160.106
pafs
Gość
ja też korzystałęm wszystko super :) polecam
IP: 83.7.133.123
tomek
Gość
wykupiłem u nich egipt na wakacje; wszystko w jak najlepszym porządku; dobry kontakt, super oferta polecam :)
IP: 83.29.246.204
kaska
Gość
również polecam - zaangazowani pracownicy, kompetentni, super obsługa i syuper wakacje (egipt)
IP: 193.111.166.134
Monika
Gość
Tak korzystalam!!! Egipt, Tunezja w tym roku Grecja.... jestem bardzo zadowolona! Biuro godne polecenia ;) Mila obsluga, bardzo duzo ofert, super kontakt!

Szczerze polecam!!! ;)
IP: 87.205.5.78
Beata
Gość
wykupiłam wczasy w Skawtravel w ubiegłe wakacje, co prawda jechaliśmy ze Skarpa Travel (Skawtravel tylko pośredniczył), ale było ok :)
IP: 188.33.60.130
iris
Gość
W Krakowie korzystałam tylko z OKEY TRAVEL (okeytravel.pl) i też wszystko w porzadku. Skawtravel przegladalam, ale oni to glownie juz gotowe wycieczki proponuje, a ja jednak wole sama wszystko sobie dobierac, stad Okeytravel
IP: 77.242.232.149

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Biuro Podrozy SKAWTRAVEL Krakow

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij