» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Alanya Premier Tac

Alanya Premier Tac

Dodaj opinię Opinie o hotelu Premier Tac

Strona: 1

Autor Treść
MisiekWawa
Gość
Witam wszystkich wybierających się na wycieczke do Turcji,a konkretnie Alanyi i hoteli Premier Tac.Byłem tam 20.05.2009 roku wraz z żoną i chceliśmy polecic ten hotel ma on 4 gwiazdki ale powiem że ja daje 5+,obsługa rewelacja,jedzenie i restauracja na wielki plus dodam że kucharz to francuz i jedzenie pyszne,pokoje na wysokim standardzie posiadam foto,obsługa hotelu przyjazna i otwarta do ludzi (nie nachalna).Co do ogólnego wygladu hotelu rewelka.Poza kompleksem dużo atrakcji ładna plaża no i samo miasto robi swoje.Pozdrawiam i zapraszam do pisania pytań
IP: 83.24.221.157
martin
Gość
Jeśli możesz to wyślij zdjęcia na adres katond@neostrada.pl
Jedziemy do Premier Tac od 01.07 do 15.07 i trochę się marwimy jak tam będzie bo coś mało zdjęć w necie.
Wielkie dzięki.
IP: 80.48.207.252
marre69
Gość
jezeli moglbys mi przeslac pare zdjec to bylbym bardz wdzieczny marre1969@telia.com
IP: 93.182.144.17
Andrzej Wawa
Gość
Witam jedziemy tam z nażeczoną...hmm...wtedy to już z żoną 12 sierpnia bardzo proszę o jak najwiecrej foto i info jak jest na miejscu na co należy uważać i co polecasz z góry dzięki andrzejfilus@o2.pl
IP: 82.210.183.236
Nusia
Gość
Cześć,
mam pytanie czy wszystkie pokoje są już odnowione - od maja nie minęło zbyt dużo czasu a gdzieś znalazłam taką opinię, że nie wszędzie odnowili. Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
IP: 194.187.72.252
agra77pl
Gość
Witam.
Wlasnie zastanawiam sie nad tym hotelem.Bede wdzieczna za zdjecia i krotka opinie na maila agra77@poczta.fm Pozdrawiam agra77pl
IP: 85.238.215.22
basia
Gość
witam mam pytanie czy w tym hotelu jest plac zabaw dla dzieci,albo inne udogodnienia zeby miło pociechy spedziły swój czas
IP: 83.22.9.18
MisiekWawa
Gość
Basiu dla dzieci jest tylko mały brodzik i nic pozatym bardziej atrakcje dla dorosłych takie jak animacje ale nic pozatym.Pozdr 8)
IP: 83.24.216.227
basia
Gość
dzieki za odpowiedz,a mam jeszcze pytanie co do jedzenia jakie mniej wiecej potrawy podaja,tez chodzi mi tutaj o dziecko zeby cos mi tam jadło na wczasch hihi,sorrki za takie pytanie
IP: 83.22.19.251
MisiekWawa
Gość
Jedzenie jest robione pod europe kurczaki,jajka,ziemniaki,frytki,mnustwo surówek,itp: jednym słowem jedzenie super przy basenie chamburgery itp.
IP: 83.24.248.185
basia
Gość
a nie mieliscie problemu z inna florą bakteryjna tzn wymioty biegunka bo tego sie obawiamy tez ale z góry dziekuje za odp
IP: 83.22.19.251
MisiekWawa
Gość
Nie nie mieliśmy tylko nie wolno pić wody z kranu i naj lepiej brać napoje bez lodu to wszystko będzie OK.A i nie picjcie soków z automatu bo są na wodzie z kranu pozatym tragicznie smakóją reszta napojów podawana jest z butelek więc bez ryzyka
IP: 83.24.210.245
MisiekWawa
Gość
Wybierającym się do Alanya polecam wyciezki na rafting(spływ pontonowy rwącym potokiem z gór),pamukkale(skały wapienne)rewelacja widoki nie zapomniane.Dlatych co maja zamiar spędzać czas na plaży to niech zabiora obówie ochronne bo piach jest strasznie ostry.Pozdr
IP: 83.24.210.245
istar
Gość
hej, a czy ja mogłabym prosić o jakieś fotki hotelu, jadę tam pod koniec lipca, jestem ciekawa, bo opinie są rozbieżne....istar@wp.pl :-)
IP: 89.78.0.110
basia
Gość
Misiu mam jeszcze jedno pytanko czy jest lekarz w hotelu,w ofercie jest jeszcze studio tatuazu czy jest
IP: 83.22.28.162
Andrzej Wawa
Gość
Pozwole sobie wtrącić że bez sensu jest tatuowanie się tam na miejscu gdzie niewiadomo kto to bedzie robił poza tym po tatuowaniu nie można się opalać i kąpać za bardzo więc wchodzi w rachubę dziara przed samym powrotem do Polski na mega zjaraną skórę i to też jest chyba nie najlepszy pomysł ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.Pozdrawiam. Lecimy z żoną 12.08 z Wawy
IP: 82.210.183.236
MisiekWawa
Gość
Basiu ja nie polecam robienia tam sobie wzorku bo możesz wrucić z burakiem,a lekarz jest ale na dojazd.Pozdr
IP: 83.24.222.237
basia
Gość
nie nie ja bym sobie nie zrobiłam tam tatuazu za nic w świecie tylko moja znajoma sie upierała ze nie ma tam żadnego studia
IP: 83.22.50.71
boba
Gość
własnie wrócilismy z z tego hotelu potwierdzam wszystkie bardzo pozytywne opinie proszę nie wierzyć jak ktoś pisze że jest coś niewporządku,jest naprawde super
IP: 62.182.228.241
emi
Gość
mam pytanko jaki głęboki jest basen i czy we wszystkich miejscach jest taki sam,z góry dziekuje
IP: 77.253.41.35
Aneta
Gość
witam, czy mozesz wyslac pare fotek na adres mailowy aamelia-22@o2.p. jade do tego hotelu a chcialanbym zobaczyc jak wygladaja realne zdjęcia.
IP: 83.3.128.138
Alex
Gość
Witam użytkowników.Czy ktoś z Państwa mógłby mi przybliżyć swoje opinie na temat ww. hotelu, być może przesłać jakieś zdjęcia. Zastanawiam się nad wyborem tego hotelu i chciałbym się utwierdzić w swoim przekonaniu.Być może jakies inne namiary ale koniecznie Alanya - okolice centrum.Będę wdzięczny / remix40@wp.pl/
IP: 79.186.190.89

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Alanya Premier Tac

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij