» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Aparthotel Rose - Sloneczny Brzeg

Aparthotel Rose - Sloneczny Brzeg

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Czy ktoś był w Słonecznym Brzegu w Aparthotel Rose?? wybieram się tam w sierpniu i chciałabym poznać opinie na temat tego hotelu. ;)
IP: 83.3.110.106
agnieszka
Gość
Witam ja też jade do Rose a dokłanie 22.08.09. moze sie spotkamy?
IP: 83.22.32.146
joasiula
Gość
możliwe, ale raczej wyminiemy bo my wyjazd mamy z wrocka 12.08 a powrót 24.08, jedzie mas sporo bo ok 14 osób ale wiadomo im więcej tym weselej :D
IP: 83.27.243.240
robert
Gość
wlasnie wrocilem ze Slonecznego Brzegu i bylem w Rose swietny apartament dobrze trafilas musisz sobie wziasc 20 euro wiecej na kaucje za pokoj mnie o tym nie poinformowano sprawdz w pokoju czy masz pelne wyposazenie i nie potrzaskaj czasami naczyn bo pozniej sie dosc drogo placi ja zaplacilem 5 lev za talerzyk na basenie musisz placic za lezaki po 3lev wez ze soba podstawowe leki i w razie czego lecz sie sama bo za lekarza zaplacisz okolo 50 euro pozdrawiam i zycze milego pobytu:)
IP: 87.207.174.219
ilona
Gość
Witam

Mozesz napisac cos wiecej o tym hotelu- w ktorej czesci kurortu jest usytuowany, jak daleko do centrum/plaza. Gdzie warto na miescie zjesc cos dobrego i jak sie to ma cenowo? Moze wiesz jak jest z taxi- faktycznie sa takie dorgie jak pisza ? Wracajac do apartamentu prawda to ze lodowki sa platne...? Bo slyszalam taka opinie :roll:
IP: 89.187.248.13
joasiula
Gość
No proszę człowiek więcej się dowie od obcych osób, niż z biura podróżny, nic nie mówili o kaucji za pokój ( dobrze że już wiem ), jakieś medykamenty też wezmę w takim razie . Dzięki :)
IP: 83.3.110.106
Użytkownik
Posty: 6
Witam wszystkich. Był ktoś w Aparthotel Forum. Ja jadę z rodziną od 21 sierpnia do 04 września 2009r. Proszę o info.
IP: 62.233.184.29
Agnieszka
Gość
no to bedziemy na tym samym turnusie:) z tym że ja wyjezdzam dopiero 22.08
Czy ktos jeszcze wybiera sie do aparthotelu Rose?
IP: 83.22.50.154
Użytkownik
Posty: 6
Ja wyjeżdżam z Katowic, a ty? No i ciągle szukam kogoś kto był w Aparthotel FORUM a nie Orange, Sunset itp. Ludzie trochę życzliwości. Proszę o wiarygodne informację.
IP: 62.233.184.29
joasiula
Gość
Jak wrócę to z pewnością napisze jakie były moje odczucia odnośnie aparthotelu Rose, mam nadzieję ,że będą to same pozytywy :)
IP: 83.27.230.20
patisonek24
Gość
do agnieszki- jedziecie autobusem? skad wyjezdzacie? tez mysle nad Rose wlasnie w tym terminie od 22.08
IP: 83.30.90.38
agaef
Gość
przedwczoraj wróciłam z rodzinką z rose , hotel bardzo ładny , czyściutko , sprzątają codziennie , co trzy dni wymiana ręczników, co 5 pościeli,kuchnia wyposażona dobrze, na zewnątrz 3 baseny , różnej głębokości obok każdego brodzik dla dzieci, jedynym mankamentem tych basenów jest facet z gwizdkiem który jest powiedziałabym delikatnie chamski w stosunku do Polaków, potrafił wezwać policję na ludzi którzy za zgoda portierki siedzieli nad basenem i zachowywali się tak cicho że nawet nie wiedzieliśmy że tam są ,jako rekompensatę za straty moralne pozwolił im no drugi dzień leżeć za darmo na leżakach!!
IP: 193.138.243.196
agaef
Gość
ktos pytał jak jak daleko jest do plaży i centrum ok. 400 m wychodzi się przez hotel jasmin i kokiche i w prawo do końca i jesteś na plaży, bez żadnych zakrętów, a jeśli chodzi o stłuczki naczyń, to mozna je odkupić w supermarkecie który jest bardzo blisko rose i tam radzę sie zaopatrywać, bo jest najtaniej , a owoce możecie kupować w hurtowniach przy hotelu, jest tez tam hurtownia pamiątek i mozna sobie wybrać coś w naprawdę niskiej cenie. pozdrawiam jeśli są jeszcze jakies pytania to chętnie odpowiem jesli tylko będę mogła
IP: 193.138.243.196
joasiula
Gość
agaef a co z lodówkami w pokojach są płatne ? ktoś wspominał że tak...dzięki za info , pozdrawiam :)
IP: 83.3.110.106
patisonek24
Gość
my jednak zarezerwowalismy na 22.08 w ROSE, to jak jedzie ktos tez w tym terminie ??
IP: 83.30.92.9
natal
Gość
Witam,

ja równiez wybieram się do Aparthotel FORUM z czteroma kobitkami w sierpniu, wylot z Katowic. Ktos odwiedził ta ten hotelik?? Jakie wrażenia??
IP: 81.190.214.248
agnieszka
Gość
JA wyjezdzam autokarem z Katowice 22.08 do Rose:) kto się zabiera??:)
IP: 83.22.1.189
agnieszka
Gość
Do Patisonek:)- jesli wyjezdzacie z Katowic to pewnie się poznamy:)
IP: 83.22.1.189
joasiula
Gość
a może ktoś jedzie autokarem 12.08?? z wrocka?? do Rose?
IP: 83.27.247.39
patisonek24
Gość
do agnieszki- Agnieszko my wyjezdzamy 22.08 z Żor, to mysle, ze sie spotkamy, wyjazd mamy o 10:00, Pani mówila, ze autobus rusza z Częstochowy
IP: 83.29.64.237
agnieszka
Gość
do patisonek24: my wsiadamy w Katowicach o 10:30. z kim jedziesz?? jakas wieksza ekipa?? bo my tylko we dwoje :)
IP: 83.22.18.218
patisonek24
Gość
nie, nie my też tylko we dwoje :D a w jakim wieku jestescie ?? pozdrawiam :)
IP: 83.29.75.77
agnieszka
Gość
do patisonek24: ja 22 a mój narzeczony 25:) a wy?
IP: 83.22.20.19
patisonek24
Gość
To jesteśmy w podobnym wieku :P ja 24, a mój 26 :)
IP: 83.5.71.63
agnieszka
Gość
patisonek24: no to super:) mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic,. juz nie moge sie doczekac:))) pozdrawiam!
IP: 83.22.5.97

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Bułgaria » Aparthotel Rose - Sloneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij