» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Aparthotel Rose - Sloneczny Brzeg

Aparthotel Rose - Sloneczny Brzeg

Strona: < 1 2

Autor Treść
patisonek24
Gość
też mam taką nadzieję :) pozdrawiam i do zobaczenia :D
IP: 84.234.12.13
moi.
Gość
a ja jadę do Rose w niedzielę 2.08 ;D
IP: 217.113.228.221
Justynabb
Gość
Przydatne informacje tu przeczytałam :) Ja już dzisiaj wylatuję, jak wrócę to napisze jak było;)
IP: 95.50.10.33
zośka
Gość
Wczoraj wróciłam z Aparthotel Rose. Byliśmy 5- cio osobową ekipą.
Hotel nowy, czysty, codziennie sprzatany (chyba że ktos sobie tego nie zyczy). Co 2 dni wymieniane ręczniki, co 4 dni pościel. W kazdym pokoju 2 poj łóżka i niewygodna dostawka lub łoze malżenskie i dostawka. Niestety Biuro Interholidays zrobiło mnie w "balona", bo zapewnili mnie że bedą 3 osobne łóżka w pkoju bez dostawki (to był mój wymóg zakupu wycieczki), niestety na miejscu zostałam niemile zaskoczona (dlatego składam reklamację o zwrot kasy za dostawkę - poniewaz ona zawsze jest mniej platna niz łóżko). W kazdym z pokoi klimatyzacja( w cenie), świetnie wyposazony aneks kuchenny, mała lodówka zabudowana w szafce, żelazko do wynajęcia za 1 leva (2 zł) Trzeba pilnowac aby nic sie nie stłukło, bo potracają za kazda rzecz zgodnie z ich cennikiem. Jedna szafa w pokoju (dla 3 kobiet niestety za mała ;)) Panie z portierni bardzo sympatyczne.
Basen o głebokości jakieś 1,20 metra, który byl do dyspozycji gości tylko do 19.00 (podobno [po tej godzinie dezynfekuja wodę). Ale tuz obok w sasiednim hotelu jasmine do dyspozycji był głebszy basen. Najzabawniejsze były zakazy wywieszone tuz obok basenu, m.in. że nie można w nim pływać..I nie symatyczny "strażnik -baseniarz", który na kazym kroku gwizdkiem nawoływał do stosowania sie do zakazów (zresztą bardzo nie lubiący Polaków).
Kolejną rzecza która nam się nie podobała to cisza nocna od 22.00. Sumiennie pilnował jej security, który juz 5 minut po 22.00 stukał do drzwi szeptajac "ciiiiiiiiiiiii"... Pojechaliśmy na wakację wyszaleć się, pobawić, a uciszano nas na każdym kroku.. Więc jesli młodzi ludzie chcą imprezowac to przed 22.00 musicie wybyc z terenu hotelu na miasto ( w przeciwnym wypadku nawet policja wezwana przez hotel moze zastukac do waszych pokoi).
Podczas naszego 10 dniowego pobytu, głównie gośćmi hotelowymi były strasze osoby i rodziny z dziećmi.
Do plaży faktycznie jest nie daleko, bo jakies 10 minut, jedna trzeba przejśc przez centrum zatłoczonego miasta. A na plazy same leżaki z parasdolami do wynajęcia ( 7 leva zalezak i osobno 7 za parasol). I jelsi zdecydujecie sie na zakup miejscówki na plazy, to bierzcie od kolesia zawsze rachunek, bo parasol czy leżak jest wasz na cąly dzień.
Jesli chodzi o jedzenie, to my nie bralismy wyzywienia w hotelu, tymbardziej że slyszelismy iz jest ono monotonne i nie zbyt dobre. natomiast na mieście polecamy knajpkę "Malina" i druga tuz obok niej. nie daleko hotelu na prawo "Troya" i "Djanny". Mniej więcje za obiad trzeba zostawić jakieś 12-20 leva (oczywiscie w zalezności od tego ile kto zje :). osobiscie polecam danie regionalne Kavarma, a Szopska sałatka jest strasznie przereklamowana.
polecam wycieczke plaża do sasiedniego nessebaru, bardzo przytulne miasteczko ;)
Sam hotel bede wspominac pozytywnie,natomiast biuro prze zktore wycieczka była organizowana - ODRADZAM KORZYTSANIE Z TEGO BIURA.
FIRMA iNTERHOLIDAYS, TO NAJGORSZA JAKA ZNAM - niekompetentni pracownicy biura, piloci autokaru, rezydenci. każdy umywal ręce jeśli pojawiła sie jakis problem, no i na każdym kroku byliśmy zwodzeni lub oklamwani. jak zglosiłam że mam dostawke której nie chciałam, to rezydentka stwierdziła, że mam to sobie zalatwiac po powrocie do kraju ze sowim biurem, poniewaz ona nei ma nic do tego, gdyz jest z Alma holidays.
Mielismy 4 godzinne opóźnienie przy wyjeździe i 14 godzinne koczowanie w lobby hotelu przy wyjedzie (z powodu zesputego po drodze autokaru). I zamiast powrotu późnym popołudniem 27.07 wrócilismy o 3 rano 28.07. Miałam okazję jechac ich trzema autokarami i 2 były byłgraskie , jeden grecki, niestety nie najnowsze. NIe roxzkładane fotele, waskie przejścia, korzytsanie z toalety tylko w razie koniecnzości (ogólnie przez ponad 30 godzinna podróz ani raz nie widziaalm aby oprózniali toaletę.jedynym plusem była klimatyzacjiia w autokarze.
Biuro odradzam.
IP: 93.175.81.128
Basia
Gość
W takim razie z którym biurem podróży zabrać sie do Bułgarii? Z tego co czytam każde z nich jest beee. A jedzie ktos może 4 sierpnia do Jasmine? Jak tak to z jakim biurem? My jedziemy z dwójka dzieci.
IP: 83.4.108.202
pasdaw
Gość
czy ktoś wyjeżdza 24.08 do SB do aparthotelu Rose?
oraz czy wyjeżdza ktoś z Rybnika?
IP: 83.30.80.196
typek
Gość
hotel przyjemny:) ochroniarz Martin wporządku:D recepcja też poza leżakowym, który wygłądał jak diabeł:D.
Poza warunkami podróży (z biura Inter Holidays) jechalismy przeszlo 30 godzin :/ starym zniszczonym autokarem..
z jakich biur podroży jedziecie
IP: 195.74.56.194
gościu
Gość
Hotel konkretny, aneks porządny, pokoje czyste, obsługa super, leżakowy wbrew pozorom bardzo miły i wporządku ;) da się z nim i napić i dogadać !!! :D pozdrawiam
IP: 77.255.86.84
Kasia
Gość
Wybiera się ktoś może do Aparthotel Rose 21.08.11?
IP: 87.205.134.101
karolina
Gość
tak, ja z chłopakiem, 21.08:) Karolina z Bytomia:)
IP: 193.238.200.111
kasia
Gość
Jadę 11.08.2011 do Rose ! kto jeszcze :lol:
IP: 83.4.29.226

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Bułgaria » Aparthotel Rose - Sloneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij