» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Jaką walutę wziąć ze sobą?

Jaką walutę wziąć ze sobą?

Strona: 1

Autor Treść
wiolus_88
Gość
Wyjeżdżam do Warny w sierpniu i chciałabym wiedzieć, jaka waluta będzie najkorzystniejsza w chwili obecnej :? . Czy kupować Euro w Polsce i wymieniać na Lewy w Bułgarii, czy może od razu u nas zaopatrzyć się w bułgarską walutę??? Proszę poradźcie coś :)


ps. Jeśli temat już był, to proszę o linka, bo nie mogłam znaleźć
IP: 212.87.25.9
jovanka
Gość
Ja tez właśnie sie nad tym zastanawiam. Jade do Nesseber na 2 tyg.Udało mi sie znaleźć kantor gdzie mogę wymienić na lewa (kurs ok.2,45), ale nie wiem czy to ma sens. Ogólnie piszą, ze lepiej wziac euro i tam wymieniać, lub w ogóle brać kartę do bankomatu i od razu wyciagać lewy w miarę potrzeb (tylko też chyba zależy jaki bank).
IP: 83.15.147.138
Turysta
Gość
Najlepiej zabrać EUR. Kurs w kantorach w Bułgarii wacha się od 1.90 do 1,95 za 1 EUR, więc jest znacznie korzystniejszy niż w PL.
IP: 88.213.201.41
Damian
Gość
Wydaje mi się że lepsze byloby Euro.W sklepach pewnie nimy można płacić i jeszze jeden argument jak użytkownik wyżej
IP: 82.146.247.48
jovanka
Gość
a ile tych euro (w ogole kasy) brać? jade na 2 tyg. sniadania w hotelu, reszta we własnym zakresie, wiec tak srednio na same obiady ile mozna liczyć?jade pierwszy raz i kompletnie nie mam orientacji w tym temacie
IP: 83.15.147.138
Użytkownik
Posty: 5
Wyjazd na wymarzone wakacje to moment na jaki czekamy przez praktycznie cały rok. W dzisiejszych czasach organizacja jest relatywnie prosta ponieważ mamy wiele źródeł informacji. Najlepszym są oczywiście blogi prowadzone przez doświadczonych podróżników. Natomiast zawsze musimy zadać sobie pytanie co zabrać ze sobą. Podstawą jest oczywiście waluta danego kraju, dlatego skorzystanie z porównywarki ofert kantorów jest kluczowe by otrzymać najlepszy kurs wymiany.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:19, 10.06.2024. »
IP: 146.70.81.130

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Jaką walutę wziąć ze sobą?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij