» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Dafni, Leptokaria

Hotel Dafni, Leptokaria

Strona: 1

Autor Treść
gosc
Gość
wróciłam wczoraj z Grecji miejscowość Laptokaria.Miasteczko ładne .Nie polecam hotelu "Dafni" .W hotelu robactwo jedzenie wstrętne :'( :'( :|
« Ostatnio edytowane przez Neta, 00:03, 03.03.2009. »
IP: 82.115.73.8
Agu
Gość
W Leptokarii byłam na początku lipca.
W hotelu Dafni Karalisa Dimitrisa.
Hotel polecam gorąco.
Plaża przed hotelem, w pobliżu dużo atrakcji!
Napój 'Natural Orange' PYCHA!
A żeby być na hotelowym leżakach na plaży wystarczyło obojętnie co zamówić ;]
Pokoje ciasne, ale jest balkon i lodówka i mozna nawet klimę dać ale 5 euro za dzień...
Ale zacznijmy od tego, ze mi jakos ciasnota nie przeszkadzała, bo w pokoju się tylko śpi xD
Gorąco pozdrawiam pania Martę, świetna pilotka itd :)
IP: 85.198.195.11
Patriscia
Gość
Ja byłam w Leptokarii w 2008r. było zajebiście ;D Miasteczko jest śliczne ^^
Hotel wcale nie był taki zły ;) Owszem.. jedzenie tam nie było zbyt dobre... ale to jest normalne, każdemu smakuje tzw własne jedzenie. Przede wszystkim dobrą atmosferę tworzyli tamtejsi ludzie :)
Chętnie wróciła bym tam jeszcze raz. Pamiętam takiego ładnego Greka który pomagał na dole w restauracji hehe 8) szkoda tylko że nie pamiętam jak miał na imię xD
Serdecznie pozdrawiam Panią Martę ;*
IP: 31.60.137.185
Bella
Gość
W Leptokarii byłam już 4 razy i z chęcią pojadę tam po raz kolejny... Hotel Dafni bardzo fajny, jedzenia pycha, miasteczko urocze, morze czyste, plaża idealna - WSZYSTKO SUPER! SZCZERZE POLECAM !!!
IP: 88.220.49.241

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Dafni, Leptokaria

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij