» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Sol Y Mar Sea Star, Egipt, Taba

Hotel Sol Y Mar Sea Star, Egipt, Taba

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sol Y Mar Sea Star

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Czy Ktoś był w Egipcie w miejscocowości Taba??????A może jakieś wiadomości o Hotelu Sol Y Mar Sea Star???????Proszę. Bo mam lęki ale cena była taka zachęcająca....
IP: 217.99.227.163
ja_chyba _tez
Gość
zerknij w opinie na wakacje.pl
IP: 193.108.194.216
Użytkownik
Posty: 4
Trochę mało tych opinii.Ale dzięki za podpowiedź! Może ktoś właśnie wrócił z tego cichego miesca??? I ma jakieś nowe wiadomości o tym hotelu!!!!!
IP: 217.99.226.249
kris
Gość
ja byłem jest the best
POLECAM
IP: 212.2.101.28
Użytkownik
Posty: 4
A mógłybyś co więcej napisać o tym hotelu??Jaki jest tam all, głównie czy jedzenie znośne i czy alkoholi nie wydzielają, jak np. w Tunezji mi się trafiło. A plaża piaszczysta i ładna, może nurkowałeś, ????Gdzie i za ile mniej więcej?zaliczyłeś wycieczkę do Ziemii Świętej, Perty, Klasztoru Św. Katarzyny???Ja wrażenia???/a z tymi atrakcjami życia nocnego to aż tak drastycznie???a ta hotelowa dyskoteka-dzieje się coś tam????zaspokoj moją ciekawość bo do września już tuż tuż a opinie co do tego hotelu są podzielone a co do samej miejscowości to ponoć nudyyyyy i same ameryty z Anglii i Niemiec.Strasznie dużo znaków zapytania ale z góry dzięki z odpowiedź. pozdrawiam :P
IP: 217.99.226.194
ama_Kaulitz
Gość
w tym hotelu jest super. nocne zycie jest swietne w towarzystwie animatora kacpra i dwoch DJ -i.
serdecznie polecam
tylko prosze sie nie przystawiac do mlodego DJ - a , bo jest taki slodki ze niesposob sie mu oprzec...
jedzenie jest bardzo dobre, duzy wybor. ogolnie nie ma co narzekac.

pozdrawiam

P.S. na dyskotekach puszczaja swietna wolna muzyke.
jak sie spodobasz ktoremus z DJ- i to dostaniesz niezamawiany i darmowy SPRITE.

pisze te rzeczy bo wszystkie przerzylam.

prosze uwarzac zeby pani serce nie zostalo w egipcie tak jak moje do mlodego DJ- a , bo jak pisalam wczesniej jest juz zajety..

zycze milego i udanego pobytu...
IP: 91.94.131.180
Użytkownik
Posty: 4
Dzięki bardzo za informacje i przestrogi!!!! Nie będę zbliżać się do dj!!!!Hahaha choć się nie zarzekam ;) czyli są szanse że 2 tygodnie miło spędzę i nie będę miała niespodzianek pt. standart odbiega od opisu w katalogu zasadniczo!!!!Cieszę się, że miło wspominasz (upss) Pani wspomina wakacje!!!!pozdr
IP: 217.99.225.102
Ania
Gość
Tydzień temu wróciłam z hotelu Sol y mar sea star. Było naprawde cudownie. Niczego nie musicie się obawiać. Jedzenia mnóstwo, napojów i alkoholi również. Wszystko na bardzo wysokim poziomie
IP: 213.199.198.62
Ania
Gość
Co do plaży, to polecam zabrać ze sobą maskę i rurkę, gdyż prawie przy brzegu znajdują się wspaniałe rafy koralowe i przepiękne ryby.Polecam zabrać także buty do plywania, bo znajduje się tam bardzo dużo jeżowców i łatwo o zranienie, a to nic przyjemnego. Co do dyskoteki-jest bardzo fajnie, same znane twarze z basenu, ale ciągle puszczają tą samą muzykę i po dwóch tygodniach już się odechciewa. Polcam zabrać ze sobą jakąś składankę, bo DJ napewno chętnie puści. Oprócz hotelu w pobliżu nie ma innych zabudowań więc nic się nie dzieje. Jesteście zdani na animatorów, którzy naprawde się starają. Możana sobie naprawde tam wypocząc. Dla mnie były to najlepsze wakacje i najlepszy hotel. Polecam
IP: 213.199.198.62
ola
Gość
Dzięki wszystkim za wiadomości z Hotelu Sol Y Mar Sea Star!!!!!!!!!!!!Ulżyło mi i za radę o butach do wody dzięki stokrotne!!!!!!!!Aniu ocaliłaś mi życie!!!!!!!!!POZDR
IP: 83.27.31.225
Ania
Gość
Jeśli ktoś zdecydowałby się na wycieczkę łodzią z przezroczystym dnem, to nie polecam. Przy brzegu znajduja sie piękne rafy i egzotyczne ryby. Na wycieczce tą łodzią nie zobaczycie nic więcej. Byłam tam i byłam zawiedziona. Nic innego nie widziałm oprócz tego co przy brzegu..
Życzę udanych wakacji, a napewno takie będą
IP: 213.199.198.62
Wiktak
Gość
Taba to zupełne pustkowie, jeden hotel i nic wokól , pare km. dalej jest wioska beduinów mieszkających w kartonach. Spokój i cisza , plaża własna, 200m dowoził bus :D Można odpocząc. Hotel super, w lutym wogóle nie było ludzi (prawie) Niekiedy na plaży była tylko moja rodzina i pracownicy. Piękna okolica dla ludzi pragnących spokoju. Obsługa świetna , asz żal było ich opuszczac. Miło się grało w piłeczkę na boisku hotelowym z obsługą. Super.
:D
IP: 83.24.171.204
Magda
Gość
polecam Tabe, Kacpra i Dabo ;) dobrzy w łóżku i uroczy ;p obslga szaleje za brunetkami (wcale nie za blond) wiec przez caly czas bylam adorowana ;p polecam singielkom ;p
IP: 83.31.30.45
barbie
Gość
Bardzo polecam !!!Byłam tam z mężem i prawie 5 letnia córeczka.Jedzenie rewelacja dla wszystkich!!!Obsługa również rewelacyjna.Błoga cisza i spokój więc jeśli ktoś chce tak wypocząc to polcam.Nasze wakacje były więc super udane!!!Byliśmy tam w połowie marca.pogoda równiez udana bo jaka by tam mogła byc.Od trzech lat tam nie padało!!! :)
IP: 89.230.133.39
Kika
Gość
Barbie, Bardzo ucieszyła mnie Twoja wypowiedź odnośnie Sol Y Mar Sea Star. Napisz proszę z jakim biurem podróży byłaś w Solymar? Czy z Triadą??? My też wybieramy się z naszą córeczką właśnie do tego hotelu, wiec interesują nas DOSŁWONIE WSZYSTKIE inforamcje odnośnie hotelu, okolicy, wycieczek itd. Napisz o swoich wrażeniach, wspomnianiach, albo tu na forum albo bezpośrednio na mojego maila:
kika.martin@interia.eu
Z góry WIELKIE DZIĘKI!
Pozdrawiam Serdecznie.
IP: 83.5.47.224
Kika
Gość
(...) Przepraszam za te literówki...To z wrażenia. Twoja wypowiedź Barbie, odnośnie hotelu ucieszyła mnie bardzo, więc tak się zaaferowałam pisaniem, że zrobiłam te literówki.. Oczywiście interesują nas "DOSŁOWNIE WSZYSTKIE INFORMACJE", bo nasze wakacje w "kraju faraonów" już tuż, tuż, więc piszcie o Sol Y Mar Sea Star.
Z góry bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ!
Z pozdrowieniami.
Kika
IP: 83.5.47.224
barbie
Gość
Witam!Mam nadzieje ze zdazyłam przed Waszymi wakacjami.Bylismy tam z Alfa Star i do nich mamy dwie uwagi.Niepowiem bo po przylocie na miejsce obługa ok,wizy nie kupowalismy poniewaz nie wybieralismy sie na wycieczki ze wzgledu na wiek naszej córeczki sa meczace bo wszedzie jest troszke za daleko,ale trafił nam sie baaardzo kiepski kierowca i jechalismy baaardzo długo ,z powrotem juz było ok.Zamówcie w recepcji sobie dzien wczesniej(rano)prowiant na droge,bo przynajmniej picie sie przyda.Nam wieczorem powiedziano ze juz jest za pzno i rano wyprosilismy chociaz wode.Odnosnie jedzenia to jak juz pisałam wspaniałe.Czystosc w pokojach dobra ale jak zostawicie na łóżku dolara wiecej sie postaraja i cos pieknego ułożą z reczników.Ale lepszy piasek na podłodze niz miałoby byc złe jedzenie!!!!!Obsługa baaardzo sympatyczna i UWIELBIAJA dzieci.Błoga cisza,piekna pogoda,napewno bedziecie zadowoleni.My nie myslelismy ze kogos tam poznamy a trafilismy na wspaniała grupe Polaków wiec było jeszcze przyjemniej.Co do alkoholi i piwa to sa słabsze niz u nas ale tez smaczne.Oj napewno bedziecie zadowoleni!!!!!Pozdrawiam!!!I SAMYCH PRZYJEMNOSCI!!!!!
IP: 89.230.129.106
kinga
Gość
zna ktoś może jakieś tytuły piosenek z animacji ?
IP: 213.17.136.130
Iwona
Gość
Była w czerwcu tego roku i lece tam znowu w październiku. Cudnowne miejsce, gdzie mozna uciec od codziennego zgiełku:-) Polecam
IP: 194.169.228.3
amelia
Gość
Byłam w styczniu w Tabie ,w tym hotelu.Jeżeli szukasz rozrywek to lepiej wybierz inny rejon.Taba to niezła baza wypadowa do Izraela...bardzo polecam.Hotel czysty,jedzenie bardzo dobre,plaża niezła z łagodnym zejsciem do morza.Po prawej stronie rafy,można ponurkować.Ogólnie spokój,spokój i jeszcze raz spokój.Dla rozrywkowych nie polecam,będzie wiało nudą.Dla rodzin z dziećmi,szukajacych ciszy i dla osób starszych godny polecenia.
IP: 83.21.112.64
dari
Gość
Hotel super bardzo mila obsługa - byłam w lutym 2010 - super baza wypadowa do Jerozolimy i Jordanii! Pokoje czyste!
IP: 89.74.39.191
dari
Gość
Wycieczki z Taby - u rezydentki 137 + dopłaty Jerozolima i 230 Jordania - polecam biuro E-sharm jest duzo taniej ten sam program!!!!
IP: 89.74.39.191
inshalla
Gość
Wróciłam z tego hotelu parę dni temu i chętnie bym już tam wróciła ...
Nie wiem czy będę miała okazję tam wrócić ale już wiem,że za każdym razem kiedy sobie wspomnę urlop w Tabie znowu poczuję motyle w brzuchu :) Zostawiłam tam swoje serduszko... Chciałabym żeby Karim czuł to co ja ...
A tak wogóle to bardzo polecam hotel na udany wypoczynek !!!
IP: 78.88.175.180
Użytkownik
Posty: 1
Hej. Chcę lecieć do tego hotelu w lipcu. Czy ktoś był tam w środku sezonu i może mi napisać,co z leżakami?
Niestety, jak byłam w Hurgadzie to Ci, co wstali po 8.00 mieli problem :( Jak z jedzeniem? smaczne? urozmaicone?
IP: 91.214.53.112
angell
Gość
Hej . Ja wczoraj wróciłam z Egiptu . Byłam w Sol y Mar było wspaniale . Tylko jak ktoś nie lubi wysokich temperatur to nie radzę lecieć w czerwcu , lipcu i sierpniu . Animatorzy byli spoko i fajnie się z nimi bawiłam . Moje serduszko zostawiłam jednemu z kelnerów .... A i jeśli chodzi o leżaki trzeba było zajmować do godzny 9.00 a najlepiej wcześniej ...
Pozdrawiam
IP: 85.89.184.47

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Sol Y Mar Sea Star, Egipt, Taba

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij