» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » czy zna ktoś bon voyage?

czy zna ktoś bon voyage?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 3
Co myślicie biurze bon voyage? Wróciłam niedawno z chłopakiem z Egiptu i byliśmy pozytywnie zaskoczeni, bo tyle się słyszy teraz o przekrętach biur podróży. Na to namówił nas kolega, który też jechał na ten sam turnus, więc było wesoło. Mieszkaliśmy w luksusowy hotelu, nie innym niż ten, który pokazano nam wczesniej w prospekcie, dobre jedzenie, miła obsługa. Polecamy:)
IP: 83.18.177.42
Użytkownik
Posty: 17
Cenię sobie tego typu biura, bo naprawdę znają się na tym co robią. Nie trzeba się martwić, że organizator naszego wypoczynku nie wywiąże się ze swoich obietnic. Ja bardzo mile wspominam obsługę biura. Pracownicy tej firmy znają się na rzeczy i potrafią doskonale doradzić jakie wakacje wybrać.
IP: 83.10.67.100
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: Kraków
Tak, ja znam i jeździmy z tym biurem całą rodziną. Wakacje są zawsze w "egzotycznym" klimacie, ponieważ biuro specjalizuje się w dalekich podróżach. W zeszłym roku byliśmy w emiratach arabskich i było naprawde cudownie. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, wysoka klasa obsługi i klienta. Byliśmy zaskoczeni poziomem hotelu. Także jeśli zastanawiacie się nad tym biurem, to mogę wam je śmiało polecić, bo przetestowałem na własnej skórze.
IP: 83.10.58.81

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » czy zna ktoś bon voyage?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij