» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » MALGRAT DE MAR

MALGRAT DE MAR

Costa Brava wakacje Costa Brava opinie Costa Brava pogoda

Strona: < 1 2

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 27
an3726 napisał
Czy 10 euro będzie ok?


Chyba tak.
IP: 81.190.90.238
Użytkownik
Posty: 27
Eww napisał
Artur, wielkie dzięki!
Jak wrócę, to pewnie też się podzielę spostrzeżeniami :) pozdrawiam!


Proszę bardzo.
Ciebie też poproszę o przekazanie pozdrowień Pani Anicie :)
Miłego odpoczynku.
IP: 217.172.224.116
an3726
Gość
Artur
Jeszcze raz wielkie dzięki :) :)
Teraz tylko odliczać dni do wyjazdu,pozdrawiam :)
IP: 83.5.80.18
Kinga
Gość
Cieszę się, że trafiłam na to forum :) Jestem właśnie na etapie wyboru oferty (koniec sierpnia) i uparliśmy się z mężem, że musi to być Hiszpania i koniecznie Costa Brava (chyba Santa Susana), bo chcemy pozwiedzać Barcelonę. Faktycznie, rady Artura - bezcenne :) Do Barcy wybierzemy się samodzielnie, korzystając z kolejki. Ale, ale: czytałam, że po bilety na pociąg stoi się w kolejce sporej - to była opinia jakiegoś obcokrajowca, nas Polaków kolejki nie zrażają ;)
IP: 194.145.96.51
Użytkownik
Posty: 27
Kinga napisał
Cieszę się, że trafiłam na to forum :) Jestem właśnie na etapie wyboru oferty (koniec sierpnia) i uparliśmy się z mężem, że musi to być Hiszpania i koniecznie Costa Brava (chyba Santa Susana), bo chcemy pozwiedzać Barcelonę. Faktycznie, rady Artura - bezcenne :) Do Barcy wybierzemy się samodzielnie, korzystając z kolejki.


Na zewnątrz upał, a pociągi są klimatyzowane, więc można się zasiedzieć aż do stacji końcowej. A tam by wrócić trzeba wybrać właściwy spośród 17 czy 18 peronów, więc lepiej nie przeoczyć Catalunya ;)

Kinga napisał
Ale, ale: czytałam, że po bilety na pociąg stoi się w kolejce sporej - to była opinia jakiegoś obcokrajowca, nas Polaków kolejki nie zrażają ;)


Kolejka do kasy w tym okresie może być spora, zwłaszcza przed odjazdem.
Ale to chyba nie powinno być problemem. Po bileciki spacerkiem wieczorem, a rano już tylko skasować.
Do Barcelony pociągi są co 30 min. 15 i 45 min. po każdej pełnej godzinie, czyli np. 09:15 ; 09:45 ; 10:15 ; 10:45 i tak dalej.
IP: 81.190.90.238
Kinga
Gość
Dzięki Artur :) No to bosko, nie mogę się już doczekać tego zwiedzania ;) Obawiam się jednak, że jedna przejażdżka do Barcy to za mało! Ale na to się nastawiamy - na zwiedzanie wybrzeża, nie zaś na leżenie plackiem. No i faktycznie bazę wypadową będziemy mieli w Santa Susana - wczoraj sfinalizowaliśmy transakcję w biurze podróży.
IP: 194.145.96.51
Użytkownik
Posty: 27
Kinga napisał
Obawiam się jednak, że jedna przejażdżka do Barcy to za mało! Ale na to się nastawiamy - na zwiedzanie wybrzeża, nie zaś na leżenie plackiem.


Słusznie. Jedna wizyta w Barcy to tyle co pół litra na dwóch - czyli nic.
Dwie to minimum. Trzy jest ok, a włączając maraton zakupowy to i cztery będzie za mało ;)
IP: 81.190.90.238
Kinga
Gość
"Jedna wizyta w Barcy to tyle co pół litra na dwóch - czyli nic" - dobre porównanie ;)
IP: 89.230.221.113
Eww
Gość
My się wybraliśmy do Barcy w przedostatni dzień i niestety-za późno. Racja, jeden dzień to za mało, ale już nie mieliśmy mozliwości, żeby to powtórzyć. Ale przynajmniej jest okazja, żeby jeszcze się tam kiedyś wybrać :)
Santa Susana to całkiem miłe miejsce, mieszkaliśmy niedaleko i często bywaliśmy :)
Ogólnie wyjazd był bardzo udany, a najmilej wspominam zakupy w Carrefourze :D tanio, duży wybór i miłe panie kasjerki, zero problemów. Za średnie zakupy dla nas typu 4 puszki picia po 0,20 euro, bagietka, tuńczyk i kalmary w puszkach oraz sangria w kartonie płaciliśmy 5 euro, a cały dzień mieliśmy spokój. Jak na nasz niezbyt wielki, studencki budżet.. :p
Dodam jeszcze, że zupełnie przypadkiem trafiliśmy na pokój z przepięknym widokiem na morze. A na dodatek pokój był trzyosobowy, więc większy i z jednym łóżkiem więcej :D z uśmiechem patrzyliśmy na grupki ludzi wykłócających się o balkon, nie mówiąc już o widoku na morze ;)

P.S.-Kalmary są przepyszne :)
IP: 94.42.42.126
Kinga
Gość
Eww - zazdroszczę :-) Już przebieram nóżkami, nie mogąc się doczekać wyjazdu. Oby tylko Itaka, u której wykupiliśmy pobyt, niczego nie skopała...
Nabyłam wczoraj świetny przewodnik po Barcelonie i teraz robimy plany :-) Wiemy, że nie uda nam się wszystkiego zobaczyć (jedziemy tylko na tydzień, a co najmniej 2 razy wybierzemy się do Barcelony), ale - jak piszesz - jest pretekst, żeby tam wrócić. Pozdrawiam!
IP: 89.230.212.65
wafel
Gość
hej :)
właśnie wykupiłam z koleżanką wycieczkę do malgrat de mar, lece w sobotę :D i mam takie pytanko dużo tam Niemców?:P a w ogóle czy duzo tam młodzieży (studentów)? nie chcemy tafić na miasto pełne rodzin z dziecmi:p pozdrawiam
IP: 95.178.22.40
Użytkownik
Posty: 27
wafel napisał
hej :)
właśnie wykupiłam z koleżanką wycieczkę do malgrat de mar, lece w sobotę :D i mam takie pytanko dużo tam Niemców?:P a w ogóle czy duzo tam młodzieży (studentów)? nie chcemy tafić na miasto pełne rodzin z dziecmi:p pozdrawiam


Za późnoooo :D
ATSD niemców jak mrówków, ale to nie powinno przeszkadzać ;)
IP: 81.190.90.238
Użytkownik
Posty: 27
Eww napisał
P.S.-Kalmary są przepyszne :)



Nie spróbowałem, więc znowu będę musiał tam pojechać ;)
IP: 81.190.90.238
keri24
Gość
tak jest pelno Niemcow i Holendrow, chamy z nich jakich malo, ale trzeba ich olac i dobrze sie bawic;-) co do mlodych ludzi to bylo tak raczej srednio, ale ja bylam w 2 polowie czerwca wiec jakby przed sezonem;-) ale zazdroszcze!!!! pojechalabym tam chobcy jutro znowu....
IP: 79.185.160.92
Użytkownik
Posty: 4
keri24 - Polacy tez potrafią niezłą wieś zrobić :P
IP: 194.145.96.51
oxi
Gość
ja 19 jade do malgrat de mar hotel REYMAR ..i pytanko moje jak jest w hotelu? co do miejscowosci tojest okm 12 lat temu tam byłam
IP: 83.4.184.46
keri24
Gość
wiem wiem ze Polacy tez potrafia zrobic wies;-) ale akurat w tym hotelu co ja bylam to wiekszosc byla Niemcow i Holendrow i to takich 60-70 lat i troche sie napatrzylam! a mowia ze mlodziez jest chamska;-)
IP: 83.11.216.68
Użytkownik
Posty: 4
nie ma co przejmować się innymi i uzależniać swojego samopoczucia od zachowania jakichś buraków (a tacy znajdą się wszędzie) ;-) najważniejsze jest pozytywne nastawienie ;-)
IP: 194.145.96.51
an3726
Gość
Był ktoś może na meczu Barcy podczas pobytu na Costa Brava?Będziemy w Malgrat będzie w tym czasie mecz ale nie bardzo wiemy jak z powrotem po meczu
IP: 83.22.236.58
keri24
Gość
zalezy o ktorej ten mecz? z tego co pamietam to nam rezydentka mowila ze chyba ostatnia kolejka z barcelony kursuje gdzies kolo 21 lub 22
IP: 83.11.229.168
an3726
Gość
Dzięki za odpowiedż .Mecze z tego co się orientowliśmy są raczej zaczynają się po 20 ,więc chyba raczej nic z tego.
IP: 83.22.235.246
...sd
Gość
Warto jechać tam na 17 dni?
IP: 79.186.183.222
djspot
Gość
wg mnie nie warto.
ja sie wybieram 11,07,2011 do malgrat de mar.
orientuje się ktoś w cenach, bo nie za bardzo wiem ile kasy szykować :)
IP: 87.205.132.71

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Hiszpania » MALGRAT DE MAR

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij