» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » yakinthos Paralia

yakinthos Paralia

Dodaj opinię Opinie o apartamentach Yakinthos

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
aga
Gość
Czy apartament YAKINTHOS w Parali jest godny polecenia?Jaka okolica ,plaża ??itp
Dziękuję za każdą informację
IP: 84.234.0.140
bylamwidzialam
Gość
Hotel jest zbudowany w nowej czesci Paralii, do plazy i miasta nie jest zbyt daleko.

Czy godny polecenia? Zależy kto co lubi. Dla dwóch osób, jakiejś parki - w sam raz, dla większej ilości osob - nie, bo pokoje są małe. Zza lodówki nie zbyt pięknie pachnie, a na pierwszym piętrze jest wielki komin, przez który wylatują smrody z kuchni. Huczy on na okrągło i nie da się pogadać normalnie :) Poza tym pod balkonem jest rodzina kotów, która załatwia swe potrzeby fizjologiczne tam gdzie mieszka - nie jest zbyt miło. Klima się czesto psuje. W jednym z pokoi kabiny prysznicowej nie ma a odpływ jest do nosa,wiec woda stoi w lazience 24 h.
Dla ludzi, ktorzy duzo imprezuja w nocy a za dnia chodza na plaze hotel jest ok, bo tylko do przekimania - cena tez nie jest zbyt wysoka.
Jedzenie okropne, ciagle to samo, zimne, ohyda! Już lepiej zjesc na miescie, nizeli placic za to swinstwo.
Plaza - w porządku. Piasek jest świecący bo ma w sobie tzw. Mikę ;) mozna usiasc sobie gdzies samotnie z daleka od parasoli, ale tez mozna sobie siasc pod parasolem kładąc swe ciało na lezaczkach - jest jeden warunek trzeba kupic coś do picia (kawa bodajze 4 euro ) morze przyjemnie ciepłe, tylko czasem jakaś meduza się znajdzie.
Miasto - dużo dyskotek, knajp, sklepików, bazarków, w rynku jest kosciolek a niedaleko niego kafejka internetowa.
mam nadzieje ze pomogłam!
Pozdrawiam
IP: 83.29.149.178
aga
Gość
Dziękuję!Trochę jestem przerażona ale na rezygnację już za późno.Wyżywienia nie wykupywaliśmy i będziemy stołować się na"mieście".Chcemy korzystać z wycieczek i plaży więc praktycznie będziemy w Yakinthosie tylko na noc.
A jak to jest w tych apartamentach z widokiem na morze?Czy rzeczywiście?Okolica?Środki czystości i ręczniki rozumie że trzeba zabrać ze sobą? Dziękuję jeszcze raz za informację i cieplutko pozdrawiam :)
IP: 84.234.0.140
bylamwidzialam
Gość
Widok na morze jest jaki jest, coś tam widać, ale wszędzie są budowle (jak juz wczesniej wpsomnialam to nowa czesc miasta ) i to psuje krajobraz. Niedaleko od hotelu jest Lidl za ktorym nie przepadam i taki supermarket (takie niebieskie logo mają) i można tanio kupić potrzebne jedzonko - polecam melony, arbuzy i pomidory:) Niestety o wszystko się trzeba prosić (nawet o zmiotkę) i tak nie zbyt wiele tam mają albo mieli, bo byłam tam w wakacje 2009 - moze cos sie polepszyło. Ręczniki - własne, środki czystości też. Papieru nie wolno wrzucać do ubikacji tylko do kosza, bo rury mają jakieś do nosa. Więc lepiej nosić niż się prosić. Wycieczki są fajne - polecam Ateny i Meteory, mimo jazdy na stomych górach warto odwiedzić te miejsca:)
Pozdrawiam i chetnie jeszcze odpowiem na jakieś pytania !
IP: 83.29.156.220
marula78
Gość
aga napisał
Dziękuję!Trochę jestem przerażona ale na rezygnację już za późno.Wyżywienia nie wykupywaliśmy i będziemy stołować się na"mieście".Chcemy korzystać z wycieczek i plaży więc praktycznie będziemy w Yakinthosie tylko na noc.
A jak to jest w tych apartamentach z widokiem na morze?Czy rzeczywiście?Okolica?Środki czystości i ręczniki rozumie że trzeba zabrać ze sobą? Dziękuję jeszcze raz za informację i cieplutko pozdrawiam :)
Ja z rodziną jade 10 czerwca w jakim terminie jedziesz?
IP: 83.4.160.117
aga
Gość
po przyjeździe proszę opisać jakie wrażenia.My wyjeżdżamy w późniejszym terminie :) pozdrawiam
IP: 84.234.0.140
marula78
Gość
aga napisał
po przyjeździe proszę opisać jakie wrażenia.My wyjeżdżamy w późniejszym terminie :) pozdrawiam
w zeszłym roku byłem w Bułgari i było wszystko ok i jestem pewny że będzie tak samo za 700 zł nie należy wymagać cudów ;) ;) :D
IP: 83.4.160.117
aga
Gość
pewnie że nie można wymagać cudów :) i ja myślę że będzie ok ;)
IP: 84.234.0.140
jarek
Gość
bylamwidzialam napisał
Hotel jest zbudowany w nowej czesci Paralii, do plazy i miasta nie jest zbyt daleko.

Czy godny polecenia? Zależy kto co lubi. Dla dwóch osób, jakiejś parki - w sam raz, dla większej ilości osob - nie, bo pokoje są małe. Zza lodówki nie zbyt pięknie pachnie, a na pierwszym piętrze jest wielki komin, przez który wylatują smrody z kuchni. Huczy on na okrągło i nie da się pogadać normalnie :) Poza tym pod balkonem jest rodzina kotów, która załatwia swe potrzeby fizjologiczne tam gdzie mieszka - nie jest zbyt miło. Klima się czesto psuje. W jednym z pokoi kabiny prysznicowej nie ma a odpływ jest do nosa,wiec woda stoi w lazience 24 h.
Dla ludzi, ktorzy duzo imprezuja w nocy a za dnia chodza na plaze hotel jest ok, bo tylko do przekimania - cena tez nie jest zbyt wysoka.
Jedzenie okropne, ciagle to samo, zimne, ohyda! Już lepiej zjesc na miescie, nizeli placic za to swinstwo.
Plaza - w porządku. Piasek jest świecący bo ma w sobie tzw. Mikę ;) mozna usiasc sobie gdzies samotnie z daleka od parasoli, ale tez mozna sobie siasc pod parasolem kładąc swe ciało na lezaczkach - jest jeden warunek trzeba kupic coś do picia (kawa bodajze 4 euro ) morze przyjemnie ciepłe, tylko czasem jakaś meduza się znajdzie.
Miasto - dużo dyskotek, knajp, sklepików, bazarków, w rynku jest kosciolek a niedaleko niego kafejka internetowa.
mam nadzieje ze pomogłam!
Pozdrawiam
IP: 89.200.231.186
jarek
Gość
hmm chociaz jedna opinia w miare pozytywna na temat yakintosha,jak bys mogla jeszcze napisac jakie ceny srednio w paralii to by bylo super.Pozdrawiam
IP: 89.200.231.186
kris1970
Gość
czy w Yakinthosie jest telewizor i czy wszystkie pokoje mają balkon,ja jade od 10.07
IP: 83.230.8.82
Marta
Gość
Cześć! Ja byłam w tym hotelu w te wakacje i myślę, że jest dość przyjemny jak na tą cenę. Wszystkie pokoje mają balkony, telewizory też ;). Widok na morze? jak ktoś wcześniej napisał w niektórych pokojach jest, ale nie jest jakiś zapierający dech w piersiach. My trafiłyśmy na felerny pokój i podczas deszczu miałyśmy całą podłogę mokrą, ale ogółem miło wspominam wyjazd. Jeżeli ktoś lubi imprezować to zaraz obok jest dyskoteka "Cocus" :) :D
IP: 91.94.238.172
Marta
Gość
ceny są do przeżycia, na mieście możesz kupić kebaba z frytkami za 1,5 euro jeżeli nie jesz dużo to się tym najesz. Z tego co pamiętam ceny w knajpach też są do przyjęcia ;)
IP: 91.94.238.172
jarek
Gość
Czy ktos wybiera sie do grecji a dokladnie apartamentu yakinthos w czerwcu tego roku<06.06.10.>
IP: 89.200.231.186
aga
Gość
wybieramy się pod koniec czerwca więc już po waszym powrocie....... proszę o opinię z yakinthos i okolicy :)
IP: 84.234.0.140
marula78
Gość
Jadę 10 czerwiec do YAKINTHOSA ktoś jeszcze ?
IP: 83.28.194.209
aga
Gość
YAKINTHOS proszę o więcej opini samego apartamentu a także okolicy
IP: 84.234.0.140
gosc
Gość
ja z kolezanka juz jutro tam wyjezdzamy , zdamy relacje co i jak po przyjezdzie.pozdrawiam
IP: 109.95.94.86
kris1970
Gość
proszę o info osoby które były w tym roku jak tam jest faktycznie
IP: 83.230.8.82
mariol
Gość
mam pytanie czy w apartamentach yakinthos jest aneks kuchenny i jak jest wyposażony
IP: 83.230.8.82
jarek
Gość
Mariol aneks kuchenny jest maly piecyk z 2 palnikami elektryczny,garnek szt 2 plus 1 maly,szklanki do napojow,brak malych lyzeczek ale ogolnie to nie jest zle ja mialem pokoj 104 i ja z zona i dzieciakami mielismy super,Pozdrawiam
IP: 89.200.231.186
aga
Gość
Do jarek.
Proszę o więcej informacji na temat YAKINTHOS .Czy rzeczywiście cytuję z innego forum ".....bunkier bez okien" że jest ogólnie nie polecany???Już nie długo wybieram się tam i troszkę jestem przerażona.Choć dla mnie najważniejsze jest słońce i kawałek tej Grecji.Pozdrawiam
IP: 84.234.0.140
milenka
Gość
jak jest faktycznie w tym yakinthosie bo jedni piszą że syf inni że jest ok.proszę o szczera odpowiedż.czy jest widok z balkonu na morze.jakie są pokoje.co z łazienką i jakie jest otoczenie wokół hotelu.czy daleko do centrum
IP: 83.230.36.68
józek
Gość
czy ktos był juz w tym roku w yakinthosie jak tam jest jedni piszą że plac budowy inni że jest super a jak jest faktycznie czy pokoje maja balkony tak jak piszą czy do plaży jest daleko i jakie są ceny
IP: 83.230.37.61
jarek
Gość
AGA<ja bylem tam z zona i 2 dzieci,bylem mile zaskoczony bo mialem miec 3 lozka a byly 4 czyli ok,poza tym szef tego apartamentu bardzo mily,do plazy jakies 200-250 metrow,ja mialem pokoj 104 to jest na 1 pietrze i bylem zadowolony bo pokoj czysty i w miare duzy,oczywiscie w apartamencie winda,Aga mam pare zdjec to moge przeslac jak chcesz.Ogolnie jezeli ktos kto placi 500 zl od osoby i nie wymaga in clusive to bedzie wczasy wspominal bardzo milo,nie daleko jest mini market gdzie mozna kupic sobie jakies sniadanie i zrobic samemu w pokoju,na obiady chodzilismy na miasto srednio 15 e w 4 osoby,Jak macie jeszcze jakies pytania to napewno odpisze,Pozdrawiam Wszystkich i nie martwicie sie bo ja tez sie obawialem ale teraz wiem ze nie potrzebnie
IP: 89.200.231.186

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Grecja » yakinthos Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij