» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » yakinthos Paralia

yakinthos Paralia

Dodaj opinię Opinie o apartamentach Yakinthos

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
aga
Gość
DO JAREK!Mój nr GG 6642669 proszę o kontakt co do tych fotek...... z miłą i nie ukrywaną ciekawością chętnie je zobaczę.Pozdrawiam
IP: 84.234.0.140
mariol
Gość
'' jarek ''.jak możesz to prześlij parę fotek na mego maila krystian.j.05@wp.pl będę wdzięczny.
IP: 83.230.8.82
jarek
Gość
mariol zdjecia wyslane,pozdrawiam
IP: 89.200.231.186
mariol
Gość
dzięki
IP: 83.230.36.68
Aneta
Gość
Co do placu budowy- jest faktycznie. Balkony wychodzace na morze w rzeczywistości wychodza na budowę hotelu. Trwają tam prace na poziomie odsuszania fundamentów,budowy fundamentów itp. Robotnicy są i hałasują.
Wiem, bo byłam obok , w J&E przełam maja i czerwca 2010. Ogólnie ludzie kótrzy mieszkali w Yakinthosie bardzo narzekali. Podobno brudno, pełno niedoróbek itp. Na dole jest wielka sala, gdzie odbywają się wieczorki grecki i inne imprezy. Balkony wychodzące na tyłu budynku sąsiadują z kominami wentylacyjnymi kuchni (śmierdzi).
IP: 83.16.66.130
mariol
Gość
jarek.napisz czy faktycznie jest tak głośno jak pisze aneta i czy faktycznie jest plac budowy.dzięki za zdjęcia jak jeszcze masz zdjęcia z wewnątrz apartamentu to również możesz przesłać.
IP: 83.230.8.82
jarek
Gość
mariol jest szum ale nie zeby nie dalo sie wytrzymac,jak masz drzwi balkonowe zamkniete to nie slychac nic a co do wieczoru greckiego to faktycznie odbywa sie ale mi osobiscie to nie przeszkadzalo a muzyka nawet ladna,odnosnie komina wentylacyjnego to jest on na 1 pietrze.Fakt jest to troche dziwne ale czy smierdzi??Jak bym mial na wszystko narzekac to wolalbym w domu siedziec,a ogolnie to za takie pieniadze to nie moge powiedziec zlego slowa
IP: 89.200.231.186
mariol
Gość
ja jadę od 10.07 z gliwic czy ktoś jeszcze wybiera się w tym terminie.do JARKA napisz ile co kosztuje parę artykułów.pozdrawiam
IP: 83.230.8.82
jarek
Gość
Mariol< czyli np,chleb 0,6e,piwo w sklepie ok,05-1e,obiad w tawernie ok 5e<duzy>,piwo w tewernie 2e,gyros 1,8-2e,jakies tam ciasteczka na przekaske ok 1,5-2e,przejazdzka na bananie 8e za 15 min,skuter 10e,kola 2l {podroba}ok.1e takze ceny sa do przezycia
IP: 89.200.231.186
marula78
Gość
aga napisał
YAKINTHOS proszę o więcej opini samego apartamentu a także okolicy
no i niestety ale nie wygląda to wszystko tak pięknie .
Byliśmy od 10 czerwca do 21 broniłem to biura ale niestety ten hotel to jest jeden wielki syf , po pokojach biegają karaluchy ( do zainteresowanych mam zdjęcia ) a w dodatku odbywają się tam wesela do 5 rano .Ja byłem z dziecmi i dla nas był to koszmar mieliśmy pokój nad salą restauracyjna nikt z obecnych wczasowiszów nie spał przez całą noc !Rezydant pani Ania odpowiedziała nam na to że jak nie mogliśmy spać to mieliśmy iść na wesele co za tupet ! Niestety ale ja już nie skorzystam z tego biura zraziłem się i nic tego nie zmieni .A tak poza tym to jest tam plaga komarów bo przed hotelem jest bagno . dla zainteresowanych podaję e mail marula071@wp.pl odpowiem na wszystkie pyania dotyczące parali i tego
" hotelu" :(
IP: 83.28.199.155
mariol
Gość
jarek twoja opinia jest miarę ok a od marula78 fatalna a byliście w tym samym czasie to coś jest nie tak ale myślę że bedzie ok
IP: 83.230.36.68
jarek
Gość
Mariol powiem szczeze ze sam jestem w szoku nikt z tego turnusu co ja bylem nie widzial zadnych karaluchow czy tym podobne,ja mialem pokoj czysty i 2 inne pary ktore znalem tez nie narzekali,to nie wiem oco chodzi z tym syfem!!!Ale kazdy ma swoje zdanie,pozdrawiam
IP: 89.200.231.186
marula78
Gość
No widzisz niestety nas to spotkało w przed ostatni dzień wieczorem ,biegnoł sobie taki to pokoju mojego sąsiada.Całe szczęście udało mi się go ukatrupić , ale w dzień odjazdu mieliśmy taki zwierzątko w szawce między garnkami (mam parę zdjęć zrobionych dla dowodu).Co do tego syfu to może fakt trochę przesadziłem ale nie życze nikomu w pokoju takiego lokatora . Ja przeglądają to forum w zeszłym roku spotkałem się z opiniom pewnej urlopowiczki że w tym chotelu są karaluchy i nie wierzyłem w to ale niestety są pozdrawiam
IP: 79.185.222.76
anusia
Gość
jest ktos kto był w apartamencie j&e ?
IP: 83.13.58.202
Użytkownik
Posty: 5
jarek napisał
AGA<ja bylem tam z zona i 2 dzieci,bylem mile zaskoczony bo mialem miec 3 lozka a byly 4 czyli ok,poza tym szef tego apartamentu bardzo mily,do plazy jakies 200-250 metrow,ja mialem pokoj 104 to jest na 1 pietrze i bylem zadowolony bo pokoj czysty i w miare duzy,oczywiscie w apartamencie winda,Aga mam pare zdjec to moge przeslac jak chcesz.Ogolnie jezeli ktos kto placi 500 zl od osoby i nie wymaga in clusive to bedzie wczasy wspominal bardzo milo,nie daleko jest mini market gdzie mozna kupic sobie jakies sniadanie i zrobic samemu w pokoju,na obiady chodzilismy na miasto srednio 15 e w 4 osoby,Jak macie jeszcze jakies pytania to napewno odpisze,Pozdrawiam Wszystkich i nie martwicie sie bo ja tez sie obawialem ale teraz wiem ze nie potrzebnie



Jarku czy mogę prosić o przesłanie kilku zdjęć , jestem bardzo ciekawa wnętrza hotelu ponieważ niktóre posty mnie przerażają a już zapłaciła zaliczkę !
mój adres to : ullaz@o2.pl
z góry dziekuję
IP: 87.105.115.69
jarek
Gość
ULLA ja tez bylem przerazony jak czytalem to przed wczasami ale nie bylo tak jak to opisuja,poprostu ludzie chca zaplacic 100zl a miec ful wypas i jeszcze czerwony dywan na powitanie,takie jest moje zdanie i go nie zmienie a wpadki sa nawet w biurach o wiele drozszych,zdjecia przesle wieczorem.Pozdrawiam
IP: 89.200.231.186
mariol
Gość
jarku jeżeli masz zdjęcia wewnątrz hotelu to tez bym prosił na mego maila krystian.j.05@wp.pl
IP: 83.230.37.61
Mariola
Gość
proszę o informacja tych osób które w tym roku tam jadą i przyjadą jak tam jest i może jakieś ceny bo my z znajomymi wybieramy się 30 lipca tam z góry dziękuje
IP: 85.202.213.194
anusia
Gość
tez wybieram się 30 lipca do parali:)
IP: 83.13.58.202
Mariola
Gość
anusia napisał
tez wybieram się 30 lipca do parali:)

a z skąd jedziecie bo my z Jastrzębia
IP: 85.202.213.194
aga
Gość
Wróciliśmy z Paralii apartamenty Yakinthos .Sam apartament jest ok ,adekwatny do ceny.Położony w nowej części Paralii więc mówi samo za siebie że to część jeszcze w budowie,przed samym apartamentem Yakinthos trwa budowa innego hotelu więc można zapomnieć o dłuższym spaniu :) Nasz balkon (taras) był z widokiem na morze(nie myśleć tu o rewelacyjnym widoku) ale i też na budowę ;) poza tym było ok.Byliśmy na wyżywieniu własnym i całe szczęście bo popróbowaliśmy greckiej kuchni która jest znakomita.Paralia znana jest z licznych tawern i można zakosztować ich specjałów :) pychota.Ceny naprawdę od 5 -10 euro i więcej,zależy co zamawiamy.Warto posmakować ich ciasta,słodkie i pyszne.Można zjeść taniej w Fast food ale nie polecam, tanie i szybkie jedzenie bez przyjemności.Plaża w nowej części Paralii szeroka i nie tak zaludniona jak w centrum.Leżaki i parasolki za cenę wody,piwa itp a ja polecam zamówienia frappe pyszna mrożona kawa,niesamowicie smakuje ;).Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających!
IP: 84.234.0.140
anusia
Gość
Mariola - jedziemy z Katowic z biura ok service. jeżeli jedziecie w tym samym czasie to spotkamy się może w tym samym autokarze:) Nie wykupywałam jedzenia i całe szczęście bo na każdym forum czytam złe opinie na ten temat. O kawie frappe słyszałam,nawet piłam w Polsce (zakupiona w Grecji przez znajomych) faktycznie rewelacja:)
IP: 83.13.58.202
Mariola
Gość
Anusia tez jedziemy z biura ok serwis .Jedzenia tez nie wykupywaliśmy bo my już w Grecji byliśmy tylko gdzie indziej i wiem ze lepiej stołować się na mieście .
AGA napisz przykładowe ceny jakie są na mieście
IP: 85.202.213.194
aga
Gość
Ceny w supermarkecie i pobliskim Lidl-u są do przeżycia ;) nieróżniące się za wiele od cen w naszych kurortach nadmorskich więc spokojnie ;)
IP: 84.234.0.140
natalia
Gość
ja pojade teraz 3 raz pod rzad do parali wiec odnosnie tego miasteczka mam juz wyrobione zdanie:) bylam w toronto city i el greco:) za kazdym razem bylam bardzo zadowolona, jak ktos ma jakies pytania niech pyta:D teraz chyba pojedziemy do yakinthosa, i tu mam pytanie do ludzi co tam byli: jest tam rzeczywiscie recepcja taka zeby zostawic klucze od pokoju itp?
IP: 83.30.254.254

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Grecja » yakinthos Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij