» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » kradną w hotelu Bella Vista w Egipcie

kradną w hotelu Bella Vista w Egipcie

Dodaj opinię Opinie o hotelu Bella Vista

Strona: 1

Autor Treść
lidia
Gość
Od 21.12.09 do 3.01.10 byłam w Hurghadzie w w/w hotelu- impreza Sun&Fun. Rezydentka przedstawiła się ustnie jako Aga, pisemnie jako Ewa Szulecka .Od początku zgłaszaliśmy jej niezadowolenie z przydzielonego pokoju, najpierw pokój na poziomie równym z ziemią,do którego wchodziły koty przez okno, po interwencji otrzymaliśmy pokój 115, w którym gryzły nas insekty, początkowo sami zakupiliśmy środki, żeby je wytępić, a potem pomagali nam pracownicy recepcji , lecz nie udało się ich zlikwidować. W nocy z 25 na 26.12.09 insekty(po użyciu wielu trucizn ) uszkodziły mi oko, które nie mogłam otworzyć . O 7 -ej rano zatelefonowałam do rezydentki,domagając się porady lekarskiej. Załatwiła mi pomoc medyczną, a na reklamacji, którą jej przedstawiłam do podpisu napisała, że mnie pogryzły komary- nie pofatygowała się, żeby obejrzeć stan naszych pogryzień, ani też pokoju, w którym nastąpił ten incydent.Nie pomogła też w zamianie tego pokoju. Po uszkodzeniu mojego oka i bezradności obsługi wobec robactwa przydzielono nam pokój 401, od strony północnej nad miejscem koncertowym (codziennie pani śpiewała to samo) blisko ulicy (hałasy dochodziły przez całą noc).Ostatniego dnia skradziono mi worek z bielizną i kostiumem kąpielowym - wartość ok.1000,-zł.Chcę podkreślić, że problemy z pokojami mieli tylko klienci Sun&Fun. Imprezę zakupiłam w Easygo, ale na ich stronach negatywne opinie są blokowane.Poza tym impreza była skrócona o 1.dzień bez żadnej rekompensaty.
IP: 77.253.135.157
bilbao
Gość
Stara prawda jak świat. Jaka cena taki standard
IP: 87.205.241.102
lidia
Gość
Cena wynosiła 3.300 z opcją HB i wczesną rezerwacją :)
IP: 87.205.238.34
czerwony baron
Gość
hahaha jesli easygo blokuje kontrowensyjne wpisy to gratuluje pomyslowosci. o hotelu mozna poczytac wszedzie podobne komentarze,ze nadrabia braki lokalizacja i kameralnoscia, co do przydzielania pokoi nie slyszalem o konkretnych pokojach dla konkretnego biura, a jezdze czesto bo taka mam prace,a w sezonie ze zmianami jest wszedzie ciezko. doo zobaczenia na szlaku
IP: 41.153.36.104
bilbao
Gość
Na przyszłość przed rezerwacją sprawdzaj opinie na
holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Bella+Vista-hid_8573.html
wybieraj hotele o min 80% rekomendacji. Analizuj zdjęcia i filmy. sprawdź okolicę hotelu na mapie
Jeszcze dodam że byłem w Marsa El Alam tydzień wcześniej hotel 4,5* 14 dni all z Itaki za 2099zł od osoby
pokój zamówiłem przez internet jeszcze przed wyjazdem
pozdrawiam
IP: 77.254.51.37

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » kradną w hotelu Bella Vista w Egipcie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij