» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Andromeda - Słoneczny Brzeg

Andromeda - Słoneczny Brzeg

Dodaj opinię Opinie o hotelu Andromeda

Strona: 1

Autor Treść
SIWY
Gość
Czy ktoś był w tym hotelu ??
Jakieś opinie ??
W którym miejscu jest usytuowany ?? :P
IP: 85.222.52.136
Użytkownik
Posty: 31
hej , a kiedy jedziesz do Bułgarii , bo ja się wybieram 13 lipca ale do innego hotelu
IP: 93.105.170.167
mimimi
Gość
ja też jestem ciekawa jaki to hotel.... jadę z małymi dziećmi...może ktoś coś powie mi na temat warunków. Jedziemy w lipcu
IP: 83.143.47.185
Użytkownik
Posty: 5
Do centrum bardzo daleko,usytuowanie na samym końcu Słonecznego Brzegu,przy samej ruchliwej ulicy :)
IP: 89.73.159.102
maja
Gość
Ładny, nowy hotel. Słoneczny Brzeg to jedna długa promenada, więc nie trzeba się wybierać do centrum - sklepy, knajpki, restauracje, dyskoteki są wszędzie, więc nigdzie nie jest daleko.
Fakt, przed hotelem jest ruchliwa ulica, ale w niczym ona nie przeszkadza, a miałam pokój od strony ulicy. Pokoje sprzątane są codziennie, ręczniki wymieniane co trzy dni. W hotelu jest restauracja - nie jest drogo (piwo 3zł, pizza 10zł), choć ja i tak jadłam w lokalach przy plaży.
Dla osób niespecjalnie wymagających - jak najbardziej polecam.
IP: 89.174.224.1

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Andromeda - Słoneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij