» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

BUŁGARIA Hotel Andromeda

Dodaj opinię Opinie o hotelu Andromeda

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
KRISU
Gość
WITAM CZY WIE KTOŚ JAK JEST W HOTELU ANDROMEDA W BUŁGARI, JAKIE SĄ CENY I GDZIE NAJLEPIEJ WYMIENIC KASE MOŻE KTOŚ JEDZIE 13 LIPCA Z ŁODZI. POZDRAWIAM
IP: 195.13.38.146
adi
Gość
Cześć. Ja jadę z rodzinką do Andromedy 13 lipca z Bielska Białej. Nigdzie nie ma opini o tym hotelu bo jest chyba nowy.Co do kasy to z tego co się dowiadywałem to najlepiej zabrać euro i tam wymieniać.Pozdrawiam.
IP: 79.163.216.86
KRISU
Gość
Dzięki Adi pozdrawiam i do zobaczenia w Bułgari
IP: 195.13.38.146
adi
Gość
Chyba się nie myliłem co do tego ze jest nowy i dlatego nie ma jeszcze opinii! Może ktoś coś napisze po pierwszych wizytach w czerwcu. Krisu- z jakiego biura jedziesz i w ile osób?
IP: 79.163.197.193
Krisu
Gość
Jade z ok service w dwie osoby a ty? Myśle ze pogoda nam dopisze pozdrawiam :
IP: 195.13.38.146
adi
Gość
jadę w 4 osoby też z ok. servise.
IP: 79.163.253.248
bogdan
Gość
witam.ja jadę 30 lipca z bielska 6 0sób .moze ktos jedzie z andrychowa.
IP: 83.5.209.192
Użytkownik
Posty: 31
adi napisał
jadę w 4 osoby też z ok. servise.


Witaj Adi, ja też jadę 13 lipca z bielska do SB tylko że do hotelu Nancy i też jedziemy w 4 osoby ( 1 dziewczyna i 3 facetów - teraz je jestem rodzynkiem ) i też z biura ok servic. Na pewno się spotkany na dolnej płycie PKS ale możemy się wczyśniej zgadać. Pozdrawiam
basia
IP: 94.42.133.144
adi
Gość
No hej Basia. Nie wiem jak oni mają poukładane te wyjazdy, ale może rzeczywiście się spotkamy. Ja jadę z rodzinką. Na razie to nie wiem dokładnie nic na temat wyjazdu muszę iść do biura co , jak i o której. Jade z Andrychowa. Zgadać się zawsze można. Pozdrawiam.
IP: 79.163.247.138
Użytkownik
Posty: 31
Adi, będziecie wyjeżdżać tak jak ja o 8:20 z dolnej płyty PKS w Bielsku.
IP: 78.88.60.119
adi
Gość
No hej Basia> To jak sie zgadamy?
IP: 79.163.189.248
Użytkownik
Posty: 31
Możemy się wspólnie przygotować do tego wyjazdu, w końcu to 24 godziny jazdy. A w jakim wieku masz dzieciaczki? Ja jeszcze nie mam swoich maleństw. Najlepiej pisz na e-maila basia_smykowska@wp.pl tam jestem częściej. Jak się czegoś dowiem o twoim hotelu to napisze, ale jeśli będziesz miała pytania odnośnie miejscowości to pisz bo dużo się już dowiedziałam. pozdrawiam basia
IP: 78.88.60.119
Gosi
Gość
Witam. Jade do andromedy juz w ta niedziele- 13.06 z ok services. Rowniez nigdzie nie znalazlam opinii o tym hotelu.. Aby chociaz Wam pomoc, jak wroce od razu napisze recenzje jak bylo:) pozdraiwam wszystkich.
IP: 83.5.20.172
adi
Gość
Czekamy "Gosi"! I jak tam na granicy?
IP: 79.163.225.10
ansk
Gość
Ja również do Andromedy ale 3 lipca, jestem ciekawa nowich informacji o tym miejscu.
IP: 93.157.119.210
turysta
Gość
Hej Bogdan, to jak ty bedziesz wsiadal, to my juz bedziemy na Cie czekac, jakie miejsca zajac? zrozumiem ze z tylu dla Vipów :)))
IP: 83.10.136.68
Micho
Gość
ansk napisał
Ja również do Andromedy ale 3 lipca, jestem ciekawa nowich informacji o tym miejscu.


hej ja tez jade 3 lipca do andromedy.. skad wyjezdzasz??
IP: 83.22.23.119
ansk
Gość
Z Gliwic a reszta grupy z Rybnika
IP: 93.157.119.210
Gosi
Gość
Obiecałam, że opisze jak było w Andromedzie:) Tak wiec dzis wrocilismy do domu. Jezeli chodzi o przejazd z ok services to znajdzie sie pare zastrzezen, m.inn. to, ze autokar do bulgrarii spoznil sie nam o 1 godz i czekalismy na dworcu pks bez zadnych wiadomosci, i tak samo z powrotem, mielismy wyjechac ok.16 a czekalismy do 17. Tyle co do minusow, reszta byla ok.
Jezeli chodzi o hotel to naprawde polecam.!! Za taka cene jest on naprawde wypasiony. Sprzataczki sa kazdego dnia, reczniki wymieniane co jakies 3 dni. W pokojach sa aneksy kuchenne ze sztuccami i kubkami. Talerze to roznie, w niektorych pokojach byly plytkie w niektorych glebokie. Do tego w kazdym pokoju sa opiekacze, a jezeli ktos ma zamiar sam sobie gotowac, to musi zabrac wiecej garnkow czy patelnie. Lazienki sa dosc duze, w zaleznosci ilo osobowy pokoj, to rozne maja zawartosci. My w 2osobowym mielismy prysznic, ubikacje, umywalke, lustro, suszarke. Pokoje sa przestronne i oprocz duzego lozka jest tez dodatkowa kanapa i stolik. Ponadto toaletka (genialna) i tv. Dodatkowo balkon.
Rowniez restauracja w hotelu jest swietna. My przez pierwsze dni jedlismy na miescie, bo myslelismy, ze w hotelu bedzie drogo, ale potem sprobowalismy i okazalo sie inaczej. Duze porcje, tanie i przede wszystkim pycha! Jedna uwaga to, ze trzeba bylo dlugo czekac, ale przynajmniej wszystko swieze. Piwo lane tez maja najtansze na miescie, czyli 1,5 lv. Do tego dochodzi mila obsluga i niczego wiecej nie trzeba chciec.
Na samym poczatku troche rozczarowal nas basen, bo wizualnie jest duzo mniejszy niz na zdjeciu. Ale jak weszlismy i sie kapalismy to spokojnie wystarczal, ma okolo 160 cm glebokosci. Obok niego sa lezaki, nieplatne.
Na miescie jest mnostwo atrakcji. Jak bedziecie szli do jakiegos klubu to dokladnie pytajcie o ceny, bo czasami probuja oszukac. Oczywiscie nie wszedzie.
Co do morza to woda ciepla i w lini prostej od Andromedy czysta, bo w strone Neseberu to same glony.. Nam sie udalo, ze w tej okolicy nie ma. Na plazy mozna wypozyczyc lezaki platne 7 lv/ dzien i do tego parasol tez 7 lv/ dzien. Mysmy nigdy ich nie brali, bo sie nie oplaca. Mozna za lezakami rozlozyc sie na reczniku. Niby jest zakaz, ale nikt go nie przestrzega. Na plazy sa boiska do siatkowki.
Do innych miast mozna dojechac autobusem. Przystanek jest kawaleczek od hotelu. Do Neseber bilet kosztuje 1lv, do Ravdy 1,5lv. Do Neseberu autobusy jezdza co 15 min., a do Ravdy juz rzadziej. Rozklady sa rozrysowane i latwe do zrozumienia.

Jesli chcecie wiedziec cos jeszcze to pytajcie, z checia odpowiem. Ja ogolnie jestem z hotelu bardzo zadowolona i bylam strasznie pozytywnie zaskoczona, jak cala grupa:) Jak ktos bardzo bedzie chcial, to moge przeslac na maila pare zdjec:)
Pozdrawiam.
IP: 83.5.32.214
adi
Gość
Hej Gosi. Dzięki za info.powiedz jeszcze jak z wymianą euro na lewy i jak idzie się dogadać? Jak z opieką jakiegoś rezydenta i jak z przejazdem przez granice buł- węgierską bo tak chyba jadą. Z góry dziękuje.
IP: 79.163.176.175
Gosi
Gość
Z wymiana euro na lewy trzeba uwazac. Najbezpieczniejsze sa kantory "Crown" (jest ich duzo i maja logo z korona, to latwo zapamietac) i maja najlepszy kurs. Jest tez mozliwosc wymiany w hotelu, co jest pewne, ze Cie nie oszukaja.
Dogadac mozna sie w roznych jezykach. Oni sa tam nastawieni na Polakow i bardzo duzo osob umie podstawy polskiego. Poza tym to angielski, ruski, i zawsze mozna "na migi":)
Co do naszego rezydenta to ma na imie Daniel, ma okolo 20lat, w drugi dzien bylo z nim spotkanie, opowiedzial o wycieczkach i omowil sprawy organizacyjne, potem bywal u nas co pare dni, bo ma tez inne hotele.
Przez wszystkie granice przejechalismy w miare szybko. Czas czekania zalezy od tego ile autokarow jest przed Toba i na jakich celnikow sie trafi. W drodze powrotnej bylo bez problemowo. Natomiast jak jechalismy tam to na serbsko- bulg wszyscy musielismy wysiasc z autokaru i przejsc z paszportami przez bramke (w srodku nocy) :/
Pozdr.
IP: 83.5.32.214
ansk
Gość
dzieki za informację,
IP: 93.157.119.210
KRISU
Gość
Dzieki Gosiu za informacje jeśli mozna wiedzieć to jaki jest przelicznik waluty w Bulgarii i jakie są ceny na mieści drogo czy w miare i oczywiście jaka pogoda pozdrawiam.
IP: 195.13.38.146
micho
Gość
re: Ansk
my wyjezdzamy z jastrzebia, pewnie bedzie fajnie i pobalujemy ;)
IP: 83.22.34.113
ansk
Gość
A ja jeszcze mam pytanko o odległość do plaży oraz czy w pobliżu jest jakiś market spożywczy.
IP: 93.157.119.210

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij