» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » OK-TOURS Turcja 30.06-14.07

OK-TOURS Turcja 30.06-14.07

Strona: 1

Autor Treść
Yoyo
Gość
wybiera się ktoś? :D
IP: 88.156.39.141
chocoholic
Gość
wybiera się ;d a ile masz lat? ;D
IP: 83.9.101.133
Yoyo
Gość
oo no to spoko :D
17, a Ty? ;>
IP: 88.156.39.141
chocoholic
Gość
oł yeach, prawie 17 xd to widzimy sie na Okęciu? ktoś jeszcze leci? ;)
IP: 83.9.101.133
Yoyo
Gość
nono :D będzie zajebiście! ^^ może jeszcze ktoś się odezwie ; d ludzie! im więcej, tym lepiej xD
IP: 88.156.39.141
sandzia 17
Gość
bedziecie miały zajebiscie^^ bylam w tamtym roku. bedziecie meeeega zadowolone ^
IP: 83.11.76.175
chocoholic
Gość
oo to się cieszę. xD
IP: 83.9.101.7
Wiktoria
Gość
Byłam tam rok temu, mogę napisać parę wskazówek ;)
Co do hotelu. Nie zachwyca. Niby ładne pokoje, dobre jedzenie, ale z drugiej strony upierdliwa obsługa i beznadziejny basen. Uważajcie na jednego kelnera, który ma się tam prawie za kierownika (ma taki tatuaż na plecach Recep). Facet jest wścibski, donosi opiekunom kto i gdzue wychodzi. Jest na tyle bezczelny, że potrafi się ludzi wypytywać gdzie, z kim i po co idą, a potem już tylko telefon to teachersów. Nie dajcie się zwieść jego uśmiechom i żarcikom, to kawał skurwysyna ;p Starajcie się też nie zostawiać nigdzie w pokoju jedzenia, chociaż nie można go wnosić do hotelu, to i tak się to robi, ale tam są karaluchy, jak porozkładacie żarcie, to się od razu zlecą i będzie problem (a ostrzegam, one są dwa albo trzy razy większe od tych naszych, fuj ;p) Plaża ładna, czysta i bardzo blisko, wystarczy przejść przez ulicę (jednak trzeba uważać, bo kierowcy są fatalni, a przejścia tam nie ma). Na pewno będziecie mieli wyprawy na bazar. Jedynym minusem jest to, że centrum Alanyi jest bardzo daleko, ale spokojnie można autobusem za 1 lira dojechać. Jak wysiądziecie z autobusu, bazar będzie po drugiej stronie ulicy. Cóż, jeżeli szukacie wrażeń i fajnych miejsc, gdzie można się pobawić i wypić, idźcie w przeciwnym kierunku do samego portu :) Tam nocą kwitnie życie, w prawie każdej knajpie jest happy hour. Odnośnie bazaru - nie kupujcie tam przypraw, które stoją w tych koszach, te które są na wagę (widzieliśmy olbrzymiego robala baraszkującego w jednej z nich), można kupić przyprawy w paczkach. Do dziewczyn. Turcy uwielbiają europejki i mają świra na punkcie blondynek (sama miałam taki problem, a jestem blondynką ;p). Najlepiej ich ignorować i nie rozmawiać z nimi. Dla tych, których ci brudni ciapaci odstraszają, polecam club The Doors Rock Bar przy porcie. Tam zdaje się ciapaci mają zakaz wstępu, bo to właśnie tam skupiają się wszyscy europejscy blondyni i blondynki ;) Uważajcie na tandetę i wszędzie się targujcie ;p Pamiętajcie, żeby się targowaćo jak najniższą cenę i nie dawać za wygraną, oni i tak wam sprzedadzą ;p No i co tam jeszcze... Hm... Na pewno pokażą wam taki market Migros, na rogu przy skręcie do niego jest taka restauracja, w której pracuje miły pan, jak mu powiecie, że z Polski jesteście to wam puści płytę Feela xD No i mają tam dobre kebaby ;] Aha i jak będziecie chcieli wymieniać pieniądze, to lepiej wymieniajcie w centrum, a nie u tego oszołoma koło Migrosa, w centrum mają lepszy kurs, różnica niewielka, ale jednak ;) Życzę wam miłej zabawy, na pewno będziecie ten czas mile spędzali, tak samo jak ja pomimo kilku nieprzyjemności ;] Ja na pewno bym tam jeszcze z chęcią wróciła, ale wybrała bym inny hotel, bliżej centrum, o lepszym standardzie i mniej wścibskiej obsłudze ;)
IP: 88.156.13.240
xxx
Gość
ja też się wybieram ;) dzieki Wiktoria za informacje, ale troche mnie wystraszylas tymi karaluchami, fuu! ; D mam nadzieje ze my nie będziemy tam ich mieli... też jestem blondynką, więc z chcęcią pójdę do tego The Doors Rock Bar ;) a mam pytanie, mogliście sobie normalnie codziennie chodzić tam na imprezy? czy musieliście np o pewnej godzinie juz byc w hotelu?

noo, i ktoś jeszcze leci w tym roku? ;>
IP: 88.156.13.181
Wiktoria
Gość
Mieszkałam ściana w ścianę z tamtymi dziewczynami, które miały karaluchy, ale u nas ich nie było. Także najważniejsze, żeby nie zostawiać jedzenia, bo one do tego przyjdą ;p
Mnie się trafiły beznadziejne opiekunki i nie było mowy o samodzielnym wyjściu gdziekolwiek, bo potem się robił wielki przypał. Ale wcześniej z ok-tours'a byłam w Grecji i Czarnogórze, a znam osoby, które też objechały prawie wszystkie obozy z okeja i tylko ja miałam takie beznadziejne opiekunki i tylko w Turcji. Jak byłam w Grecji to już w ogóle luz był ;)
IP: 88.156.13.240
Magdalena
Gość
ja się wybieram :) a do jakiego wy hotelu ?
IP: 87.99.104.112
Gabi
Gość
ale przeciez w tym roku turcja i kreta są odwolane z ok tours..
IP: 83.19.178.59

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » OK-TOURS Turcja 30.06-14.07

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij