» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Wycieczki fakultatywne w Alanji i Side

Wycieczki fakultatywne w Alanji i Side

Strona: 1

Autor Treść
Lena_Alanja
Gość
Zapraszam serdecznie do przezycia wspanialej przygody z historia, kultura i pieknymi krajobrazami Turcji podczas naszych wycieczek fakultatywnych!
www.lena-pachotour.pl.tl
A jak juz bedziecie na miejscu, zapraszam na pyszna herbatke jablkowa!
http://www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start=28044
Pozdrawiam i zycze udanych wakacji!
IP: 78.162.29.142
jarce111@wp.pl
Gość
Side 02-06-2010 - 09.06.2010 Proszę o harmonogram wycieczek wraz z ceną.
Z góry dziękuje
IP: 83.238.240.212
Lena_Alanja
Gość
Witam.
Oferte z Side i okolic juz wyslalam;)
Prosze sprawdzic.
Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do pieknej Alanii!
IP: 78.163.164.94
zpeterson@op.pl
Gość
Proszę o harmonogram i plany wycieczek wraz z cenami.Będę w Alanyi we wrześniu.Głównie interesuje mnie kapadocja anamur i demre.Pozdrawiam Zbig
IP: 83.4.138.19
Lena_Alanja
Gość
Witam serdecznie.
Oferte wyslalam juz drugi raz, ale nie bylo odpowiedzi:(
Moze nie dostaliscie oferte?
Pozdrawiam
IP: 95.10.172.56
Lena_Alanja
Gość
Zapraszam ponownie do slonecznej Alanji!
IP: 88.224.234.188
iwonabit@o2.pl
Gość
Witam. W Alanji - Obagol będę wraz z rodzinką w maju imteresuje mnie wycieczka dwu dniowa do EFEZU i PAMUKALE serdecznie proszę o harmonogram , cenę i plan wycieczki - pozdrawiam Iwona:)
IP: 89.171.29.36
turysta
Gość
Korzystalam z tego biura i bardzo polecam.Jak będę w
Alanyi to na pewno jeszcze tam wrócę.
IP: 89.75.109.85
Basia
Gość
Korzystałam z tego biura i bardzo polecam.Wszystkie wycieczki były udane.Nie zapomę ich nigdy.
IP: 89.75.109.85
Użytkownik
Posty: 39
Jechałam od Leny do Kapadocji, na raffting i na wycieczkę quadami po górach. Polecam gorąco :D

Ceny o wiele niższe niż u rezydentów, a np. wycieczka do Kapadocji z Oktayem to zaliczenie o wiele mniejszej ilości perfumerii i wytworni niż np. z rezydentką Triady :D

Zarąbiscie było na quadach - jazda po ścieżkach górskich i odpoczynek nad kryszałowo czystym i zimnym jeziorem - kąpiel obowiązkowa :D

Raffting też fajny - szefem pontonu był niziutki długowłosy Turek - przebój sezonu :P Byliśmy chyba najgłośniejszym pontonem na rzece. Tak nas zagrzewał do walki :D

Pozdrowienia od Doroty, Beaty, Tomka, Darka i Michała - hotel Banana Beach Alanya (2008 )
IP: 83.6.194.253
Lena_Alanja
Gość
Wszystkim naszym klientom, sympatykom i partnerom,
skladamy najserdecznniejsze zyczenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Swiat Wielkiej Nocy, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa
[www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl]
Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie do pieknej Riwiery Tureckiej!
IP: 95.15.248.120

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Wycieczki fakultatywne w Alanji i Side

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij