» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Lozenec, hotel Stefanov

Lozenec, hotel Stefanov

Strona: 1

Autor Treść
kasia80
Gość
Witam. W tym roku wybieramy się do miejscowości Lozenec, hotel Stefanov. Czy ktoś tam był? Jeśli tak proszę podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami na temat miejscowości i hotelu? Co warto zobaczyć w okolicy? Gdzie jadać? Itp. Będę naprawdę wdzięczna za jakąkolwiek informacje.
IP: 89.25.234.191
Magda
Gość
Byłam w Lozencu i to właśnie w tym hotelu. Samo miasteczko jest zadupiem (określenie może brzydkie, ale trafne). Nie wiem, czy coś sie dzieje w sezonie, wiem natomiast, co się dzieje, a raczej czego brakuje na pocz. września, ponieważ wtedy tam pojechałam. Otóż wszystkie kluby zostały zamknięte, knjapy te nieliczne otwarte ok. 5-6.09 też już były nieczynne. Są 3 plaże wiec pod tym wzgledem- przyzwoicie, ale nie samym opalaniem żyje człowiek. Warto by było cos pozwiedzać, a tu już rodzi sie problem, bo wiele łądnych, wartych zobaczenia meijsc jest daleko,a co za tym dizie- koszt jakiejkolwiek wycieczki fakult. wychodzi dosyć drogo. Jeśli jednak, ktoś chce pozwiedzać, to polecam Sozopol, Nessebar i b. drogą, ale rewelacyjną i niezapomnianą wycieczke do Istanbułu- kawałek ale grzechem by było nie zobaczyć!
No i tyle z moejj strony.
Aha, hotel- przymeny, pokoje czyste z łazienką i telewizorem. Ładne, przestronne balkony, czysta woda w basenie i blisko plaża- czegóż chcieć wiecej?:)
Aaa i jeszcze jedno, Lozenec, ajko ze nie należy do miejscowosci typowo turyst. wiec menu jest wyłacznie pisane cyrylicą, wiec warto się jej nauczyć przed wyjazdem:D
To tyle, mam andzieję, ze pomogłam:)
Pozdrawiam:)
IP: 195.117.90.165
Bart
Gość
Tobie myślę , że już nie pomogę, ale ktoś może szukać opinii.
Byłem tam od 12 lipca tego roku. Hotel w miarę czysty i zadbany. Jeśli będziesz miała pokój w najnowszym budynku, będzie całkiem komfortowo, ale dwa pozostałe to... warunki dobre do mało-wymagających kolonii. Widziałem pokoje, które np w łazienkach mają tylko z prysznica baterię i nic więcej, trzeba sobie radzić, bo za kabinę służy całą malutka łazienka.
Bardzo ważną rzeczą jest też jedzenie. Na forach ludzie piszą, że jest tylko monotonne, ale po kilku dniach ( byłem 12 ) chce się człowiekowi płakać przy posiłkach, całe szczęście, że niedaleko sprzedają całkiem dobre kebaby. Śniadania to zawsze ten sam szwedzki stół: parówki w kolorze papieru toaletowego ( po rozmowie z panią z baru, można dowiedzieć się ile tak na prawdę tam leżą :D ), chleb tostowy ( zw na długą datę ważności) i dziwne wędliny, których bałem się jeść.
Na obiady i obiadokolacje jest zwykle coś, co podszywa się za schabowego, ziemniaki z poprzedniego obiadu i sałatka z pomidorów i ogórków posypana regionalnym serem, a'la fetą.
Jeśli ktoś zamierza tam się fajnie bawić, niech uważa! Jeśli Polacy próbują śpiewać po 23.00 ( cisza nocna ) pan Stefan wzywa policję. Byłem świadkiem takiej akcji. Po "wyjaśnieniu sytuacji" właściciel wyłączył wczasowiczom oświetlenie na tarasie. Cóż... stary typ i tyle.
Trzeba też wspomnieć o pandemii jakiegoś wirusa... pierwsze mówili, ze to zmęczenie od słońca , potem że to wirus, który jest nad całym Morzem Czarnym. Skończyło się na tym że wymioty itd. miał cały turnus łącznie z rezydentem, a gdy wezwano lekarza, okazało się, że nie ma, jak nas zapewniano, polskiego doktora, tylko ktoś z Bułgarii.
Ogólnie hotel ma fajną atmosferę, basen z darmowymi leżakami ( całodobowo rezerwowanymi przez Polaków - podobno już tradycja :D ) i świetne barmanki ( jedna to Czeszka mówiąca po polsku, bardzo pozytywnie zakręcona xD )
Reasumując główną wadą jest jedzenie... Myślisz sobie " nie jadę tam jeść", ale uwierz, bez pełnego żołądka, Polak zły :D
Mam nadzieje, że pomogłem komuś. Pozdrawiam :)
IP: 82.160.108.98
gugu
Gość
faktycznie - jedzenie bardzo monotonne - zestaw śniadaniowy niezmienny i po trzech dniach zostaje co najwyżej dżem i kawa z automatu - jedzenie fatalne - jeśli jechać brać bez wyżywienia! co do wirusa - na 100 osób 90 będzie na bank chore (nawet % nie pomagają) - lekarz jest wzywany dość często do już ekstremalnych przypadków - że jedzenie byle jakie którego po 4 dniach już nawet nie chce się wąchać - uwaga na wodę!!! nie pić kranówy!!!
IP: 83.10.101.193
Iveta
Gość
:roll: co na to pevedet :) ale dzienkuje ze o me za vse piste dobre reci czekam na bara na vsicki polaki :mrgreen:
IP: 84.54.178.80
mat
Gość
hotel ładny, jedzenie gwarantuje 2 dni biegunki i wymiotów, własciciel hotelu zwykly cham, odradzam,
IP: 188.123.217.33

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Lozenec, hotel Stefanov

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij