» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » turystykastudencka.pl - Bułgaria Obzor

turystykastudencka.pl - Bułgaria Obzor

Strona: 1

Autor Treść
Adri
Gość
Wybieram sie sam 13.07 do Bułgarii z turystyką studencką. Jedzie też ktoś na ten wyjazd imprezowy? :D No i jakieś ładne panie :)
IP: 87.96.108.87
Ania
Gość
Ja jadę z 2 koleżankami, ale się miniemy bo wy wyjeżdżamy 4 lipca do budynku Pavlova. Także ładne panie jadą nieco wcześniej :P
IP: 188.165.210.168
Maciek
Gość
Ja jadę od 22 lipca, z kumplem. Liczymy na dobre towarzystwo i dobre imprezy. No i mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych problemow organizacyjnych, z tego co slyszalem od znajomych to biuro jest OK i nie mieli z nimi zadnych przygod. Ale czasami jak czytam na forach o roznych sytuacjach to az wlos sie jezy na glowie :/
P.S. Budynek Tojoarova :D
IP: 87.96.12.25
Kasia
Gość
Maciek - to będziemy w tym samym budynku :) Ja też jadę w tym terminie ze znajomym do tego budynku. Podobno ma być wcześniej organizowane jakieś spotkanie integracyjne to może uda się zobaczyć. A z oferty biura korzystam pierwszy raz, ale wyglądają w porządku, nie znalazłam jakiś negatywnych opinii w sieci. Będzie dobrze, oby było fajne towzrzystwo do imprezowania :D
IP: 85.25.239.94
Kuba
Gość
Ja jadę! Zabierzcie jeszcze mnie :) Właśnie się zapisałem na termin od 13 lipca :) Mój kumpel z uczelni był rok temu w tym miejscu z tym biurem i wspomina, że był genialny imprezowo-studencki wyjazd. No i poznał tam fajną dziewczynę z którą jest do teraz :) Także wyjazdy zbliżają :)
IP: 95.49.90.141

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » turystykastudencka.pl - Bułgaria Obzor

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij