» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Turcja/ Bodrum - Mio Bianco Resort

Turcja/ Bodrum - Mio Bianco Resort

Strona: 1

Autor Treść
Weronika55555
Gość
Witam.
Wybieram się w lipcu do Turcji.
Interesuje mnie oferta w miejscowości Bodrum, a dokładniej hotel Mio Bianco Resort.
Czy ktoś był w tym hotelu ? Lub w samym Bodrum ?
Proszę o opinię. ;)
IP: 195.114.172.194
ice
Gość
poczytaj poczytaj na tripadvisor.com

generalnie radza omijac na razie szerokim lukiem ze wzgledu na niezakonczona inwestycje
IP: 193.111.166.133
marzena
Gość
Hej. Ja byłam w tym hotelu jednak nie chciałabym cie zrażac bo moze nie jest aż tak źle, jednak nie jest idealnie. Hotel kameralny, pokoje czyste jednak nie do konca jest prawdą ze jest to hotel otwarty w 2010r bo otwarta nowo jest tylko jedna czesc i tam pokoje rzeczywiscie pachnące nowością, reszta schludna jednak nie nowa. Jezeli chodzi o wady to daleko od Bodrum,all incl w barze kiepski, tylko wódka,gin i piwo. Dosc mało lezaków przy basenie, na stołówce ciągły brak sztućców i nie ścierane stoliki po gosciach spozywających posiłki. W barze stoliki to wrecz sie kleją do rąk. To tak pokrótce,wiecej opini znajdziesz na Holidaycheck.pl gdzie wystawiłam po polsku opinie ja i jeszcze jakis inny gość przebywający równiez w tym hotelu.
Pomimo wszystko zycze udanego pobytu, jak my bylismy w czerwcu było baaaardzo gorąco :)
IP: 95.49.197.43
agnieszka
Gość
witam, ja dopiero wróciłam z tego hotelu i to był mój pierwszy raz za granicą z 2-ką dzieci.podzielam opinię Marzeny choć nie miałam wielkich wymagań . hotel sprawia wrażenie luksusowego, my mieliśmy pokój od ulicy na 2 piętrze i widać było morze , lepszy był na 3 piętrze po prawej stronie.jak dla mnie nowicjusza to miejsce (wioska)żeby lezeć , pływać w basenie i cokolwiek podrinkować i pogadać do 24.00 jeśli ma się towarzystwo. ja poznałam super ludzi.ale jak na mój pierwszy raz to brakowało mi wieczornych spacerów przy oświetlonym bulwarze itp., zabaw dla dzieci bo animatorzy to porażka.
IP: 87.205.253.159

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Turcja/ Bodrum - Mio Bianco Resort

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij