» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Obóz Albena Ralitsa Samolotem

Obóz Albena Ralitsa Samolotem

Strona: 1

Autor Treść
Pam
Gość
Leci ktoś z was 9 lipca do Albeny?? Może ktoś był na obozie w tym mieście, jesli tak to proszę o jakieś info o dyskotekach:P
IP: 77.253.203.106
Pam
Gość
Byłam, zobaczyłam... i nigdy więcej! Albena to mała miejscowość dobra dla emerytów i rodzin z dziećmi. Wszędzie śmierdzi...na stołówce...na plaży... wszędzie. Dyskoteki to śmiech na sali...szczególnie KOM... Nie polecam!!! Lepiej do Złotych Pisaków, albo do Słonecznego brzegu...tam noc tętni życiem!
IP: 77.253.203.106
xfa
Gość
Jak przeczytałam opinię wyżej to padłam ze śmiechu na podłogę. Chyba nigdy nie był ktoś w Złotych Piaskach, jeżeli sądzi, że tam jest czysto i życie nocne. Złote piaski to najbardziej brudny i ohydny kurort w jakim kiedykolwiek byłam. Słoneczny owszem, ale Złote piaski to masakra na kółkach. Mała miejscowość, w której jest czysto przede wszystkim i spokojnie. W dużych hotelach organizowane są animacje, zabawy nie tylko dla dzieci, trwające do 23, jeżeli chcesz iść na dyskotekę też takową znajdziesz. Jeżeli chcesz iść na dyskotekę typu 'vixa rlz' jedź do Złotych Piasków, tam spotkasz same napalone 17-latki z Polski.
Pozdro.
IP: 87.204.33.139
han
Gość
bylam w te wakacje w albenie. bylo mega, najlepsze wakacje w zyciu. sporo oczywiscie zalezy od towarzystwa, nastawienia, hotelu i pogody. Ja bylam w Ralitsie. jedzenia od 7 do 2 w nocy non stop. mnostwo tego bylo.wybierac jest w czym. ale pod koniec jednak teskni sie za polskim obiadkiem. ale nikt z glodu nie umarl. szczegolnie ze w ralitsie jest ultra all-inclusive. wiec %% jest pod dostatkiem. barmani smieszni:D animatorzy mega<3 dyskoteki..hmm moze nie ma ich tak duzo jak w zlotych.ja chodzilam do Tzara. szlo sie gora 10 min. dyskoteka swietna. w hotelu bylam o 6 rano. mozna tu odpoczac i wyszalec sie. nie ma takiego tloku jak w zlotych co jest wielkim +. ogolnie polecam wszystkim. naprawde mega!
IP: 83.31.33.137

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Obóz Albena Ralitsa Samolotem

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij