» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Wakacje 2010 - Grecja -> Wyspa Thassos

Wakacje 2010 - Grecja -> Wyspa Thassos

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 57
Witam tegorocznych turystów :)

Czy wrócił już może ktoś z wakacji na Thassos z biurem Ok Services??
IP: 85.219.180.86
wiolka
Gość
Tak,właśnie wróciliśmy 18.07.2010r. z wyspy Thasos w Grecji.Wyspa cudna, ale biuro podróży nie polecam.Zero organizacji.W Bielsko Białej czekaliśmy na autokary z trasy nawet do 4 godzin. Klientów traktuje się jak zło konieczne.Brak rezydentów,...pozdrowienia dla pana Maksa rezydenta z Thasos.Sztuka nie do podrobienia,za długo przebywa tam za rezydenturze , bo udzielił mu się grecki luz.On tam chyba jest na zesłaniu.Jeszcze tam wrócę, ale nie z OK services.
IP: 83.8.105.26
Użytkownik
Posty: 57
no a ja berdzo mile wspominam wakacje z tym biurem .... tak więc zobaczymy jak to będzie na Thassos ... ;]
IP: 85.219.180.86
Wiolka
Gość
My także byliśmy z tym biurem 2 lata temu w Chorwacji i było super, natomiast w tym roku porażka.Do hotelu nie mam obiekcji,organizacja słaba i koordynacja antenek,ale poza tym w porzadku.
IP: 83.4.157.186
Wiolka
Gość
Mam ndzieję, że nie jedziesz do Nataszy w Skala Potamia? Bo tam był meksyk,strasznie daleko do plaży i kiepskie żarcie.
IP: 83.4.157.186
magda
Gość
thassos to przepiękna wyspa POLECAM
IP: 83.5.69.26

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Wakacje 2010 - Grecja -> Wyspa Thassos

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij