» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Alf leila wa leila - Hurghada

Alf leila wa leila - Hurghada

Dodaj opinię Alf Leila Wa Leila opinie

Strona: 1

Autor Treść
anettt
Gość
witam za 4 tygodnie lece do hurghady z oasis do hotelu alf leila wa leila czy ktos wie coś na ten temat bo jestem w kropce chyba zrezygnuje jade z 2 dzieci i troche sie zmartwiłam tymi opiniami
IP: 89.79.194.174
Mariusz
Gość
Po co dwa wątki ? Poza tym możesz nasz oświecić co cię tak przeraziło ? Gwałcą tam dzieci ?
IP: 212.49.38.65
Użytkownik
Posty: 26
mnie sie osobiscoe podobalo. Hotel jest ładny, jedzenie swieze i smaczne, podobnie jak piwo i wino… gorzej z mocniejszymi trunkami, ktorych osobiscie nie polecam. Duzo atrakcji dla malych dzieci, ale polecam go kazdemu. Moja dwuletnia corka codziennie jezdzila na koniu, wielbladzie i osiolku, czym byla zachwycona. Obsluga bardzo uprzejma, zwlaszcza jesli jest za ta uprzejmosc wynagradzana drobnymi napiwkami. Wlasciwie jedyna rzecza ktorej zaluje sa dwa wyjazdy na wlasna reke do Hurgady, gdyby nie to to nie mialabym zadnych zlych wspomnien z wyjazdu…..
IP: 83.238.168.152
Użytkownik
Posty: 3
http://www.youtube.com/watch?v=FOZCcRUPSdQ
IP: 93.105.242.52

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Alf leila wa leila - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij