» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Apartamenty Sea View ***+

Apartamenty Sea View ***+

Strona: 1

Autor Treść
Kasia
Gość
Witam,
Czy był ktoś w Olimpic Beach w apartamentach sea view, bardzo prosiłabym o jakiekolwiek info odnośnie standardu, ponieważ w necie prócz opinii biura podróży nie znalazłam żadnej innej. z góry dziękuję.
IP: 88.199.164.73
flipper88
Gość
witam, ja byłam w sierpniu 2010 i mieszkałam przez 7 dni w apartamecie sea view. Nastepnym razem mysle ze wybrałabym inny apartament ii nie polecam. niestety jest połozony blisko parkingu i to jest odczuwalne i słyszalne w momencie snu Bardzo przeszkadza. a nie da sie ukryc ze okien zamykanych nie mozna miec-nie da sie w pełni wytrzymac.taka moja opinia widok na morze jest ale taki troche z oddali wiec troche wymyslona ta nazwa.
IP: 85.198.204.228
doria
Gość
Kasia napisał
Witam,
Czy był ktoś w Olimpic Beach w apartamentach sea view, bardzo prosiłabym o jakiekolwiek info odnośnie standardu, ponieważ w necie prócz opinii biura podróży nie znalazłam żadnej innej. z góry dziękuję.
jutro lece do tych apartamentów :D
IP: 83.238.182.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Apartamenty Sea View ***+

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij