» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » CHORWACJA HOTEL KOMODOR-OREBIC

CHORWACJA HOTEL KOMODOR-OREBIC

Strona: 1

Autor Treść
robhal
Gość
Witam szukam opini na temat tego hotelu czy ktos z Panstwa tam byl moze wtym roku jakie wrazenia wybieram sie z biurem olimp zalezy mi na szybkiej odpowiedzi bo czasu zostalo malo pozdrawiam
IP: 78.88.197.182
wczasowicz
Gość
powiem tyle syf kila i mogila, biuro olimp klamie nie ma zadnego polaczenia miedzy kuciste a orebic roznica 4km, hotel tragedia byle koszary wojskowe wczasie wojny domowej nie remontowany od wikow,jaka restauracja nie ma czgos takiego, jest barek czynny do 22ej ale jak braknie piwa to zostalo tylko wino biale lub czerwone jednej marki i kawa nic wiecej?????????? No i oczywiscie zamykaja o 22 i koniec jak moze w osrodku zabraknac napojow tragedia............ Pokoje w stylu Ludwika 14ego okna zabite deskami szyby na wzor witrazy -popekane, szafy dmalowane farba olejna syf, ruchome polki same spadaja , lazienka z wypadajcymi klamkami,drzwi zacinajace sie -bez osoby drugiej nie wyjdziesz z lazienki. Ogolnie miejscowosc krajobrazowo super ale opowiesci biura OLIMP z MCHU I PAPRPCI. Acha pisza o boisku do siatkowki oj tragizm wystajace kamienie ponad 10cm nad powierzchnie, takie nasze boisko z lat 70tych. ś
IP: 83.30.187.79
zośka
Gość
czy jeszcze ktoś tu zagląda????? Mam pytania ten hotel to naprawde masakra????tyle różnych opini że człowiek głupieje!! chętnie poczytam czegoś nowego o tym miejscu.Tylko proszę o poważne wypowiedzi Dzięki i pozdrawiam
IP: 89.231.231.76
KIK
Gość
Dobry HOTEL DLA MŁODZIEŻY ALE NIE DLA WCZASOWICZÓW ;)
IP: 178.37.47.31
zośka
Gość
A co to własciwie znaczy że dla młodzieży ??? Jakoś nie kumam....
IP: 89.231.225.57
krashh
Gość
Witam. Czy w hotelu komodor sa klimatyzowane pokoje i czy w hotelu jest internet ?? prosze o odpowiedz pozdrawiam
IP: 83.23.109.179
gosc
Gość
pokoje nie są klimatyzowane, w kompleksie część domków ma klimatyzacje. Internet - płatny hotspot :p
IP: 84.10.242.4
wczasowiczka
Gość
Jakie pieniądze, taki hotel. W pokojach grzyb, meble malowane na sr.....wy kolor. Poście i ręczniki zmieniane. Daleko od centrum. Jedzenie ohydne. Wycieczki fakultatywne drogie, ale bardzo interesujące. Wycieczki fakultatywne z jednym z rezydentów (płci męskiej) bardzo drogie i mało ciekawe. Ten pan jest złotoustym naciągaczem. Wycieczki organizowane przez panią rezydent były bardzo interesujące, ja byłam bardzo zadowolona.
IP: 46.112.194.47

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » CHORWACJA HOTEL KOMODOR-OREBIC

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij